Jump to content
IGNORED

Nizozemska je srce Kinshase


אַף אֶחָד

Recommended Posts

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    39

  • אַף אֶחָד

    34

  • Miralem

    26

  • Yossarian

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

miraleme, aj ja cu da predlozim, posto cemo se mi mozda naci i nesto ranije, a ti kazi ako imas nesto protiv lokacija.mesto okupljanja crea cafe, a posle negde na klopu oko nieuwmarkt-a, ima npr. ona ulica sa hramom puna restorancica. crea je studentska rupa, al ja za bolje od takvih mesta i ne znam :D pogotovo da ima dovoljno mesta subotom. a ti onda mozes da biras rupu za posle klope. moze?

Link to comment
miraleme, aj ja cu da predlozim, posto cemo se mi mozda naci i nesto ranije, a ti kazi ako imas nesto protiv lokacija.mesto okupljanja crea cafe, a posle negde na klopu oko nieuwmarkt-a, ima npr. ona ulica sa hramom puna restorancica. crea je studentska rupa, al ja za bolje od takvih mesta i ne znam :D pogotovo da ima dovoljno mesta subotom. a ti onda mozes da biras rupu za posle klope. moze?
crea je, posle kafane u film museumu, mesto sa najgorom uslugom u olandiji. prosecno prave kapucino po 45 minuta, jer su naduvani propali studenti koje zabole ona stvar. al ajde.
Link to comment

ma hajte, ko da je bitno di cemo?evo ja cu, posto smo svi iskusni swingeri, predloziti maloe melo, sviraju ovi. dzaba je upad, u slucaju da niste bili to je, onako, rupa sa smekom. ne secam se kakva je usluga, to vece sam se uz stepenice penjao cetvoronoske.

Edited by bup
Link to comment
ma hajte, ko da je bitno di cemo?evo ja cu, posto smo svi iskusni swingeri, predloziti maloe melo, sviraju ovi. dzaba je upad, u slucaju da niste bili to je, onako, rupa sa smekom. ne secam se kakva je usluga, to vece sam se uz stepenice penjao cetvoronoske.
upad je, koliko znam, nekad bio djabe- a sad se placa (mada ne mnogo, nekih 5 evra po osobi max). a ekipa koja se tu skuplja je, onako, najgori krs na socijali. enivejz, to nije mesto de treba da se nadjemo- mozemo tamo posle klope. zato, nek ostane betislavin predlog, tamo u 20.00h- a ja mozda malo kasnim.
Link to comment

juuu, najgori krs na socijali?!? pa tamo me prvi put odvela koleginica sa posla, u to vreme je bila team leader/project manager! miraleme, kvaris prosek... nemam pojma, na sajtu prostora ne pise da se placa karta, a za naredni dan pise, tako da kontam da se sutra ne placa. (a mislis da ce da te puste sa kesom pasulja u neko fino mesto? :lolol: )

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

lol, zakje skec. imam druga koji se lozi na stand up comedy i izvodio je zakje vise puta ali sad prvi put vidim original.moram da priznam da je drug truncicu bolji :) ali u prednosti je, radio je u cika albertu neko vreme.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...