Jump to content
IGNORED

Nizozemska je srce Kinshase


אַף אֶחָד

Recommended Posts

2 betty: ja sam verovatno najgora osoba za skupljanje telefona - mobilni vrlo nerado koristim i redovno ga zaboravljam. zato -> saljite svoje brojeve betty :)
:rolleyes: mene tehnika cini anksioznom, sad cu garant drzati mobs u ruci sve vreme putem da se slucajno ne desi da zazvoni a da ne cujem. i onda cu jos ekstra proveravati na svakih pet minuta.i tipkati poruke da proverim da li su svi stvarno seli na respektivne vozove.ajd, saljite mi brojeve, sama sam si kriva sto podbadam chandru tamo gde znam da ne treba :lol:
Link to comment
  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    39

  • אַף אֶחָד

    34

  • Miralem

    26

  • Yossarian

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

I posto nas prozivaju tamo na GB topicu kako smo nekulturni, da prijavim da sam pogledala izlozbu Pola MekKartija kod mene u selu i nisam bas sigurna da li mi se najvise dopao eksponat "prevrnuta stolica" ili "tri kutije sa video-kasetama" :unsure:. :lol:Sledece nedelje definitivno idemo na lepe umetnosti angry.png

Link to comment

khm. da li se ostatak pucanstva i dalje slaze za vidjanje? koliko kapiram za sada smo sigurni: yoss, mileram, betty, amelija, msmodesty (ili bezis od nas? :?) i ja. da odlozimo za sledeci vikend?

Edited by chandra
Link to comment
khm. da li se ostatak pucanstva i dalje slaze za vidjanje? koliko kapiram za sada smo sigurni: yoss, mileram, betty, amelija, msmodesty (ili bezis od nas? :?) i ja. da odlozimo za sledeci vikend?
Meni 17-ti ne odgovara. Ovaj vikend (i subota i nedelja) kao i nedelja 18 novembar su OK. Edited by Yossarian
Link to comment
khm. da li se ostatak pucanstva i dalje slaze za vidjanje? koliko kapiram za sada smo sigurni: yoss, mileram, betty, amelija, msmodesty (ili bezis od nas? :?) i ja. da odlozimo za sledeci vikend?
i meni odgovara ova subotaa bezim od miralema :D
Link to comment
I posto nas prozivaju tamo na GB topicu kako smo nekulturni, da prijavim da sam pogledala izlozbu Pola MekKartija kod mene u selu i nisam bas sigurna da li mi se najvise dopao eksponat "prevrnuta stolica" ili "tri kutije sa video-kasetama" :unsure:. :lol:Sledece nedelje definitivno idemo na lepe umetnosti angry.png
ko se ismeva polu mekartniju ne treba ni da zivi. :fur:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...