Jump to content
IGNORED

Nizozemska je srce Kinshase


אַף אֶחָד

Recommended Posts

prebranac, apsolutli. zebem da cu kupiti nesto pogresno, ja kad kupujem pasulj to obicno bude "dajte mi ovaj" i pokazem prstom. konsultovacu strucnjake na polju pasulja.
Овај, како да кажем, тешко ћеш их наћи на пољу. Пре у кафани, или ближе кујни.
Link to comment
  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • betty

    39

  • אַף אֶחָד

    34

  • Miralem

    26

  • Yossarian

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

deco, obavestili su me da nema potrebe da ostajem mesec dana, letim nazad cetrnaestog. pasulj je na teritoriji holandije, ako nema sanse da se vidimo sledeci vikend, dacu ga u dobrotvorne svrhe.

Link to comment
a ko drugi? <_<
kontaktiracu ja yossa i chandru onda, imam dojam da ne citaju ovo samo hajde prvo da ugovorimo neko vreme. meni najvise odgovara dnevno druzenje (14h) ali ne insistiram. mogu jednako dobro da umirem od posla i nocu :rolleyes: hoces da cimnes stoprocentnog i zmitjka? i heffa naravno, ako kojim slucajem imas kontakt. u svakom slucaju zovi koga hoces uz uslov da ja budem jedina devojcica. :kikice:
Link to comment
kontaktiracu ja yossa i chandru onda, imam dojam da ne citaju ovo samo hajde prvo da ugovorimo neko vreme. meni najvise odgovara dnevno druzenje (14h) ali ne insistiram. mogu jednako dobro da umirem od posla i nocu :rolleyes: hoces da cimnes stoprocentnog i zmitjka? i heffa naravno, ako kojim slucajem imas kontakt. u svakom slucaju zovi koga hoces uz uslov da ja budem jedina devojcica. :kikice:
ne mogu pre 20.00h, prvu dvojicu cu zvati , a sa heffom nemam kontakt.
Link to comment

bup + 1 je sutra u amsterdamu od prepodneva pa dok nam ne dosadi. javljajte sta ste se dogovorili.i jel imate neku dobru varijantu za parking? ono dopunjavanje na sat-dva uzasno smara a i preskupo je, zatvoreni parking isto. prosli put smo ostavili auto kod amstel stanice i dosli metroom.

Link to comment

Studentski protesti u Gentu!! :o 200 uhapseno!! :o :o :oPobili se levi i desni...Policija je prema izvesnim izvorima branila desne <_<

Edited by baklavica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...