June 12Jun 12 1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:saće baždara da ga zavučeBudala, sad nece moci da igra za Sandzak na onom tamo Mundijalu
June 12Jun 12 Kolasinac stao na pumpu, susto jeKanadski gosa je primio gol iz peterca, a onda boksovao u korner loptu koju je trebo da vata - stvorivsi time opet dobru sansu za BIHSneza Borjan vec ima spremno za tviter, samo enter da drkne
June 12Jun 12 Oni se ne takmiče međusobno, oni stvaraju utakmicu...Na momente je to čista apstrakcija, pre za neki evropski festival poput filma Jasmile Žbanić...
June 12Jun 12 A Kanađani sve umeju osim da šutnu u gol. Jebe ih što se baš to jedno broji na kraju...
June 12Jun 12 1 minute ago, Ratamahatta said:Kolasinac stao na pumpu, susto jeKanadski gosa je primio gol iz peterca, a onda boksovao u korner loptu koju je trebo da vata - stvorivsi time opet dobru sansu za BIHSneza Borjan vec ima spremno za tviter, samo enter da drkneTea Katai da je podučava o wags influensingu
Create an account or sign in to comment