June 13Jun 13 28 minutes ago, jezovuk said:Sve bi se završilo sa dostojanstvenih 1:3 protiv Jakina i Šaćirija i ćaozdravo.Mislim da nas je Šaćiri poštedeo svoje simpatične pojave na ovom prvenstvu.
June 13Jun 13 Bosna je pristojno počela utakmicu, a onda je počela ružno da stari i vremenom je postala pregomilana u donjem delu formacije bez dovoljno izduženosti po vertikali za opasniji napad...
June 13Jun 13 7 hours ago, Valk said:Mislim da nas je Šaćiri poštedeo svoje simpatične pojave na ovom prvenstvu.To je ok, ni mi se nismo kvalifikovali. A i Jakin je u penziji
June 13Jun 13 Mislim na nas gledaoce.Svakako 🇨🇭 ne oskudevaju u reprezentaciji sa igračima iz srca Srbije.
June 14Jun 14 Pa jeste njegova žena iz Sarajeva.Naravno, ubiše se brojači krvnih zrnaca da "istine radi" objasne da je u pitanju "Srpkinja iz Sarajeva".Valjda se osećaju bolje i uspešnije u životu ako je Tijeri Anri njima zet a ne nekom tamo Bosancu.
Create an account or sign in to comment