June 12Jun 12 Sve je zaista kao Srbija da igra, čak i komentator na Areni u 25. minutu: "sada treba ne srljati i izdržati do kraja poluvremena" 😀
June 12Jun 12 3 minutes ago, Midžeta said:Gde su svi otisli sa tribina, wtf hahahahaahKo NBAAl tako je na tim stadionima, sve se jako brzo isprazni kad je pauza, jer je sve prohodno i svuda su štandovi sa hranom i pićem, toaleti itd
June 12Jun 12 3 minutes ago, aram said:nogekako, Hatunić trojici grobara nogu slomio dok ga nisu kupiliImali su i Šećerbegovića, opasan igrač.
June 12Jun 12 3 minutes ago, Midžeta said:Gde su svi otisli sa tribina, wtf hahahahaahpa rekao im onaj na razglas super ultra '0,00% pivo bez alkohola na ponudi ali je ujedno rekao da se pije risponsibli
June 12Jun 12 35 minutes ago, DR. KUMALO said:pošteni straja se bome poradovao u granicama svojih mogućnosti, naglasivše da je strelac rođen u šapcuVazda smo bili rasadnik dobrih fudalera
June 12Jun 12 Pa zacudjujuce su blagonakloni prema BiH i Strajnic i ovi u studiju, SFRJ fazon, ne znam sta im je. Mozda malo kao za promenu da bude.
June 12Jun 12 Dosta je i jednima i drugima bod za prolaz, svi ce srediti Katrane™S 4 boda kontam da se ide dalje s treceg mesta glat Edited June 12Jun 12 by Ratamahatta
Create an account or sign in to comment