Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kanada - Bosna i Hercegovina 12. jun 21:00 Toronto

kutak za prognozu 37 members have voted

  1. 1. kutak za prognozu

This poll is closed to new votes

Poll closed on 06/12/26 at 19:00

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Samo falilo da Pravi fudbal prenosi, taj je nivo bio

  • Replies 188
  • Views 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • James Marshall
    James Marshall

    tačno kad čuješ ovu isforsiranu ravnodušnost i hladnokrvnost Arena ćaci komentatora koji pokušava da zvuči kao da mu je neko pobio familiju ne preostaje normalnom čovjeku ništa drugo nego da navija za

  • JohnnyD
    JohnnyD

    Sa obzirom da je Bosna za samo 2 godine presla put od momenta gde je predzadnja u grupi u kojoj ucestvuju Lihtenstajn, Island, Luksemburg i Slovacka, te da angazuju puvala Savu Milosevica da ih vadi,

  • Ratamahatta
    Ratamahatta

    Muharemovic, Demirovic, Barjaktarevic... Repstacija Diskotona

Posted Images

3 minutes ago, Valk said:

Taf kraud, sofisticirana publika navijača repke Srbije nije zadovoljna kvalitetom fudbala nobles

pa to. navikli na suv kvalitet.

bosna je pokazala sav raskos balkanskog fudbala. bod je super, ali ne mislim da ce im biti dovoljan da osvoje svetsko prvenstvo

Bosanci na kraju dobro prošli, raspali su se od umora i lako su mogli da prime još jedan.

Stiven Eustahijo s_w.

Just now, roux senyurt said:

bosna je pokazala sav raskos balkanskog fudbala. bod je super, ali ne mislim da ce im biti dovoljan da osvoje svetsko prvenstvo

da, bice tesko da ostvare to. mada ko zna. svajcarci su mozda svoje izduvali, jedino ostaje uvek neugodni katar. to ce biti cupavo

5 minutes ago, Valk said:

Taf kraud, sofisticirana publika navijača repke Srbije nije zadovoljna kvalitetom fudbala nobles

oni su predstavnici nase skole fudbala pa ne zelimo da nas sramote

Kanada je delovala duplo bolje u Kataru, iako su sirotog Borjana tamo punili

Gledo sam prve 3 tekme

Koreja > Mehiko > Kanada > Ceska > BIH > JAR

Uopste mi nije jasno kako su Ceska i Bosna uspele da odu tamo

Danas svi ne igraju fudbal

a brte i transparente pokačili naopako, dobro su i prošli fantom

May be an image of soccer, crowd and text

BIH=Bunker i Hercegovina lolol

Nije moguce da nema nijedan Susic

Fanatikosi bojkotuju Trampovo prvenstvo izgleda.

Jbg, meni je drago da je BiH tu, ali ovo je valjda vec sesti uzastopni remi, ako racunamo prijateljske utakmice (kao neki dan protiv Makedonije u Sarajevu). Ne vidim ni ja da su materijal za iznenadjenje prvenstva. Ali su najmladja ekipa na Mundijalu, tako da perspektiva i te kako postoji.

  • Popular Post

Sa obzirom da je Bosna za samo 2 godine presla put od momenta gde je predzadnja u grupi u kojoj ucestvuju Lihtenstajn, Island, Luksemburg i Slovacka, te da angazuju puvala Savu Milosevica da ih vadi, do toga da igraju svetsko, da uzimaju bod u prvoj tekmi protiv domacina, i da imaju muda da stave klinca od 18 godina i protiv Italije i na svetskom prvenstvu, mislim da su nas presisali za jednu svetlosnu godinu. Na stranu sto su odigrali ovu tekmu kao da smo mi tamo.

Edited by JohnnyD

1 hour ago, JohnnyD said:

Sa obzirom da je Bosna za samo 2 godine presla put od momenta gde je predzadnja u grupi u kojoj ucestvuju Lihtenstajn, Island, Luksemburg i Slovacka, te da angazuju puvala Savu Milosevica da ih vadi, do toga da igraju svetsko, da uzimaju bod u prvoj tekmi protiv domacina, i da imaju muda da stave klinca od 18 godina i protiv Italije i na svetskom prvenstvu, mislim da su nas presisali za jednu svetlosnu godinu. Na stranu sto su odigrali ovu tekmu kao da smo mi tamo.

Verujem da bi popularni orlovi ipak našli način da izgube ovu utakmicu. Nije Kanada baš toliko naivna, ako ništa drugo trče i bore se kao ludi...Bosna je uglavnom parirala i odigrala egal, naši ni u ludilu ne bi izdržali ovaj tempo. Da smo bili u istoj situaciji kao Bosna i imali 1:1 u 70 i nekom minutu, iskusno bi primili gol iz nekog sranja u 82. i to bi bilo to.

Edited by Rudolf Pingvinoglu

1 hour ago, Rudolf Pingvinoglu said:

Verujem da bi popularni orlovi ipak našli način da izgube ovu utakmicu. Nije Kanada baš toliko naivna, ako ništa drugo trče i bore se kao ludi...Bosna je uglavnom parirala i odigrala egal, naši ni u ludilu ne bi izdržali ovaj tempo. Da smo bili u istoj situaciji kao Bosna i imali 1:1 u 70 i nekom minutu, iskusno bi primili gol iz nekog sranja u 82. i to bi bilo to.

Tako nekako. I igrali bismo sledeću sa Katarom, odigrali glibavih 0:0/1:1 i onda bi nam bila neophodna pobeda protiv Švice u poslednjem kolu. Tu bi krenulo hrabrenje, pa busanje i na kraju plain kurčenje. Sve bi se završilo sa dostojanstvenih 1:3 protiv Jakina i Šaćirija i ćaozdravo. Been there, done that.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.