June 12Jun 12 1 minute ago, James Marshall said:tačno kad čuješ ovu isforsiranu ravnodušnost i hladnokrvnost Arena ćaci komentatora koji pokušava da zvuči kao da mu je neko pobio familiju ne preostaje normalnom čovjeku ništa drugo nego da navija za BiH svim srcem, ne bi li komplet komentatori i Anđus i vrhovnik im pocrkali od jeda i mukeNeverovatno. Vise bi emocija pokazao da prenosi vremensku prognozu
June 12Jun 12 toliko su glupi i nesposobni da se boginja srece sazalila pa im dala da uteraju jedan zgoditak
June 12Jun 12 5 minutes ago, Ratamahatta said:Srbinin!Možeš se kladiti u 100 konvertibilnih maraka da će lojalistički tekstovi da naglašavaju da je Srbin dao gol.
June 12Jun 12 Just now, Valk said:Možeš se kladiti u 100 konvertibilnih maraka da će lojalistički tekstovi da naglašavaju da je Srbin dao gol.Zbog blokadera se opredelio za BosnuNeko je Jovo Lukic, neko Jovo Bakic Edited June 12Jun 12 by Ratamahatta
June 12Jun 12 7 minutes ago, James Marshall said:tačno kad čuješ ovu isforsiranu ravnodušnost i hladnokrvnost Arena ćaci komentatora koji pokušava da zvuči kao da mu je neko pobio familiju ne preostaje normalnom čovjeku ništa drugo nego da navija za BiH svim srcem, ne bi li komplet komentatori i Anđus i vrhovnik im pocrkali od jeda i muke Ja okrenuo na PTC kad tamo pokojni Strajnić, jeza, nisam mu čuo glas jedno 10 godina. Srećom tu je i Federalna TV.
June 12Jun 12 U polju su bosancerosi nedorasli, ni do lopte ne mogu, a i kad je uzmu nema kontre. U dupe da se sutaju ako zadrze prednost do poluvremena, a onda da jajare kako god mogu Edited June 12Jun 12 by Ratamahatta
June 12Jun 12 pošteni straja se bome poradovao u granicama svojih mogućnosti, naglasivše da je strelac rođen u šapcu
June 12Jun 12 Bosna opasan sfrj/srj/srbija/zvezda vajb. Gol iz prekida/centaršuta i onda ispucavanje od gola, ispadanja u odbrani i glupi faulovi. Potpuno mogu da se uživim i navijam za njih
June 12Jun 12 Just now, jezovuk said:Bosna opasan sfrj/srj/srbija/zvezda vajb. Gol iz prekida/centaršuta i onda ispucavanje od gola, ispadanja u odbrani i glupi faulovi. Potpuno mogu da se uživim i navijam za njih I Cesi i Bosanci - kao da smo mi tamo. Kao Rusi na pretproslom EURU
June 12Jun 12 Kolasinac dotero cisternu iz Vankuvera, odigra tu malo termin pa ide da tera nazad u Kalgari Edited June 12Jun 12 by Ratamahatta
June 12Jun 12 45 minutes ago, Shan Jan said:Al se zbabila Alanis Moriset.Dobra je, umilfila se solidno
Create an account or sign in to comment