June 12Jun 12 Kolasinac je ona tipična copina ,kako li je igrao po ovim klubovima do sada nije mi jasno .
June 12Jun 12 Je l' Kolasinac onda bese ispicko neke lopove koji su dirali Ozila? Ili koga je branio?
June 12Jun 12 Just now, Ratamahatta said:Je l' Kolasinac onda bese ispicko neke lopove koji su dirali Ozila? Ili koga je branio?Da, da... To je bila super prica....
June 12Jun 12 1 minute ago, Valk said:Jbt svaki post pominje Kolašinca, mrzite ga jer je uspešan.Balkan...Sta da spominjemo u utakmici u kojoj igra Kolasinac i njih tridesetak sto briju noge Edited June 12Jun 12 by Ratamahatta
June 12Jun 12 Gol se ocekivao. Posle vodjstva, BIH su se odlucili da igraju bunker i uzdali se u srecu. Konacno je i sreca digla ruke od bunkerasa. Sada sve ide na ruku kanade, i igra, i momentum, i tribine.
June 12Jun 12 Kanada dala gol u trenutku kad je najgore igralaSad odjednom BIH kao oce da igra fudbal i primice i drugi jer su picke Edited June 12Jun 12 by Ratamahatta
June 12Jun 12 Sad sam se setio! Ovaj bosanski goša, Vasilj, liči na onog čobana, mladog pevača Legendi.
Create an account or sign in to comment