May 3May 3 10 minutes ago, Filozof manijak said:Rick Astley, Never gonna give you up.Ubija meNemoj tako brt
May 3May 3 Bilo šta što pevaju Bono, Morisi ili gluplji Galager. Ne zbog muzike, naprotiv, nego zbog iritantne kombinacije glasa i stila pevanja.
May 3May 3 And if a ten tone truckKill both of usTo die by your sideThe pleasure and privilege is mine
Create an account or sign in to comment