April 19Apr 19 Moram da podelim sa vama🤗❤️Kupih ranije neku haljinu, obozavam dezen i kakva je. Al naravno, stoka je to kupila samo sa vesalice skinula i naravno da mi je bila mala u grudima. Nisam onaj rajfeslus do kraja mogla da povucem. Anyway, sada od ovih 48 dana posta i izgubljenih 6-7kila, napokon uspeh. Al ko za djavo sad mi spoljsri grudi pa kao da ih nemam. A ekstra je haljina, vatra ziva, Guess by Marciano, onaj ko je smislio dezen, mislim na boje, je cist genije. I ne znam sad sta da radim sa njom. Zao mi je da ne uspem da je nosim, mnogo mi se svidja, al ne ide ovako. Imate neki predlog? 🤔Znam da sam trebala na haljine, al ovde mi se druzi 😁❤️ Edited April 19Apr 19 by mustang
April 19Apr 19 Ja imam dvoje dece, bolesne roditelje, bolesnu sebe, 4 posla, i imam vremena da se bavim simptomima Ispada da su muke koje neko ima produkt imanja mnogo slobodnog vremena. Kao i depresija, eto da kopaš na njivi ne bi bio depresivan.
April 19Apr 19 @mustang Ja nosim sve sto mogu da zakopcam😂😂 i ja bih je svakako nosila takvu kakva je. A moze li mozda da se malo prosiri duz rajsferslusa ako je on pozadi? Ne skroz, nego samo u gornjem delu? Lupam napamet, ali mozda bi dobra krojacica to mogla diskretno da resi ako ti je bas stalo? Edited April 19Apr 19 by Marta
April 19Apr 19 @Marta ne znam jel moze 🤷🏼♀️Odnecu je u Srbiju mozda tamo mogu nesto ako ne, poklonicu je nekoj cici 😁@Svemir Zeka nemam ja slobodnog vremena ako si se meni obratila, radim dva posla, doduse za mene, al to znaci non stop sam u nekim shemama. Jedino kad se iskljucim od svega je kada sam napolju sa psom. Retko nosim telefon tada. Ali manjak slobodnog vremena svakako doprinosi stresu. Nemas vremena da udahnes ko covek, stanes, razmislis, planiras, odlucis. Ovako sa jedne stvari na drugu na trecu a gde jentvoj well being i ko ce tebe da cuje? I ti bi trebala da pricas sa nekim kolegom o svom zivotu, neki luft da nadjes za sebe ❤️A jesi cula mozda za ibogaine? Ja bih to prva uradila. Dobro me podseti ovo sad na onu thc sa pecurkama cokoladu da dovrsim 😊... Edited April 19Apr 19 by mustang
April 19Apr 19 Just now, mustang said:@Marta ne znam jel moze 🤷🏼♀️Odnecu je u Srbiju mozda tamo mogu nesto ako ne, poklonicu je nekoj cici 😁@Svemir Zeka nemam ja slobodnog vremena ako si se meni obratila, radim dva posla, doduse za mene, al to znaci non stop sam u nekim shemama. Jedino kad se iskljucim od svega je kada sam napolju sa psom. Retko nosim telefon tada.A jesi cula mozda za ibogaine? Ja bih to prva uradila. Dobro me podseti ovo sad na onu thc sa pecurkama cokoladu da dovrsim 😊...Nisam tebi, pisala je duda, a pisano je i pre toga, pa zato bez oznake kome odgovaram. Pa ti si pisala o haljini, kako tebi odgovaram bokstobom
April 19Apr 19 Pardoniram. Odoh na spavanje. Sa cepovima za usi, sa headphones i white noises, sa maskom za mrak. Znaci katastrofa totalna. Jebem ti shish mish usi.
June 20Jun 20 Author joj zene (ja ko onaj sa tashnama) svratimo na pice sad posle koncerta i ja na kraju vec, kao u toalet cu i krenem da udjem u kafich - kroz staklo. ne malo, nego sam samouverena ful i zaustavim se bukvalno nosom dodirujem staklo ljudi unutra umrli, danas se valjda neko vec osakatio, jedna mi kaze svaka chast gospodjo, kakvi refleksi i tu se setim da sam bash mislila kad je to sve krenulo sa simptomima, da napishem jedno delo koje bi se zvalo rage against the door. znachi moze da pishe shta hoce guraj vuci, mogu ja i da prochitam, ali ja odnedavno sa vratima radim shta ja hocu i to mogu da radim i duze vreme, kao shta kojmoj ovo nece da se otvori. guram di pishe vuci, izlazim na ulaz, posle sam isto probala iz maksija nekog da izadjem kroz izlog, kao shto se ovo ne otvara jebeni senzor im se ne odaziva znachi chuvajte sva zdravlja i pazite na bezbednost in dzeneral i neka nas kosmos chuva prostorno izazvane
Create an account or sign in to comment