September 4, 20232 yr Moze da bude korisno: https://www.metrolisboa.pt/en/buy/ Sad, ja sam bio pre 7-8 godina, ali ako se dobro secam, uzeli smo ovu karticu na koju se dopunjuje kredit, pa smo cepkali sa nje ili pojedinacke karte ili dnevnu ako smo se bas puno vozili. Za Sintru smo uzeli ovu daily ticket Carris/Metro/CP.
November 9, 20232 yr Popular Post Pozdrav iz San Franciska . @Shan Jan Otpale noge, Bairro Alto je odlican kraj.
November 10, 20232 yr Bila sam u Sintri. Samo Pena palatu obisla i grad. Pena palata je bila sva u magli, izgledalo je kao iz horor filma . Naravno park je bozanstven. Provela sam tamo nekoliko sati. Guzva je u samoj palati bila, ali vredi uci i videti unutrasnjost. Kupila prelepe krpe za kuhinju
November 10, 20232 yr Just now, Milosh76 said: Kakvo je vreme? U sredu oblacno i kisa. Juce i danas suncano i toplo. Sve u svemu poprilicno je ok. Portugalci postavili novogodisnju rasvetu
November 10, 20232 yr 37 minutes ago, Sandradjer said: Kupila prelepe krpe za kuhinju Eto, normalnija si od mene. Ja sam kupila STOLNjAK sa nekim sardinama koje mogu da se vide i po gradu na azujelosima. I gomilu sitnica od plute, bila je u Portu radnja u Ul. Fontainhas gde prodaju SVE na tu foru, vrv ima i u Lisabonu.
November 10, 20232 yr Mi smo u Lisabonu kupili zidnu plocicu i sluzi nam da stavimo vrucu serpu 😃 Edited November 10, 20232 yr by Milosh76
November 11, 20232 yr 10 hours ago, Patty Lee said: Eto, normalnija si od mene. Ja sam kupila STOLNjAK sa nekim sardinama koje mogu da se vide i po gradu na azujelosima. I gomilu sitnica od plute, bila je u Portu radnja u Ul. Fontainhas gde prodaju SVE na tu foru, vrv ima i u Lisabonu. Hahahaha pa sta mislis kako sam zavrsila sa krpama. Naravno da sam htela stolnjak . Wizz, samo ranac i otpade. Plocica imam 3 komada, donosili mi
November 11, 20232 yr Stoljnak mozes da stavis kao sal/maramu kad ulazis u avion. Takodje, mozes da uzmes kesu u dutty-free-shop i da pones sta hoces u avion. Ne prave probleme, misle da si kupila stvari na aerodromu
November 11, 20232 yr 7 hours ago, Sandradjer said: Hahahaha pa sta mislis kako sam zavrsila sa krpama. Naravno da sam htela stolnjak . Wizz, samo ranac i otpade. Plocica imam 3 komada, donosili mi Ne mogu da dođem do sardina (mile mi majstori po kući) ali i ovaj će da posluži: Hoću da kažem, ovo ti je znak da treba i stolnjak da kupiš! Edited November 11, 20232 yr by Patty Lee
November 11, 20232 yr Popular Post Ostadoh bez stolnjaka. Vidim jeftine karte za Porto pa nisu sve ladje potonule . Kad smo kod ladja. Ovde su se pozdravljali sa Lisabonom Vasco de Gama, Magelan i Sand Rajder
November 11, 20232 yr 22 hours ago, Sandradjer said: Portugalci postavili novogodisnju rasvetu Bila je okacena i pre 20ak dana, samo nije bila ukljucena. Jel sad i sija? Edited November 11, 20232 yr by werbatim
November 11, 20232 yr 4 minutes ago, werbatim said: Bila je okacena i pre 20ak dana, samo nije bila ukljucena. Jel sad i sija? Ne . Samo tako stoji
Create an account or sign in to comment