March 5, 20242 yr 11 minutes ago, Baldrick S. said: Evo ja sad pogledao i nije ništa specijalno. Dobro, sve je relativno ali od 19-21 može da se nadje i za oko 30 evra dnevno. Jesu sobe, ne cela gajba ali ima. Aj baci na pm ne bilo ti teško, ja našao apartmane po 240e noć na booking što je nekad bilo 120 (čak je samo mesec dana kasnije i dalje 120). Sve ostalo su hosteli, ne vidim uopšte te varijante sobe u okviru stana, vrv gledam pogrešno mesto
March 5, 20242 yr Idem u Barsu poslom u prvoj polovini septembra i cene smestaja su ludilo. Prosecni stanovi u lepsim krajevima na Airbnb uzimaju po 300, 400 za noc, a ni hoteli nisu nista umereniji. Na kraju uzeo individualnu sobu u nekom studentskom domu u Graciji (oko 160 za noc). Sto se tice Toleda i njegove katedrale, ona je razlog zasto Madrid dugo nije imao vlastitu katedralu. Ja sam dugo mislio da je svaka iole veca i lepsa katedrala, al katedrala su biskupska sedista. A posto je Madrid tek pre par vekova postao ozbiljan grad, nadlezni biskup je bio u Toledu.
March 5, 20242 yr 15 minutes ago, Kampokei said: Idem u Barsu poslom u prvoj polovini septembra i cene smestaja su ludilo. Prosecni stanovi u lepsim krajevima na Airbnb uzimaju po 300, 400 za noc, a ni hoteli nisu nista umereniji. Na kraju uzeo individualnu sobu u nekom studentskom domu u Graciji (oko 160 za noc). Sto se tice Toleda i njegove katedrale, ona je razlog zasto Madrid dugo nije imao vlastitu katedralu. Ja sam dugo mislio da je svaka iole veca i lepsa katedrala, al katedrala su biskupska sedista. A posto je Madrid tek pre par vekova postao ozbiljan grad, nadlezni biskup je bio u Toledu. Pa da, ja ceo booking pregledao... samo hosteli i to i oni skupi nerealno
March 5, 20242 yr Navodno je u to vreme neki Cup America jedrilicarski event. Znam da onaj World Mobile Congress uvek lansira cene do neba.
March 5, 20242 yr 1 hour ago, arheolog1981 said: Aj baci na pm ne bilo ti teško, ja našao apartmane po 240e noć na booking što je nekad bilo 120 (čak je samo mesec dana kasnije i dalje 120). Sve ostalo su hosteli, ne vidim uopšte te varijante sobe u okviru stana, vrv gledam pogrešno mesto Ej pa vidi, ništa posebno nisam tražio. Airbnb, uzeo okvirne datume tipa 19-21 jun, jedna osoba i ima tu i tamo da se nadje. Naravno, sad kad sam drugi put otišao mi je dao manji izbor a veće cene ali i tako može da se nadje. Evo ti recimo ove https://air.tl/wsJl2CL1 https://air.tl/Bt3x2KSy https://air.tl/ag0fvEEO https://air.tl/XMlDPg5i Sve su guest favorite, za par sam video gde su. Relativno centralne, male sobe ali niska I cena (sve imaju verifikaciju + preko 100 rivjua). Da ti ne saljem u pm, nije neka tajna
March 5, 20242 yr 55 minutes ago, Baldrick S. said: Ej pa vidi, ništa posebno nisam tražio. Airbnb, uzeo okvirne datume tipa 19-21 jun, jedna osoba i ima tu i tamo da se nadje. Naravno, sad kad sam drugi put otišao mi je dao manji izbor a veće cene ali i tako može da se nadje. Evo ti recimo ove https://air.tl/wsJl2CL1 https://air.tl/Bt3x2KSy https://air.tl/ag0fvEEO https://air.tl/XMlDPg5i Sve su guest favorite, za par sam video gde su. Relativno centralne, male sobe ali niska I cena (sve imaju verifikaciju + preko 100 rivjua). Da ti ne saljem u pm, nije neka tajna Hvala ko bratu Ja glupi booking koristim 100 godina nisam ni pipao Airbnb. Našao fino mesto u centru Barselone...
June 23, 20241 yr On 22. 6. 2024. at 16:46, arheolog1981 said: Veni, vidi... dozvoli, vici Kako si se proveo? Pao kupanjac na Barseloneti? Relano nije neki kupanjac ali more je more
June 23, 20241 yr 22 minutes ago, Sandradjer said: Kako si se proveo? Pao kupanjac na Barseloneti? Relano nije neki kupanjac ali more je more U dva dana sam sabio 45 kilometara hoda, 3 sata stajanja na koncertu Brusa Springstina ne računam Sutra imam kasni let pa ću između ostalog na plažu barem bos da budem... nikad u životu nisam imao ovakve plikove po prstima na nogama. Nove, skupe adidad hajkerske patike, vrhunski ocenjene... j mi majku Utisak fenomenalan, Barselona je najlepši i najuređeniji grad u kom sam bio. Kako funkcioniše metro i kako je sve lako naći i snaći se je meni prosto neverovatno. Obišao sam većinu stvari koje sam isplanirao u ova dva dana, jedino veliko razočarenje je zoo vrt. Jedan od najgorih i verovatno najmanjih koje sam posetio i naravno preskup. Nisam hteo da plaćam 35-40 eura za ulazak u Casa Batllo, niti nešto manje za ulazak u Casa Mila... to su neverovatno bezobrazne cene. Luvr je debelo ispod te cene na primer Prelep narod, oduševljen sam koliko su Katalonke lepe... od 200 njih 5 nosi brus, dakle i štedljive Freedom! Edited June 23, 20241 yr by arheolog1981
June 23, 20241 yr Bravo. Svaka cast. Neka si skitao. ZOO je ocajan, nisu u njega ulozili nista minimum 15 godina. Sramotan za jedan takav grad. Da sam znala da te zanima dobio bi info da zaobidjes. Batljo i Mila su komercijalizovane preko svake mere. Nisi nista propustio, mada je lako reci. Posebno Batljo. Lepe i dovoljno je da se vide i spolja. Mila ima divnu terasu na krovu. Da znas za neki sledeci put, najbolje je uzeti karte kad organizuju neki koncert bas na toj terasi. Od tih najvecih atrakcija ja obicno preporucim Sagradu unutra (to je posebna lepota). Uvek je lepo da se ostavi nesto za sledeci put u gradovima koji ti se dopadnu, uzivanje je vratiti se. Ovo za Katalonke ne znam . Meni nisu nesto, ali ajde . A za sutra vredi videti i Barselonetu, to je otprilike siromasniji deo i zivotniji. A zaboravih, vole da suncaju sise Edited June 23, 20241 yr by Sandradjer
August 15, 20241 yr Mislim da je bila preporuka na temi, pa da potvrdim, veoma zanimljivo za posetiti. Nije u funkciji, ali je radila do pre 20-30 godina, nisam sigurna u tacnost tog podatka, ali otprilike tako. Hospital Sant Pau Edited August 15, 20241 yr by Sandradjer
August 15, 20241 yr I jos ideja za biznis. Tri cepanice u gajbici u supermarketu (doduse veceras 15.avg je La Asuncion de Maria) i prave zurke po plazama sa logorskim vatrama, petardama, vatrometima, totalno ludilo od pirotehnike)
Create an account or sign in to comment