March 15Mar 15 3 minutes ago, MeanM@ said:Šta se desilo sa Mclarenima?Ovo sa baterijama je malo smešno :)Elektronika kod oba bolida.
March 15Mar 15 Ovo ne vredi pratiti ,usrali ga totalno .Vozači nebitni … Edited March 15Mar 15 by elementary
March 15Mar 15 Što bre?Imali smo zanimljive momente, npr. lepo trkanje ferarija između sebe.Zatim dobra borba za 5.mesto kad su se rvali Haas, Alpine i Max.Da su vozači McL bili tu, možda bi bilo još zabave. Steta što su Hađar i Lindblad kiksnuli.Na kraju Talijan prvi put nakon 20god uzeo neku trku, a Luis osvojio prvo postolje kao vozač Ferarija.Vozači već neko vreme nisu toliko bitni.A bilo je i mnogo negledljivijih trka od ove.
March 15Mar 15 Nije trka kao trka problem već gomila ovih ogranicenja ,ne mozes kao čovek da das gas ispraznice se jebena baterija 😄Prva trojica od prošle godine nisu završili trku zbog “kvara” bolida to je sve sto treba da se zna .
March 15Mar 15 Jbg, uvek je haos kad se menjaju pravila. Što bi rekao Horner Totou "fix your fucking car". I Toto uradio
March 15Mar 15 Trka traje dok Mercedes ne zauzme 1-2 i onda je gotova. I to samo zato sto Ferari ima bolji start, inace bi bila gotova posle 5 krugova. A ako kojim cudom i tad ostanu u igri crveni, onda ih pitwall izjebe.Ovo nema sta da se gleda ove godine. Mclaren ima ogromne probleme u pouzdanoscu a i inace su treci tim i to sa prilicnim zaostatkom. O Maxovim mukama ne vredi ni pricati, covek ce da ode iz sporta na pola sezone ako ovako bude.
March 15Mar 15 Ne znam, ja sam prvi proslog vikenda bio skeptican povodom "lakoce" prestizanja (mozda potcenjujemo lakocu bilo cega kad vozis 340 na sat).Mislim da je danas bilo mnogo bolje, bilo je "pravih" prestizanja na kocenju, bilo je lupanje kontri izmedju Lekija i Luisa, bilo je ludila u sredini... imamo prvu Kimijevu pobedu, Luis se probudio, Berman je lepo vozio. Ferari je mogao na sredini da razdvoji ovu dvojicu stategijom, ali naravno nije posto strategiju nemaju tj. ona je odlucena za ovu trku u decembru prosle godine, Enco aminovao iz groba i to se vise ne menja. Salu na stranu, gledao sam puno gorih i dosadnijih trka. Dacu im sansu i dalje, ako Mclaren uspe da startuje ove godine, mozda bude jos interesantnije.edit: ja sam gledao f1 dok je pouzdanost bila deo trkanja, secam se da je bilo regularno kada pola vozaca ispadne, to je bilo nerviranje ali u faktor nepredvidljivosti koji smo svi voleli. Tako da mi to ne smeta. Edited March 15Mar 15 by burekdzija
March 15Mar 15 Ko babe neke... #nevaljanevaljanevaljaMeni ovo super. Krlja se svako sa svakim, klinci pobeđuju džombe, a tek ćete videti koliko znači mogućnost preticanja ka dođu Monte Karlo i Pešta. Ko ne izvadi muda može slobodno da obriše dupe sa svojom pol pozicijom. Oli i Kimi su naučili da voze na baterije, neka se potrude i ostali.
Create an account or sign in to comment