Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

F1 2026-

Featured Replies

  • Author

sta poradi mcl

  • Replies 169
  • Views 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Jimmy Kowalski
    Jimmy Kowalski

    Sa 77. sezonom svetskog sampionata Formule 1 nastupa nova era najbrzeg cirkusa na planeti, pa je red da otvorimo i novi topik. F1 karavan konacno se prosirio i dolaskom americkog tima Cadillac imacemo

  • Mr.Mxyzptlk
    Mr.Mxyzptlk

  • burekdzija
    burekdzija

    Ne znam, ja sam prvi proslog vikenda bio skeptican povodom "lakoce" prestizanja (mozda potcenjujemo lakocu bilo cega kad vozis 340 na sat). Mislim da je danas bilo mnogo bolje, bilo je "pravih" prest

Posted Images

Od sledeće sezone Alpine u Gucci bojama.

IMG-20260528-WA0002.jpg

Nema svrhe ovaj Monako vise.

yawn2

Zasto crvene zastave?

nisu lepo zakrpili rupe na putu. izbacite ih više iz kalendara dry

Mali Kimi je magičan, ako nastavi ovako pisaće istoriju, što već čini na neki način.

  • Author

ova sezona je smece

1 hour ago, Mr.Mxyzptlk said:

ova sezona je smece

Nije nego su naši smeće 🤣

Malom hteli da ukradu sve sa drugim startom, on ih opet ostavio u prašini

Drago mi je zbog Hađara.

On 7. 6. 2026. at 16:56, levi said:

nisu lepo zakrpili rupe na putu. izbacite ih više iz kalendara dry

jebeš trku na kojoj ne možeš da obidješ ni bolid koji ima kvar ...

edit : ali dok je ova staza puna i ni ti nema obilaženja, sve je ok

Image

Edited by Lezilebovich

Gledam Rasela kako pokušava da progura nos negde tu pored Hađara, kao pas u sezoni parenja kad pokušava da napne ženku, i ne može, nema gde... nema ni promil šanse.

Kome je to u interesu da ga jebem baš. A ne može ni staza da se proširi valjda... sve je usko tamo. Nema smisla. Ako hoće toliko da održe tu trku, mogu da je naprave da bude kao one time tral etape u reliju. Bukvalno da se svede na kvalifikacije. Ne znam kako drugačije.

Ili nek je izmeste u ona brda iznad. Mislim ovo je komično, i Noris je bio brži od Gaslija pa nije imao nikakvu šansu da prođe.

U Monaku nema obilazenja od kako je pratim f1, znaci od 90ih, ne verujem i ranije da je bilo puno. Ne znam cemu kuknjava svake godine. Staza ne trpi greske, takva je kakva je i ne treba je dirati. Treba smanjivati bolide.

Bilo je nekoliko predloga da se redizajnira staza na nekim mestima kako bi se olaksalo preticanje, pisali smo ranije o tome, ali sve je za sada ostalo samo na idejama. Bolidi i ako se budu skracivali i suzavali, to ce biti minimalno. Staza je neadekvatna odavno, ali tradicija..

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.