Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

F1 2026-

Featured Replies

  • Replies 169
  • Views 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Jimmy Kowalski
    Jimmy Kowalski

    Sa 77. sezonom svetskog sampionata Formule 1 nastupa nova era najbrzeg cirkusa na planeti, pa je red da otvorimo i novi topik. F1 karavan konacno se prosirio i dolaskom americkog tima Cadillac imacemo

  • Mr.Mxyzptlk
    Mr.Mxyzptlk

  • burekdzija
    burekdzija

    Ne znam, ja sam prvi proslog vikenda bio skeptican povodom "lakoce" prestizanja (mozda potcenjujemo lakocu bilo cega kad vozis 340 na sat). Mislim da je danas bilo mnogo bolje, bilo je "pravih" prest

Posted Images

  • Author

wacko

Screenshot_2026-02-20-16-35-33-139_com.whatsapp-edit.jpg

  • 2 weeks later...
  • Author

kad sam video FP1 reko nista od mcl-a. piastri me demantovao odmah na FP2 sjajnim rezultatom - najbolje vreme celog vikenda

Edited by Mr.Mxyzptlk

  • Author

jeziva raselova vremena

hulk opet 11. lolol

Bravo za Isaka. Mečke deluju impresivno.

Deluju kao kurac.

Cela ova generacija za sada deluje kao kurac, kad krene super clipping na pravcu i auto usporava a pravca još ima, kakav je to najbrži cirkus na svetu...

On 11. 2. 2026. at 10:43, Mr.Mxyzptlk said:

ubicu se ako ovo bude raselova sezona. najljigaviji lik na gridu

Meni su jezive ove razlike od pola sekunde u kvalama.

U trci ce to biti jos drasticnije.

Svejedno ko osvoji, ne bih da bude jednostrano a tako deluje.

Ovoliko “unapredjenja “ i formula sporija bas dosta . Biće lepo gledati kako Max pretice sa ovim novim pravilima )

Cenim da će do 10 kruga dodji u prvih 10 minimum .

Još je rano za neke ozbiljnije ocene pogotovu prvih par trka …

Edited by elementary

Mislim da je prerano za definitivne prognoze, pogotovo što smo na početku development cyclea. Pride, nismo videli Maxa realno, ako je Hadjar bio na 8 desetinki, Max je kontam na 4 od mečke, možda i manje.

Red Bull opet nema drugog vozaca fantom

6 hours ago, fillex said:

Cela ova generacija za sada deluje kao kurac, kad krene super clipping na pravcu i auto usporava a pravca još ima, kakav je to najbrži cirkus na svetu...

U prilog tome:

IMG_5037.jpeg

Russel već može da ladi šampanjac lagano, bar da je Kimi kud i kamo bliži ali i on kasni debelo. Welcome 2014 ph34r

Videćemo koliko će promena uslova merenja kompresije u junu da obuzda Mečku, ali do tad već može biti i rešena sezona.

Edited by ducca

Najveca je steta sto su bolidi konacno nesto manji (kraci, uzi, laksi) nego sto su bili i sto su, jbmmtr, i lepi, a pozadi je ovo djubre od pogonske jedinice. Uzas.

Ima li da neko prati IndyCar? Za par sati je trka, Mick Schumacher startuje 4. Postoji li neki potok?

I meni se svidjaju bolidi estetski, kao i veci broj vozaca na stazi. Ali to je otprilike sve i ne verujem da cemo imati tri vozaca koja imaju sansu za titulu. Rasel je odlican vozac ali ako je neko video Maxa kao kurcevitog sampiona, wait till you see this guy…

Edit: a ni dva

Edited by Guuundogan

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.