February 1Feb 1 Moj ortak je nakon sto je izgubio boks mec, protivnika opisao kao "Jak, precizan..a vredan mamu mu jebem".Isto vazi i za ovog spanskog seronju..obozavao bih ga da ne igra protiv Noleta.
February 1Feb 1 18 minutes ago, Cash said:Ako Nole dobije ovo banuj svakoga ko je pisao da je gotovNe mogu
February 1Feb 1 A jebi ga, nerealno je bilo očekivati da dobije obojicu u dva dana. Čestitke sviju, uzećemo Wimbldon.
February 1Feb 1 Žilav Karlitos jebi ga.Imao je Novak par pikova koje je mapirao da ga sredi, ovaj je uspeo to da odbije i jebi ga. Zasluženo.Istorijski turnir za Novaka. Idemo dalje.
Create an account or sign in to comment