Jump to content
IGNORED

Vikendice / bekstvo iz grada


Recommended Posts

58 minutes ago, Leia said:

Meni nije depresivno zimi jer nema ljudi (te letnje gužve i horde turista su mi totalni horor) nego jer nema dovoljno dnevnog svetla, najvise i volim ledene a suncane zimske dane dok vrucinu ne podnosim

Već sad (godinama unazad) za ”letovanje” biram neke severne destinacije (skandinavske zabiti, Baltik, Island..)

 

Logično. :D

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Leia said:


Eventualno da pazarim neko manje izvikano ostrvo, ali nazalost nisam ni Bijonse ni Bil Gejc :cry::lolol:

Meni nije depresivno zimi jer nema ljudi (te letnje gužve i horde turista su mi totalni horor) nego jer nema dovoljno dnevnog svetla, najvise i volim ledene a suncane zimske dane dok vrucinu ne podnosim

Već sad (godinama unazad) za ”letovanje” biram neke severne destinacije (skandinavske zabiti, Baltik, Island..), možda da tamo negde bezecujem neku vikendicu samo da premostim te letnje mesece kad je u vecem delu sveta 🔥nesnosno🔥. A opet i za to mi deluje bolje iznajmljivati i ići svaki put negde drugačije…

 

 

i ja sam se nešto zbunio, poput joze. čitam sad ponovo. ledenih a sunčanih zimskih dana na severu nema. možda neki sat. a nedostatak dnevnog svetla ti nedostaje zimi. razumeo sam da ti leto na severu jedino prija.

 

šta bi ti najviše odgovaralo zimi?

Link to comment
7 minutes ago, đorđe geprat said:

i ja sam se nešto zbunio, poput joze. čitam sad ponovo. ledenih a sunčanih zimskih dana na severu nema. možda neki sat. a nedostatak dnevnog svetla ti nedostaje zimi. razumeo sam da ti leto na severu jedino prija.

 

šta bi ti najviše odgovaralo zimi?


Tako je :)

Leti severne vukojebine (dug dan, svezija klima, nema turista osim lokalaca koji uglavnom nisu galamdzije osim kad se olese od alkohola al ajde da ne cepidlacim) a zimi loft (potkrovlje) u gradu, sa terasom i bastom u saksijama, izolovano od buke i guzve a opet sa svim blagodetima koje pruza civilizacija

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Leia said:

 

Već sad (godinama unazad) za ”letovanje” biram neke severne destinacije (skandinavske zabiti, Baltik, Island..), možda da tamo negde bezecujem neku vikendicu samo da premostim te letnje mesece kad je u vecem delu sveta 🔥nesnosno🔥

 

aljaska, sibir... šaraj malo, daj mašti na volju, pa zašto da ne, na kraju krajeva, počastiš sebe jednim prijatnim letovanjem na južnom polu, nema nigde nikog, veruj mi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...