Jump to content
IGNORED

Anatomy Of A Fall


Svemir Zeka

Recommended Posts

možda je doduše trebo film eksplicitno da kaže da ponekad prosto ne možemo da znamo šta je istina i najbolje što možemo je da odlučimo sami šta je naša istina

 

oh wait :fantom:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, ultra plasticni said:

 

Super sto je posle objavljivanja presude prvo otisla na veceru sa advokatima, a ne da vidi sina saucesnika. Verovatno ce u drugom delu da isisa i njega kao bivseg muza

Njega će još i da istranžira i sakrije.

Link to comment
36 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

možda je doduše trebo film eksplicitno da kaže da ponekad prosto ne možemo da znamo šta je istina i najbolje što možemo je da odlučimo sami šta je naša istina

 

oh wait :fantom:

 

Kurosava pre 70 godina

Link to comment
53 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

možda je doduše trebo film eksplicitno da kaže da ponekad prosto ne možemo da znamo šta je istina i najbolje što možemo je da odlučimo sami šta je naša istina

 

oh wait :fantom:

 

Mi naše istine već znamo, filmove gledamo da vidimo tuđe, da saosećamo, da se poistovetimo, ili ne, i proživimo i doživimo emocije, pojave, stvari koje sami ne možemo, u realnom životu oko nas. 

 

Stoga, glup koncept to sa našom istinom. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
17 minutes ago, Patty Lee said:

Nepunih 15 minuta i kuče za sada apsolutno kida s glumom, dajte mu sve nagrade.

 

Dobio je u Kanu..

  • Wub 1
Link to comment

Više sam sklona mišljenju da ga je ona ubila. Da li je bila prikriveni psiho? Pojma nemam, meni je delovala sasvim obično. Da li je ispizdela što juje dovukao u onu vukojebinu, upropastio intervju , jbt, ponekad se zapitam da li su ljudi čuli za razvod.

Film me je smorio dužinom trajanja, pogotovo deo koji se odvija u sudnici.

Link to comment
7 minutes ago, Arkadija said:

Film me je smorio dužinom trajanja, pogotovo deo koji se odvija u sudnici.

 

meni je film samo dobar, nije za padanje na dupe niti mi je jedan od omiljenih godine. previše je hladan za moj ukus i oseća se dužina, da.

 

ali cenim što generiše diskusiju iako nije baš killers of the flower moon...ili john wick 4 :happy:

Link to comment
7 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

meni je film samo dobar, nije za padanje na dupe niti mi je jedan od omiljenih godine. previše je hladan za moj ukus i oseća se dužina, da.

 

ali cenim što generiše diskusiju iako nije baš killers of the flower moon...ili john wick 4 :happy:

Zamisli tek Killers of the flower moon 4 

giphy.gif

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

meni je film samo dobar, nije za padanje na dupe niti mi je jedan od omiljenih godine. previše je hladan za moj ukus i oseća se dužina, da.

 

ali cenim što generiše diskusiju iako nije baš killers of the flower moon...ili john wick 4 :happy:

 

film je jedno 10 puta bolji od tog skorsezevog sranja

  • -1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...