Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, 1n54jd3r said:

Oprostaj stare garde, to je naslov za ovu sezonu i PO. 

Sto bi rekao Pierce kod KG u podcastu u poslednjoj epizodi ... imaš Avona Barksdejla i onda dolazi Marlo - sad je Marlovo vreme :)

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

 

Mislim da Lilard ima neke privatne probleme, i mislim da je negde kukao kako je sam u gradu, bez porodice i prijatelja u fazonu hala kući i sl, rekao bih da je u nekoj depri.

 

Da li je precenjen, naravno da nije. 

Jeste u smislu da nije top 75.

  • +1 1
Link to comment

Ima top3 na Zapadu da ometlaju ove favorizovane slipere koje su mnogi i za favorite proglašavali.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Napunila ih Minesota u reketu i cao zdravo, nista od povratka poludistance, koja je mrtva i besmislena.

Link to comment

malopre bas o tome razmisljam

zapravo lako se moze desiti zbog povrede lenarda da nijedna serija na zapadu ne ode dalje od 5te utakmice

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

rizikovali i posteno se zakopali

 

mada nikad se ne zna, mozda izvuku gomilu kvalitetnih pikova za bila :rolleyes:

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, б1lme3 said:

rizikovali i posteno se zakopali

 

mada nikad se ne zna, mozda izvuku gomilu kvalitetnih pikova za bila :rolleyes:

 

Tu možda dobiju nekad nešto za Bukera, a i njemu bi bilo bolje da beži iz Arizone dok je još u prajmu.

 

Sad vidim, jebeni Bil plaćeniji i od KD-a i od Bukera, i to ima ugovor još dve sezone + player option za treću. Kakav brainfart...

Link to comment

Meni je bilo ocekivano da Lejkersi mozda dobiju metlu ili uzmu jednu ako ih ovi puste, Finiks mozda tu jednu kuci... ali sam mislio da ce debeli igrati za Pelikanse pa sam tu ocekivao vise borbe, tipa 4-2, a sad i to vuce na metlanje. A i Dalas ce resiti Kliperse verovatno brzo, moze da se desi da sve serije budu resene do 5 meceva

 

Ali kako glupa odbrana Beverlija i malo manje Midltona na Halibartonu na kraju, bas su ispali jeftino

Link to comment

Veliki je igrac Durent, ali kad ga vidim negde na 12. mestu najboljih svih vremena... molim te osobe koje su ga tu stavile da prestanu.

 

Celu karijeru, ali celu, igra u top timovima i samo je uzeo ta dva prstena kada je dosao u tim koji je svejedno vec bio najbolji u ligi.

 

OKC je bila super jaka, onaj Bruklin je bio ludilo, nema koga nisu doveli, i ovi sada Sansi su prejaki svih ovih sezona.

 

Ali eto, na kraju ce ispasti da njemu uvek zapadnu neki luzeri poput Vestbruka, Pola, Hardena, Bukera... indijanac Irving...

 

E, pa, veliki igraci cine saigrace boljim, a ne cekaju ih da oni sami od sebe postanu pobednici odjednom.

 

Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

Što je najgore, super su pazarili letos. Dao bih sva 3 Denverova pika za 1 Erika Gordona npr.

Jedino što Erik Gordon ima 35 godina, kao DeAndre Jordan, dok su Denverovi pikovi mlađi petnaest godina.

 

Umesto Džastina Holideja, to svakako. Čak im je i ugovor isti.

Link to comment
30 minutes ago, kralj said:

Ima top3 na Zapadu da ometlaju ove favorizovane slipere koje su mnogi i za favorite proglašavali.

Meni je tu samo Dalas > Okc, ali blagi favorit.

  • +1 1
Link to comment

^Ma znam, nego je Denver nakupio tih pikova sa dna kace prve runde, birao svršene studente, ne bi li odmah mogli da doprinesu. Nije da su se rukovodili upside-om, pa da kažeš.

@Milošica: To da, meni bi i kompletni Klipersi bili blagi favorit tu.

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment
On 18. 3. 2024. at 0:41, Fins fleet said:

Treba vijati prvo mesto (ovo se odnosi na OKC, Denver i Minny) jer ti onda u prvoj rundi dolaze Sunsi, Lakersi ili Warriorsi, prakticno bye. Bolje na penzionere nego na ozbiljnu ekipu.

 

On 18. 3. 2024. at 15:44, Fins fleet said:

Naravno, sprdam se na racun matoraca. Kad je krenula sezona, kad su pricali o favoritima za sezonu mediji su pricali "denver, boston, milvoki" pa onda "lakers, warriors, suns". 

 

U play-inu na jednu dobijenu naravno da se svasta moze desiti. Mozda cak neka od tih ekipa napravi jos jedan run ove ili neke od narednih godina. Ali godine stizu.

I corava koka jedno zrno ubode. 😁

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...