Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Ayatollah said:

 

Tu možda dobiju nekad nešto za Bukera, a i njemu bi bilo bolje da beži iz Arizone dok je još u prajmu.

 

Sad vidim, jebeni Bil plaćeniji i od KD-a i od Bukera, i to ima ugovor još dve sezone + player option za treću. Kakav brainfart...

 

šta ima da beži, pa on je i hteo da mu prave supertim, jebali ga durant i beal.

 

da james jones nije zasrao onaj draft sad smo mogli da imamo core haliburton - booker - bridges - ayton i super ekipu za gledanje umesto ovog non-chemistry sranja na terenu.

Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    556

  • 1n54jd3r

    512

  • uini

    500

  • Micko8

    453

Tek protiv Minesote ce se ispostaviti koliko je bitno sto je Denver ipak izvukao prednost domaceg terena u polufinalu. Da nije toga, znacajno manje sanse bih im dao za prolaz. Minesota je ozbiljna i fino poslozena ekipa na svim pozicijama. Jamal se poenterski muci i protiv LAL a Minesota mu je najgori moguci matchup. MPJ bi ovde mogao da bude x faktor i odluci seriju.

Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

Tek protiv Minesote ce se ispostaviti koliko je bitno sto je Denver ipak izvukao prednost domaceg terena u polufinalu. Da nije toga, znacajno manje sanse bih im dao za prolaz. Minesota je ozbiljna i fino poslozena ekipa na svim pozicijama. Jamal se poenterski muci i protiv LAL a Minesota mu je najgori moguci matchup. MPJ bi ovde mogao da bude x faktor i odluci seriju.

 

da, murray će imati dosta problema na perimetru s onim krljačima iz minnesote.

 

jokara će standardno da školuje goberta, gordon u odbrani townsa takođe i ako jamal odigra korektno dobijaju nagetlije u 6 tekmi.

Link to comment

Promeniće Minny odbranu za Nuggetse. Sigurno neće da guslaju switch protiv Jokića.

Jedina jasna prednost Denvera je da su brži. Ako im Minesota spreči tranziciju, biće ravnopravno.

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Meni je bilo ocekivano da Lejkersi mozda dobiju metlu ili uzmu jednu ako ih ovi puste, Finiks mozda tu jednu kuci... ali sam mislio da ce debeli igrati za Pelikanse pa sam tu ocekivao vise borbe, tipa 4-2, a sad i to vuce na metlanje. A i Dalas ce resiti Kliperse verovatno brzo, moze da se desi da sve serije budu resene do 5 meceva

 

 


ne zaboravimo da se ovde pisalo, kako ce ekipe iz playina (gsw, lal, phx - u tom trenutku) da otresu u prvom kolu prvog i drugog nosioca.

 

  • +1 1
Link to comment

Mi znalci smo odavno videli da su Lejkersi i GS krsine a od Sansa sam na pocetku sezone ocekivao da kliknu u nekom momentu ali videlo se da nema leba, mislim da sam prognozirao 4:1 za Vulvse. Od ovih veterana ostala samo imena jbg.

Link to comment

pa sad jedva, trokorak k'o suza, jos u slo-mo da se bolje vidi ( :

 

@suns, tose nisam nado.

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment

Pa jedva u smislu da su tri 😁

 

Ali su komentari i reakcije kao da je deset napravio. Cak i naslov videa je sedmokorak.

 

Spada u domen sudijske greske koja moze da se desi, ne u domen - NBA cirkus, dopusta im se deset koraka da naprave.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

sta znam, meni je tri ili 10 isto, pogotovo u ovom slo mo kontekstu ali kapiram sta besedish

Edited by uini
Link to comment

I meni je isto 3 ili 10 kad su dozvoljena 2 i ne kapiram bas sta Hele besedi. Tri koraka, sporo da ne moze sporije, sudije gledaju i nista. Sramota.

  • +1 3
Link to comment

Sudija trci pored njega na 2 metra, gleda ga sve vreme, Rudy je zaklonjen ničim but providnim vazduhom, 20 hiljada ljudi u hali je videlo da su koraci,

ali eto,

ima ljudi koji ce reci 

“jedva da jesu”

”nije strasno”.

 

:occ_clown:

Link to comment
46 minutes ago, Zli Gli said:

I meni je isto 3 ili 10 kad su dozvoljena 2 i ne kapiram bas sta Hele besedi. Tri koraka, sporo da ne moze sporije, sudije gledaju i nista. Sramota.

 

ma jasno, ovo prosto mora da se sudi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...