Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Revolucionarna taktika Nagetsa da arče nosioce do iznemoglosti, da bi redom metlali i na taj način obezbeđivali oporavak.

Link to comment
  • Replies 6.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    547

  • 1n54jd3r

    501

  • uini

    471

  • reg

    438

48 minutes ago, napadaj said:

 

 

Driblaj sebi u stopalo, kenjaj saigraču :lol:

 

 

o da :)

kao u onoj staaaaroj narodnoj kad covek psuje zenu kako je vezala dzakove sa zitom, 5 puta je svaki morao da prevezuje dok je stigao do mlina :fantom:

 

 

los sam covek priznajem, ali koliko god imao postovanja za veliku akrijeru lbj, ne mogu a da ne uzivam u svoj ovoj nemoci :rolleyes:

verovatno ponajvise zbog "diznilenda" i prilicno otvorenog prebijanja jokica i navlacenja sudija

tad sam tvrdio (i nisam bio u pravu) da denver dobija jer je jokic najbolji igrac u seriji

nije to tad bio zbog svoje glave i (posledicnog) statusa kod sudija

denver je u velikoj meri od tad napredovao upravo koliko je jokic u tom smislu naporedovao i koliko se (opet i posledicno) taj status promenio

stariji je lbj 4 godine i nemaju lejkersi hauarda, ali sve i da nije tako, odnosno, danasnji jokic bi bio najbolji igrac one serije i drugacije bi se zavrsila

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Revolucionarna taktika Nagetsa da arče nosioce do iznemoglosti, da bi redom metlali i na taj način obezbeđivali oporavak.

Thibs to pokusava celu karijeru, ali mu ne ide.

  • Haha 7
Link to comment
8 minutes ago, Zli Gli said:

 

 

Gledao prvu malo i drugu skoro celu, za sinoc nije bilo potrebe jer sam i napisao da je potrebno samo da se ne raspadnu i to je to. Lejkersi su bas jako tuzni, unapred se znalo da ce biti bez ikakvog cimanja a ovi im jos pomogli onim raspadom u drugoj. Protiv Minesote ce im trebati cetvrta i peta.

 

I normalno da Jokic nosi loptu, hvala sto si primetio. To je sve Lebron kriv, bilo je koraka i nosenih i ranije ali povremeno a on toliko da su zbog njega i menjali pravila, ovde ima cak i izjavu gde kaze da je oduvek tako radio i cudi se sto se to svira. Covek prosto ne zna pravila, vidi se po cudjenju posle svake odluke.

 

 

 

 

:pera:

 

Covek je sjebao jednu nekad dobru ligu, jebo je kevu.

 

 

ma ovo o cemu sam ja pisao ne utice na igru ili ne u iole bitnoj meri

jokic time ne ostvaruje nikakvu prednost, bukvalno mi vise deluje kao (lose stecena) navika

 

sto naravno ne znaci da ne treba da se svira

 

 

e: minuti denvera bez jokica ce biti bas veliki test u slucaju serije sa minesotom

minesota je izvesno ekipa koja ima najvise kapaciteta da koristi cinjenicu da denver nema gotovo nikakvu zamenu za jokica, pa i uoste u reketu

votson je trojka i iznudjeno resenje, koje solidno funkcionise, ali jednostavno nema masu/visinu za igru u reketu

Edited by б1lme3
Link to comment

Ma naravno.

Ruku na srce i resto Nuggetsa je napredovalo.

Inače oko GOAT priče, prilično se zanemaruje klač (premda je meni King jasno no.2). MJ je ključne šuteve pogađao, Kobi promašivao, a Lebron ih prepuštao saigračima.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, б1lme3 said:

ma ovo o cemu sam ja pisao ne utice na igru ili ne u iole bitnoj meri

jokic time ne ostvaruje nikakvu prednost, bukvalno mi vise deluje kao (lose stecena) navika

 

sto naravno ne znaci da ne treba da se svira

 

Naravno da ne stice prednost, ni ovo nosenje kod izvodjenja ispod svog kosa ne stice ali to je sve uvod u mnogo situacija gde se stice prednost i sve treba svirati i lepo je neko napisao u komentarima da bi onda bilo 50 izgubljenih po mecu a kad bi se prilagodili to prosto ne bi bila ista dinamika igre. Ovako je sve pusteno i postalo je normalno, cak se i igraci vise ne bune.

 

A Embidara je zasluzio iskljucenje za ove gadosti, kakav jebeni smrad.

Edited by Zli Gli
  • +1 4
Link to comment
16 minutes ago, б1lme3 said:

o da :)

kao u onoj staaaaroj narodnoj kad covek psuje zenu kako je vezala dzakove sa zitom, 5 puta je svaki morao da prevezuje dok je stigao do mlina :fantom:

 

 

los sam covek priznajem, ali koliko god imao postovanja za veliku akrijeru lbj, ne mogu a da ne uzivam u svoj ovoj nemoci :rolleyes:

verovatno ponajvise zbog "diznilenda" i prilicno otvorenog prebijanja jokica i navlacenja sudija

tad sam tvrdio (i nisam bio u pravu) da denver dobija jer je jokic najbolji igrac u seriji

nije to tad bio zbog svoje glave i (posledicnog) statusa kod sudija

denver je u velikoj meri od tad napredovao upravo koliko je jokic u tom smislu naporedovao i koliko se (opet i posledicno) taj status promenio

stariji je lbj 4 godine i nemaju lejkersi hauarda, ali sve i da nije tako, odnosno, danasnji jokic bi bio najbolji igrac one serije i drugacije bi se zavrsila

 

 

 

Dvajt, MekGi i Dejvis su nekažnjeno tukli Jokića ko vola u kupusu u toj seriji, a njemu je svirano sve živo i zato su Lejkersi dobili. Naravno, taj tim je bio nezreo u odnosu na ovaj, ali je pitanje šta bi bilo da je suđenje bilo normalno.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...