Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

Nisam osoba koja zagovara namerno krsenje protivnickog igraca ali Niksi moraju da izbace Embiid-a kao sto je on Mitchella namerno. Ovaj je znao da Mitchell vuce povredu i namerno ga je dovrsio.

Link to comment
  • Replies 6.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    547

  • 1n54jd3r

    501

  • uini

    472

  • reg

    439

1 hour ago, jezovuk said:

Ipak ne baš. Ovo su aktivni streaks. Drugi tab je 'All time', tu ima dosta jačih gaženja.

 

Znam jer sam jutros gledao isti sajt :laugh:

Oh well, tri metle u PO pa bar da tu budu prvi.

 

Sad kad sam video taj LA vs Kings rekord još mi je više žao za onu seriju.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Nisam osoba koja zagovara namerno krsenje protivnickog igraca ali Niksi moraju da izbace Embiid-a kao sto je on Mitchella namerno. Ovaj je znao da Mitchell vuce povredu i namerno ga je dovrsio.

 

jeste dilema; kontam da ce ga neko polomiti grdno, ukoliko bude izvesno da 76ersi prolaze

 

naravno da ne bih tako nesto voleo, jer bi to znacilo da knicksi ispadaju.

Link to comment
5 hours ago, Micko8 said:

Ne lupetaj, Jokic dribla loptu po pravilu. Njemu moze svasta da se zameri ali da pravi greske kada je tehnika u pitanju je cista glupost. Vise je bilo nosenja devedestih godina, Dzordan je to stalno cinio.

 

Na stranu dzinksovanje za Denver, ti generalno pojma nemas o cemu pises niti pratis fabulu radnje. Covek je gledao mec i video isto ono o cemu sam ja pisao ranije, Jokic kad vodi loptu sa svoje polovine terena radi to neko cudno nosenje koje realno ne pravi nikakvu prednost nego samo izgleda gadno ali covek to radi godinama, isto kao Lebron i ostali to + mnoge druge ozbiljnije korake. Jednostavno je dozvoljeno jer valjda nece da kvare tok igre i broj poena i ostale statistike.

 

 

Link to comment

Tom Thibodeau

On the first three contests of the first-round series and the Game 3 loss...

“Each game is gonna be different, so you just gotta respond. This is playoff basketball. It’s gonna go up. It’s gonna escalate, and we gotta bring it. We gotta bring it.”

”My thing is, there’s two teams and they responded and now we gotta respond. We gotta do a lot better. We gotta fix it.”

On Joel Embiid going to the line 21 times through Game 3...

“What did they have, 33 free throws? This is the playoffs. I’ll send my clips in like I do every game. They’ll say marginal contact. Then they’ll say marginal contact on Embiid and he’ll be at the line 21 times. That’s just the way it works.”

On Mitchell Robinson’s status after he left Game 3 with an ankle injury...

“Haven’t talked to medical yet.”

On his thoughts about Embiid’s flagrant foul...

“Which flagrant? The one they called or the one they didn’t call?”

On the physicality of the series and what to expect going forward...

“Well, I just think that that’s sort of the nature of the playoffs. You’re playing the same opponent over and over again. So it heightens with each game.”

“We have to play with discipline, don’t whack down. We’ve got to do better.”

On Jalen Brunson and how he’s navigating Philly’s defensive schemes...

“I think he’s doing what he’s supposed to be doing. They overload, just make the play. Getting a lot of offensive rebounds because of that. Their zone principles are overloaded to the strong side. I thought he made a lot of good plays to Isaiah. And we’re scoring at a high clip, and that’s good.”

  • +1 2
Link to comment
39 minutes ago, Zli Gli said:

 

Na stranu dzinksovanje za Denver, ti generalno pojma nemas o cemu pises niti pratis fabulu radnje. Covek je gledao mec i video isto ono o cemu sam ja pisao ranije, Jokic kad vodi loptu sa svoje polovine terena radi to neko cudno nosenje koje realno ne pravi nikakvu prednost nego samo izgleda gadno ali covek to radi godinama, isto kao Lebron i ostali to + mnoge druge ozbiljnije korake. Jednostavno je dozvoljeno jer valjda nece da kvare tok igre i broj poena i ostale statistike.

 

 

Nikakvog nosenja lopte kod njega nema. Hajde da ste uzeli Luku kao primer , koji je cesto nosi ali Jokica jbt, sta vi  uopste gledate:fantom:

Link to comment

Nosi je Jokara onako u kezual fazonu ali to je sve danas normalno, kad pustaju ovo sto zaista stvara prednost to njegovo setanje je zanemarljivo

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Nošena je kada sa donje strane vodiš loptu tako da šaka napravi polukrug prilikom vođenja i lopta ima kontakt sa šakom koji delić sekunde duže. Jokić to ne radi, kod njega se šaka uvrne za nekih 90° maksimalno, i tako kako on vodi loptu vode je svi visoki igrači zbog visokog težišta, evo uzmi primer Luke Mitrovića, on ima izuzetan dribling za igrača te visine. Ali, to ne izgleda kao dribling igrača koji su visoki do 2m. Jer ne može da izgleda isto, motorika je drugačija.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, kralj said:

Revolucionarna taktika Nagetsa da arče nosioce do iznemoglosti, da bi redom metlali i na taj način obezbeđivali oporavak.

 

11 hours ago, Fins fleet said:

Thibs to pokusava celu karijeru, ali mu ne ide.

tzv. attritional warfare basketball :fantom:

 

 

Link to comment
13 minutes ago, booyaka said:

Nošena je kada sa donje strane vodiš loptu tako da šaka napravi polukrug prilikom vođenja i lopta ima kontakt sa šakom koji delić sekunde duže. Jokić to ne radi, kod njega se šaka uvrne za nekih 90° maksimalno, i tako kako on vodi loptu vode je svi visoki igrači zbog visokog težišta, evo uzmi primer Luke Mitrovića, on ima izuzetan dribling za igrača te visine. Ali, to ne izgleda kao dribling igrača koji su visoki do 2m. Jer ne može da izgleda isto, motorika je drugačija.

 

Radi isto sto i mnogi drugi, dok je lopta u vazduhu napravi vise koraka nego sto bi trebalo da je normalno i dozvoljeno, apsolutno je nebitno s koje strane mu je saka i pod koliko stepeni u odnosu na loptu. Dakle mislio sam vise na te sitne korake dok je lopta gore u vazduhu, nista spektakularno ali stalno to radi kao i mnogi drugi.

 

 

 

 

Nebo i zemlja u pravilima, zato i taj nikad veci ofanzivni talenat. A ovo Jokicevo ne mogu ni da nadjem, valjda je toliko normalno da se i ne obraca paznja :D

Link to comment

i šta kao bolji je basket kad se svira ovo sa snimka iz 76-te :D 
Fala isusu da se to više ne svira ako mene pitaš

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...