Jump to content
IGNORED

NBA 23/24


Amos

Recommended Posts

3 hours ago, Zli Gli said:

 

Ih, da je Dzordan imao ideju i muda da radi ovo sto se danas radi, nadjebao bi Viltovih 50ppg ko iz picke, i ne samo on nego mnoge legende devedesetih. Miks rukometa i basketa, treba smisliti novo ime.

 

Inace, moram da ti cestitam na tome sto si jedini koji ima veci problem sa kosarkom devedesetih i Dzordanom nego ja sa ovim rukometom. Nije mala stvar, tri bambija za tebe.

 Zar ti nisi ti skoro rekao da je Jordan isti non stop pravio korake ali tad su puštali samo njemu?

 

Više ne mogu da pohvatam šta hoćeš da kažeš.

  • Haha 2
Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kralj

    557

  • 1n54jd3r

    512

  • uini

    501

  • reg

    454

Uvek kad je neki normalan termin Arena naravno ne prenosi utakmicu ,bitno da prenose one noćne .Verovatno nece prenositi ni onu u pola 10 ,slepci jedni .

Nikse nikad ne prenose ,bitno je da mora da prenose svaku utakmicu Dončića i Jokica ,jebali ih oni .

Prosle sezone isto očajno pokriven plej of ,samo Denver.

Edited by elementary
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Izgleda da je Dame uganuo ahilovu tetivu, vrlo upitan za 4. utakmicu. RiP trofejnoj karijeri Doka Riversa u Viskonsinu.

Link to comment
26 minutes ago, Venom said:

 Zar ti nisi ti skoro rekao da je Jordan isti non stop pravio korake ali tad su puštali samo njemu?

 

Više ne mogu da pohvatam šta hoćeš da kažeš.

 

Ne nego je povremeno pravio i to onaj prvi korak pre spustanja lopte, sto su i tad i danas radili mnogi, da ne kazem svi. A ovo bolesno gather step pravilo koje omogucava bas ozbiljnu prednost nije radio nikad iz prostog razloga sto to tad nije postojalo. 

Link to comment
1 hour ago, elementary said:

Uvek kad je neki normalan termin Arena naravno ne prenosi utakmicu ,bitno da prenose one noćne .Verovatno nece prenositi ni onu u pola 10 ,slepci jedni .

Nikse nikad ne prenose ,bitno je da mora da prenose svaku utakmicu Dončića i Jokica ,jebali ih oni .

Prosle sezone isto očajno pokriven plej of ,samo Denver.

:kme:

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Izgleda da je Dame uganuo ahilovu tetivu, vrlo upitan za 4. utakmicu. RiP trofejnoj karijeri Doka Riversa u Viskonsinu.

Sto, pa sad ima savrsen izgovor..

Link to comment
44 minutes ago, Zli Gli said:

 

Ne nego je povremeno pravio i to onaj prvi korak pre spustanja lopte, sto su i tad i danas radili mnogi, da ne kazem svi. A ovo bolesno gather step pravilo koje omogucava bas ozbiljnu prednost nije radio nikad iz prostog razloga sto to tad nije postojalo. 

 

LOL pa postovao sam onaj clip gde konstantno pomera obe noge u polasku i na to si rekao da je tebe isto tad nervirao ali makar su samo njemu gledali kroz prste. 

 

Gather step je oduvek postojao samo je sad striktno definisan, btw i u FIBA košarci. Iz prostog razloga što možeš da napraviš milion koraka između dva driblinga i ključno je samo kad si okončao dribling. 

Link to comment

Nista to ne menja fakat da ovo Goberovo lici na rukometnu egzekuciju u kontri. Sto je u kosarci nekako, cudno i neprirodno. Nek se zove gather step, dribling steps, kako god.

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, 1n54jd3r said:

Smehotresan je ovaj Klivlend. A bice i Orlando ako ih ne brejkne u narednoj.

 

Kripl fajt, svakako će biti počišćeni u sledećoj

Link to comment
34 minutes ago, MeanM@ said:

Nista to ne menja fakat da ovo Goberovo lici na rukometnu egzekuciju u kontri. Sto je u kosarci nekako, cudno i neprirodno. Nek se zove gather step, dribling steps, kako god.

 

Uzmeš pravila košarke (može i FIBA) i kažeš koje je pravilo prekršeno. Ja mislim da je napravio korake, jer drži loptu jednom rukom makar na trenutak, tu završava dribling, i onda pravi tri koraka. Ali mislim da sudije imaju svoj rutinu jer je nemoguće svaku situaciju detaljno sagledati u realnom vremenu i mogu da razumem da su gledali od trenutka kad je uzeo loptu u obe ruke. U tom slučaju nisu koraci.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
51 minutes ago, Venom said:

 

LOL pa postovao sam onaj clip gde konstantno pomera obe noge u polasku i na to si rekao da je tebe isto tad nervirao ali makar su samo njemu gledali kroz prste. 

 

Gather step je oduvek postojao samo je sad striktno definisan, btw i u FIBA košarci. Iz prostog razloga što možeš da napraviš milion koraka između dva driblinga i ključno je samo kad si okončao dribling. 

 

Dzordanovo spustanje lopte kad vec napravi korak jesu bili koraci ali je u odnosu na ove danas to radio mnogo redje, mada jesu trebali i to malo da mu sviraju jer se pravi prednost u odnosu na odbrambenog igraca. A ovo npr. sto radi Doncic sa dizanjem pivot noge je prebolesno, neko je jos ovde nedavno napisao da nije normalno jer je prevelika prednost i da bi onda trebalo svi to da koriste. Ranije me Brajant najvise nervirao zbog toga, sad je ko dobar dan i totalno je sve otislo u kurac, sudije sude po svom uverenju kao u rukometu. Cak su po netu pominjali Hakimov dream shake gde su mu nasli x situacija gde je malo dizao pivot nogu a lik u 99.9% slucajeva skakao sa obe noge istovremeno, nidje veze.

 

Nego, jebes pravila i sve, predajem se jer nema svrhe. Kvote na Boston i Denver pale na 2.20 i 3.20 iako su Seltiksi pukli kuci drugu od Majamija, znaci ocekuje se ciscenje u naredna tri meca. Od ostalih Minesota na 13, Milvoki npr. 42, Majami 151...

Edited by Zli Gli
Link to comment
5 minutes ago, Zli Gli said:

 

Dzordanovo spustanje lopte kad vec napravi korak jesu bili koraci ali je u odnosu na ove danas to radio mnogo redje, mada jesu trebali i to malo da mu sviraju jer se pravi prednost u odnosu na odbrambenog igraca. A ovo npr. sto radi Doncic sa dizanjem pivot noge je prebolesno, neko je jos ovde nedavno napisao da nije normalno jer je prevelika prednost i da bi onda trebalo svi to da koriste. Ranije me Brajant najvise nervirao zbog toga, sad je ko dobar dan i totalno je sve otislo u kurac, sudije sude po svom uverenju kao u rukometu. 

 

Nego, jebes pravila i sve, predajem se jer nema svrhe. Kvote na Boston i Denver pale na 2.20 i 3.20 iako su Seltiksi pukli kuci drugu od Majamija, znaci ocekuje se ciscenje u naredna tri meca. Od ostalih Minesota na 13, Milvoki npr. 42, Majami 151...

 

Podizanje pivot noge je odličan primer - na basketu su uvek bili koraci, ali u pravoj košarci nisu nikad bili jer time samo po sebi nije prekršeno nijedno pravilo. Da jeste onda bi svaki dvokorak bio nedozvoljen. Iskreno mi je žao što to nisam znao jer je realno nezaustavljiv potez, ali to što nešto nismo znali ne znači da moramo da živimo u neznanju do kraja života.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...