September 13, 2025Sep 13 Niko ne gleda derbi Italije?! E kukavno žabarstvo…Tudoru došlo iz guzice u glavu, Vlahović u 11
September 13, 2025Sep 13 Kakva utakmica Interu treba drugi golman Edited September 13, 2025Sep 13 by napadaj
September 13, 2025Sep 13 Author kakva tekma, vintidž klasikOn 1. 9. 2025. at 13:02, johan nagel said:Ма да слажем се генерално, ретко ко је већи Дућин дервиш од мене Доста је ту фактора због којих је све испало како је испало, од Алегријевог антифудбала, Моте који преферира другачији тип нападача, разних притисака око уговора и огромне плате, генерално лошег стања у клубу где се ни остала појачања у том периоду нису баш прославила.Али има и његове кривице свакако, раздражљивост, свађа са свима, млатарање рукама на сваки погрешан пас (а и сам греши ко луд), нервоза из које су произишли и неки огромни промашаји..А он је свакако тип нападача који или константно даје голове или је практично бескористан, и то само по себи носи велики притисак, па још кад узмемо у обзир да се од нападача Јувентуса увек очекује највише (иако је тим крш), па та чињеница да је плаћен 80 милиона и да има највећу плату у лиги..У сваком случају из перспективе клубова који то гледају са стране, ситуација није баш идеална и ретко ко би баш истресао на сто то што он тражи (одјебао је у старту Турке и Арапе).Ево сад су довели и Опенду изгледа, биће занимљиво видети Влаховићеву минутажу и да ли ће се и колико инатити Јувентус..Sve se slažem za Vlaha, samo da dodatno napomenem - očigledno je velika greška bila što je odabrao Juventus tada, iako je bilo rezona da pređe u najbogatiji klub lige u kojoj već dominira. Juve je tad prolazio kroz neku neuspelu renesansu, Alegribol si već pomenuo, vrlo slab vezni red i sklon povredama što automatski znači manje upotrebljivih lopti i šansi za Vlahovića, pa otuda frustracije i kod njega samog i kod navijača i uprave.On je odličan golgeter, šutira i levom i desnom, zabija i glavom, da je tad otišao u Arsenal koji se interesovao za njega ubeđen sam da bi sad bio i bolji i cenjeniji igrač. Možda ne u Arsenalu ako mu se ne poklope kockice, ali u nekom West Hemu, Totenhemu, Njukaslu bi kidao. A ako tu kida, opet bi ga pojurio neki od tih engleskih velikana.
September 13, 2025Sep 13 Bosanac lepo prenosi Fiorentina - Napoli, nenametljivo, posveceno, ko i uvek. Dobar komentator na odvratnoj televiziji, svaka mu cast.
September 13, 2025Sep 13 Author inače, 8 šuteva na gol na utakmici, 7 golovajedan jedini sejv je imao de gregorio, somer ništa
September 14, 2025Sep 14 Author sedam titula prvaka Evrope, trener sa 10 skudeta na klupi, kojekakvi milioni spickani na transfere, leao, pulisici munje, i tebi luka modric od 40 ljeta igra 260 minuta u tri utakmiceserija a propo
September 20, 2025Sep 20 6 hours ago, sasha said:Kakav je ovo termin rimskog derbija u nedelju u 12.30?Bezbednosni
September 20, 2025Sep 20 Modric moze lagano da odigra jos par sezona u Milanu, idealan tempo u Seriji A za starije igrace.
Create an account or sign in to comment