August 23, 2025Aug 23 31 minutes ago, John Coltrane said:Ko je to ?Na prvu pomislih na Zaniola...David Damiano
August 24, 2025Aug 24 23 hours ago, goofs said:Vintage Pavlović, kiksao kod jednog gola, dao drugiBas je los bio. Imao je par kikseva i prije gola...
August 24, 2025Aug 24 Vlahovicu dovoljno 3 minuta da da gol iz doktorskog duplog pasa, i to dok je Juve imao igraca manje. Jebo sve to ako ce ovaj glupak Tudor da ga uvodi u 80im minutima.
August 31, 2025Aug 31 Misterija Univerzuma da njega niko nije ni “bidovao”. A on profi, udje sa klupe i zabije. Juve kroz vekove opravdava epitet najvećih govana u Italiji, a nije baš da nemaju jaku konkurenciju.
August 31, 2025Aug 31 Јбг 12 милиона нето колико прима тренутно је баш озбиљна лова за некога ко је везао пар не баш тако добрих сезона у Јувентусу.А делује и да је он (вероватно под утицајем менаџера) решио да иде на истек уговора, јер онда као слободан играч добија бонус за потпис (и он и менаџер), свестан да овакав уговор свакако неће опет добити.Овако чисто играчки мени он није ништа лошији од Шешка нпр а могуће и од Ђекереша, али јбг није се баш усрећио (сем финансијски) када је одабрао Јувентус.
September 1, 2025Sep 1 Zavisi šta podrazumevaš pod “par loših sezona” ? Koliko je tu bilo do odnosa sa trenerom ili promene trenera i njegove minutaže i atmosferw u kojoj su se podgrevale priče da on želi da napusti klub za veću platu?
September 1, 2025Sep 1 4 hours ago, John Coltrane said:Zavisi šta podrazumevaš pod “par loših sezona” ? Koliko je tu bilo do odnosa sa trenerom ili promene trenera i njegove minutaže i atmosferw u kojoj su se podgrevale priče da on želi da napusti klub za veću platu?Ма да слажем се генерално, ретко ко је већи Дућин дервиш од мене Доста је ту фактора због којих је све испало како је испало, од Алегријевог антифудбала, Моте који преферира другачији тип нападача, разних притисака око уговора и огромне плате, генерално лошег стања у клубу где се ни остала појачања у том периоду нису баш прославила.Али има и његове кривице свакако, раздражљивост, свађа са свима, млатарање рукама на сваки погрешан пас (а и сам греши ко луд), нервоза из које су произишли и неки огромни промашаји..А он је свакако тип нападача који или константно даје голове или је практично бескористан, и то само по себи носи велики притисак, па још кад узмемо у обзир да се од нападача Јувентуса увек очекује највише (иако је тим крш), па та чињеница да је плаћен 80 милиона и да има највећу плату у лиги..У сваком случају из перспективе клубова који то гледају са стране, ситуација није баш идеална и ретко ко би баш истресао на сто то што он тражи (одјебао је у старту Турке и Арапе).Ево сад су довели и Опенду изгледа, биће занимљиво видети Влаховићеву минутажу и да ли ће се и колико инатити Јувентус..
Create an account or sign in to comment