Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

8 minutes ago, SNARC said:

@Ted Osh ti da mu poklonis malo paznje..crce covek na nase oci ovde. 

 

Jbt, u jednom momentu sam pomislio da vodi zanimljiv zivot..

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Nije slagao, to je tačno, zato ih i boli toliko i rekao bih da Ted preteruje, ali jbg, ne bi smeo tako da priča.

 

Više nije ni bitno šta ko priča, toliko se otrova, proliva i kriminala prosipa na dnevnoj bazi da je ovo Piksijevo 1 kap u moru. Potpuno nebitno. No je Ted renesansni vitez koji još uvek drži do staaaarih vrednosti i staaaarih manira pa mu je zasmetalo i sad se ceo dan bavimo time šta je bulaznio pijani Piksi.

  • Haha 3
Link to comment
Posted (edited)
15 minutes ago, Heaviside said:

Nije slagao, to je tačno, zato ih i boli toliko i rekao bih da Ted preteruje, ali jbg, ne bi smeo tako da priča.

 

a u čemu tačno preterujem?

 

u tome što mi je zametalo što prostak, bio pripit ili ne, vređa klub koji volim i za koji navijam. sa naglaskom na volim.

 

ili u tome što prostak, bio pripit ili ne, jeste selektor države čiji sam građanin.

 

ili u tome što je neko eto, bio sjajn fudbaler, ali je ipak prostak, a verovatno i pijandura, pa odbijam da se saglašam sa njegovim svinjarijama na ime stare slave.

 

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

 

a u čemu tačno preterujem?

 

u tome što mi je zametalo što prostak, bio pripit ili ne, vređa klub koji volim i za koji navijam. sa naglaskom na volim.

 

ili u tome što prostak, bio pripit ili ne, jeste selektor države čiji sam građanin.

 

ili u tome što je neko eto, bio sjajn fudbaler, ali je ipak prostak, a verovatno i pijandura, p aodbijam da se saglašam sa njegovim svinjarijama na ime stare slave.

 

 

Napisao sam ja više puta ovde šta mislim o toj izjavi i njemu. Seljačina je ponizila ceo srpski fudbal, najviše Partizan, ali i sve što čini srpski fudbal. 

Tako da ne preteruješ što ti smeta, smeta i meni a cigan sam, ali predlozi odgovora na njegovu izjavu koje si izneo su po meni preterani. 

Edited by Heaviside
Link to comment
Posted (edited)
8 minutes ago, Heaviside said:

Napisao sam ja više puta ovde šta mislim o toj izjavio i njemu. Seljačina je ponizila ceo srpski fudbal, najviše Partizan, ali i sve što čini srpski fudbal. 

Tako da ne preteruješ što ti smeta, smeta i meni a cigan sam, ali predlozi odgovora na njegovu izjavu koje si izneo su po meni preterani

 

predlozi odgovora su odgovarajući intenzitetu gluposti i bezobrazluka koji je izrečen. ni manje ni više. ćutanje kluba, barem za sada, jeste slika dubioze u kom se nalazi. kamo sreće da je ovo jedini slučaj, više se gotovo niko ne oglašava oko bilo čega, osim nesretni Duljaj tu i tamo. ja mislim da će on uskoro i džoger da dohvati i da briše podove, jer neće imati ko.

 

znam ja de je ovo eutanazirano društvo i da mnogo gore stvari mogu da prođu neopaženo. ali jbg. dok ne bude reakcije, primitivci, prostaci i polupismeni će da vode igru. a na kraju bi moglo da se završi onako kako je Jovo Bakić nagovestio. da ćemo motkama da ih jurimo. al ne figurativno, već bukvalno.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

predlozi odgovora su odgovarajući intenzitetu gluposti i bezobrazluka koji je izrečen. ni manje ni više. ćutanje kluba, barem za sada, jeste slika dubioze u kom se nalazi. kao sreće da je ovo jedini slučaj, više se gotovo niko ne oglašava oko bilo čega, osim nesretni Duljaj tu i tamo. ja mislim da će on uskoro i džoger da dohvati i dda briše podove, jer neće imati ko.

 

znam ja de je ovo eutanazirano društvo i da mnogo gore stvari mogu da prođu neopaženo. ali jbg. dok ne bude reakcije, primitivci, prostaci i polupismeni će da vode igru. a na kraju bi moglo da se završi onako kako je Jovo Bakić nagovestio. da ćemo motkama da ih jurimo. al ne figurativno, već bukvalno.

 

Dobro je rekao Poledica- ako Partizanu smeta stanje u srpskom fudbalu zašto je glasao za Džajića a ne za Nemanju Vidića?

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
58 minutes ago, Heaviside said:

A nije brate, baš ih je džiberski ponizio. Što je najgore, ja cenim da je pre hteo Terzu da bocne, ali je em seljačina em je bio cirke i onda je ponizio ceo srpski fudbal, Partizan najviše. Kao, Terza papane, vidi koji invalidi su cele sezone ispred tebe na tabeli. Klošar.

Ponizio "srpski fudbal"?

Kako tačno možeš poniziti "srpski fudbal"?

Da se "srpskom fudbalu" iskenjaš i Ispišaš u usta to je za njega kompliment, a ne poniženje.

  • +1 2
Link to comment

poledy daj bre nikodije

:rolf:

 

 

 

fss je mafijaška udruga i grobari znaju da tu nemaju šta da traže. pa jbt u savezu je gen sek ex vođa navijača, čemu onda da se nadaju članovi zajednice prvoligaša i sudijake komisije(na primer)

 

to znaju i u nišu i u kragujevcu i u lučanima, vide oni i grafičar i imt i odžake i ofku smeškaju se i klimaju glavom kad zatreba da ne prođu ko vukadinovićev metalac, jer znaju da je za takav scenario potrebno dve sezone

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

Dobro je rekao Poledica- ako Partizanu smeta stanje u srpskom fudbalu zašto je glasao za Džajića a ne za Nemanju Vidića?

 

nije Partizan glasao za bilo koga. ti što se pojavljuju ispred kluba su uzurpatori

 

pogledaj naziv topika, ima jasnu odrednicu "do oslobođenja"

 

klub je u vanrednom stanju koje traje (pre)dugo. sa tog aspekta, rezultati i igra koju pokazujemo su spektakularni

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

poledy daj bre nikodije

:rolf:

 

 

 

fss je mafijaška udruga i grobari znaju da tu nemaju šta da traže. pa jbt u savezu je gen sek ex vođa navijača, čemu onda da se nadaju članovi zajednice prvoligaša i sudijake komisije(na primer)

 

to znaju i u nišu i u kragujevcu i u lučanima, vide oni i grafičar i imt i odžake i ofku smeškaju se i klimaju glavom kad zatreba da ne prođu ko vukadinovićev metalac, jer znaju da je za takav scenario potrebno dve sezone

 

I u celom tom kontekstu besmisleno je padati u nesvest zbog 1 glupe rečenice čoveka koji se posrao na celu svoju karijeru time što je pristao da bude ikebana za ovu ekipu koja vodi fudbal. I još je pristao da na papiru piše da ima platu od fiktivnih 8 miliona godišnje zato jer ekipa te pare izvlači iz saveza. 

  • +1 1
Link to comment

I svicarcima je opet nesto pretio da ce da im jebe mater siptarsku u picku, i tu ce opet proci kako ce proci :D

Bio je ok dok Mitro nije zavuko u Lisabonu, posle toga se iz lampe oslobodila alfa seljacina

  • +1 6
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

slažem se, tedara je žaobitantm pa ga je pogodilo

 

moram da iskažem 1 poštovanje na registrovanje problema bolesti zavisnosti kod selektora, prvi put mi se to učinilo onda kad je opleo po vidiću u žurnalu(a ovi ga okačili na yt) tad je bio na ivici, al ga je odala žvaka koji početnici alkosi koriste da se ne oseti vinjak koji izbija iz svake pore

a iz aviona se vidi da su žvaku stavili u usta treći put u životu

 

:nobles:

 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)
17 minutes ago, Ratamahatta said:

 

 

 

da je Piksi na forumu, verovatno bi prošao kao naš dobri drug Shimpr svojevremeno. koji je jebeni car i nije primitivno govedo (a nije ni javna ličnost), ali ima specifičan stil zajebavanja, na granici.

 

dakle, ima patkometrija, fixiranje i vređanje navijača drugih klubova......fali homofobija i vređanje ljudi koji se bave stonim tenisom. mada nisam detaljno pratio opus, možda i ima negde. eto, može da odradi posao i jebanje šiptarske materi

 

ili možda ne može, pošto je u pitanju "legenda"

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment

Onaj gif kad su nam smucari™ ubacili zgoditak za 2-2 je jedan od boljih kutkova interneta 

U ovom veku svi osim Antare su do sada uspevali da ucine da se smejem kad nas protivnici pune 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...