Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

pogledao sam segment danasnjeg piksijevog izlaganja, deluje mi da je bio pod uticajem neke zestine, pa je dobro sto se drzao samo fudbalskih tema

Edited by Nikodije
  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

 

Apsolutno. To, kako Ted kaze govedo, je vece od cijelog njihovog kluba... i tu ne mislim da vrijedjam srpsku Osasunu vec samo da uzdignem Piksija u rang fudbalskog bozanstva

a šta misliš da otvoriš topik bog pasi poljane pa tamo da  📐🦆tm

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

pogledao sam segment danasnjeg piksijevog izlaganja, deluje mi da je bio pod uticajem neke zestine, pa je dobro sto se drzao samo fudbalskih tema

bio je cirke 1/1

 

e

kao i onda kada je gostovao žurnalu, a ovi ga snimali

onda kad je polivao po vidiću

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

a šta misliš da otvoriš topik bog pasi poljane pa tamo da  📐🦆tm

 

Slobodno dodji na nas topik (frak i cilindar obavezni) i pricaj o Zidanu i Maradoni

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

 

Apsolutno. To, kako Ted kaze govedo, je vece od cijelog njihovog kluba... i tu ne mislim da vrijedjam srpsku Osasunu vec samo da uzdignem Piksija u rang fudbalskog bozanstva

 

a veličina se vazda dokazivala pljuvanajem po drugima. naročito onima koji su, kako ti kažeš manji.

 

samo vi napred, sa svim svojim veličinama i u punom sjaju. srećan put i sve najbolje.

 

ali nas barem ostavite da volimo i čuvamo tu šaku jada što nam nešto znači. jer ćemo da je čuvamo do zadnjeg. tu nema dileme.

  • +1 1
Link to comment

što o njima

 

jel su i oni naručivali srneća leđa i belolučenetm

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

a veličina se vazda dokazivala pljuvanajem po drugima. naročito onima koji su, kako ti kažeš manji.

 

 

Ama niko nije pljuvao jer i ti i ja smo u avgustu ocekivali da sampionska trka bude gotova u oktobru. Izdrzali ste do marta i svaka cast na tome, ali mislim da nije omalovazavanje reci da je bilo i do nase lose igre koja nema veze sa vasim / nasim kvalitetom.

 

 Eno i Djirona posustaje u Spaniji i sumnjam da bi ikoga bilo briga da spanski selektor kaze - cudi me da je Djirona izdrzala toliko dugo, ali sada je gotovo i Real je sampion.

Link to comment

Razlika je 4 boda..ima dosta utakmica do kraja..A i taj Real™ je u dvomecu sa Djironom™ izvukao samo bod..i selektor kaze gotovo. 

 

Prodaje nam bilmez samopouzdanje..isto kao i kada su ga tovarili raznorazni. Naprednjacki vid poznavanja sales-a..samo se potrudi da izgleda da znas o cemu pricas, koliko god to besmisleno delovalo.

 

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)
19 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ama niko nije pljuvao jer i ti i ja smo u avgustu ocekivali da sampionska trka bude gotova u oktobru. Izdrzali ste do marta i svaka cast na tome, ali mislim da nije omalovazavanje reci da je bilo i do nase lose igre koja nema veze sa vasim / nasim kvalitetom.

 

 Eno i Djirona posustaje u Spaniji i sumnjam da bi ikoga bilo briga da spanski selektor kaze - cudi me da je Djirona izdrzala toliko dugo, ali sada je gotovo i Real je sampion.

 

ti stvarno ne razumeš o čemu se ovde radi. kakve veze ima to što smo ti, ja i većina ostalih znali. ne moraš biti nikakava veličina, fudbalski znalac ili Klop/Gvardiola da bi ti bilo jasno da Zvezda ima najjači tim u ligi i da su šanse da osvoji titulu 95%, ako ne i veće.

 

radi se o tome da selektor NE SME NIKADA, NI POD TAČKOM RAZNO, NI U STANJU TEŠKE ALKOHOLEMIJE, da izgovori bilo šta slično onome što je ovaj upravo izgovorio.

 

ja sam već objasnio, al ajd još jednom ukratko. osim što je izrekao direktnu uvredu za jedan klub (za koji navija orgoman broj onih koji bi trebalo da navijaju i na Srbiju), za trenera tog kluba, svog kolegu (kao kad bi ja pričao gadosti o tebi kao kolegi forumašu i ponižavao te), igrače tog kluba (od kojih je neke pozvao u reprenzetaciju, Baždara, pa i ovog malog što ode u Bolonju) i navijače tog kluba (koji sutra treba da ga podržavaju.....na moju podršku može da zaboravi), lik je mrtav ladan rekao da je prvenstvo gotovo zato što jedan klub ima 4 boda prednosti, a do kraja ima više od 10 utakmica.

 

čovek ili nije normalan i nema osećaj na kojoj poziciji se nalazi, ili je takvo đubre da ga baš briga i da ne mora da vodi računa o bilo čemu, već se slobodno izražava, kao sa ortacima u kafani.

 

ovo je jedna od težih uvreda koje sam ja čuo, a vezane su za Partizan. mnogo gore od Terzinih naklapanja o Radničkom iz Niša isl i besprizorne samohvale i samouzdizanja u nebesa (to je više uvreda za Zvezdu nego za Patizan). u nekoj normalnoj državi on ne bi osvanuo kao selektor.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Profesionalac said:

Pa upravo zato što je selektor nema pravo na ovaj način da komentariše domaće prvenstvo. "Ovo gore je rešeno, o tome nemojte da mislite" je ljombersko naprednjački manir obraćanja.

 

Neko ko nije kompletni papan će reći istu poentu na mnogo kulturniji način, ali vidim da random navijači zvezde nemaju problem sa tim - tako da im je izgleda našao žicu.  

Čovek i jeste naprednjački ljomber, još je verovatno kao što kaže Nikodije liznuo malo žestine ujutru, jebe ga želudac nešto pa da smiri. Teška seljačina. 

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

najavljuje igru sa 4 pozadi, a jedini desni bek mu gajic, jedini levi mladenovic.

kome, duljaju?

:fantom:

 

Link to comment

evo malo edukacije

 

Evo, sa četvoricom ćemo da igramo. Probaćemo i videćemo na šta će da liči. Bitno je da igrači prihvate principe igre. Hoće li to biti 4-3-3 ili 4-2-3-1, to su već podsistemi. Čisto da podsetim one koji „znaju sve“ o sistemima, jer se gledaju tri linije, a ne četiri. Malo da ih edukujem, da ne greše previše u tim stvarima

  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...