Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

8 minutes ago, J-♣ said:

Smajli već drugi put "smeta" u skoku.

 

Nije na prirodnoj poziciji..rodjen za beka, nateran u protivnicki sesnaesterac

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jel može bez kvotovanja ovog poštovaoca špeditera bele tehnike

 

 

hvala

 

 

Ne kapiram kako je moguće da nisu svi stavili taj entitet na ignore.

Link to comment
16 hours ago, *edited by mod said:

Za odlazak na SP kapa dole. Za ove poslednje kvalifikacije baš i ne. Mišljenja sam da bi nas i Muslin i Antara odveli na dva uzastopna takmičenja da su im dali priliku 

Antić i Pikseto ne mogu u istu rečenicu, kada je u pitanju fudbalsko znanje. Piksiju (originalna verzija) kapa dole za igračku karijeru i sve učinjeno u kvalifikacijama za SP. Izgledali smo kao jedna posložena ekipa koja igra jako dobar i moderan fudbal, nakon toga strmoglavi pad. Nakon toga Pikseto(apgrejdovana SNS verzija) preuzima kormilo i na SP doživljavamo fijasko, a kvalifikacije za EP smo odigrali očajno, spasla nas je činjenica da je grupa bila teški krš (plus Mitar se ukazao svaki put kad je trebalo). Vjerujem da je i drugarica Karma odradila dobar dio posla.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Antić je bio svetska klasa, stručnjak koji je imao/stekao reputaciju koju danas nema ni jedan od naših aktivnih trenera. Imamo stručnjake koji postižu povremeno rezultate vredne pažnje i imaju potnacijal, tipa Jokan, Ivić, Marko, Paun (izvinjavam se ako nekoga zaboravih) ali niko od njih još nije  u situaciji da napravi iskorak na najveću scenu. Ja im to želim od srca.  Imamo i stručnjake koji su umeli da jebavaju protivnike pokući, ali kad odu u inostranstvo, duplo ništa. tipa Stanoje, Miloje. ovo bi bila grupa stručnjaka čiji kvalitet se ogleda u dobrom poznavanju lokalnih prilika i plivanju u tim (ne)prilikama. U nekom drugom kontekstu i van ove priče, ne proizvode rezultata (zadrže se mesec, dva, ispadnu od Veleža isl). Imali smo i onog Vukovića, koji je u Poljskoj radio sjajan posao (pominjao se kao potencijalni trener Partizana).

 

Piksi je napravio nešto što liči na šok terapiju, što je delovalo kraće vreme, a sad smo opet u slobodnom padu. Što se struke tiče, meni se čini da je lošiji od svih gore navedenih, a, a nema ni neki extra stručni štab oko sebe da ga krpi.

 

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

Verovatno je na harizmu i respekt igrača prema njemu zbog statusa legendarnog fudbalera izvlačio iz njih dosta neko vreme, ali kao i u drugim zanimanjima maskiranje odsustva suvog kvaliteta soft skilovima i starom slavom prestane da funkcioniše nakon maksimum dve godine. 

Edited by Heaviside
  • +1 8
Link to comment

ako je tako, a ja se slažem sa tobom, onda je vreme da se potraži selektor, pošto je ovaj dao šta je imao.

 

o avanturama i skončanju snselektora možemo dalje na topiku o reprenzetaciji, da ne zagađujemo ovaj topik mukama jednog naprednog prostaka. to je ipak nacionalni problem, a ne problem Partizana.

 

ja sam morao ovde da ga tamburam, pošto se posrao po Partizanu i njegovim igračima. šta god o tome Duljaj rekao.

  • +1 3
Link to comment

Jebao nas je Vučko, dao nam pare, obećava ozdravljenje. Gmazura mu liže bulju a dug je preko 50 milki.

 

Sisanje klasično.

  • +1 1
Link to comment
On 19. 3. 2024. at 16:20, Eleniko said:

glodosi, ko vam je najbolji srbski fudbaler ikada

 

razumem zašto piksi nije.

 

ne mora da bude srbijanac, može i kosovar.

 

Evo ja ću.

 

Piksi je apsolutno najveći majstor koji je igrao na ovim pašnjacima. Pratim od generacije Džaje, Kuleta, Sanija, Petka i Moce.

 

Safet Sušić bio je bulja za Piksija, kralj prijateljskih utakmica i egzibicija, sakrio bi se u najdublju hladovinu kad god je trebalo pokazati muda. 

 

Hvala na svim thumbsdown-ovima koji mi sleduju.

 

E sad, ima tu jedna čudna pravilnost. Kao što je Milko Đurovski bio najveća seljačina koja je ikad igrala u Partizanu, tako je i pomenuti Kujtim Šalja bio princ Čarls lično za oberseljaka Piksija.. Zašto? Pa možda nam odgovor na to pitanje nudi upravo era u kojoj živimo, rijaliti država Aleksandra Vučića, Ace Lukasa, Dejana Anđusa, Marka Vučkovića, Arkana, Šešelja i sličnih.

 

I da, priča se da nije uvek bilo tako. Mi ne pamtimo, ali generacije Bore Kostića, Miljana, Ace Obradovića smatrane su za gospodski Beograd. Galerija šabana počela je od Džaje. Duh Uba i miris komšijske poslastičarnice  od tada nisu izluftirani iz Ljutice Bogdana.

  • Hvala 1
Link to comment

@April jel se Partizan ikad smatrao za gospodski Beograd?

Meni su za gospodu od grobara važili samo Momčilo Vukotić i Nenad Stojković.

Ne računam Mišu Radakovića i Zvonka Živkovića u čije sam se gospodstvo uverio u ličnom kontaktu.  

 

Link to comment
14 minutes ago, sigurnost said:

@April jel se Partizan ikad smatrao za gospodski Beograd?

Meni su za gospodu od grobara važili samo Momčilo Vukotić i Nenad Stojković.

Ne računam Mišu Radakovića i Zvonka Živkovića u čije sam se gospodstvo uverio u ličnom kontaktu.  

 

 

Nikad. 

 

U Partizan se zaljubljivalo zbog Bobeka i Milutinovića i navijali su hercegovački i crnogorski proleteri, oficiri i došljaci u gradove. Beograd je navijao za Zvezdu. Partizanu su ostavljeni Padinjak i slične prigradske vukojebine bez kanalizacije.

 

Čak i osamdesetih, bolja beogradska ekipa išla je na Marakanu, mada je tamo uveliko orala Džajina seljadija.

 

E, onda ste postali četvrti stub srpstva i sad imate to što imate...moj savet vam je da kupite sezonske za KKP, život brzo prolazi.

I ja sam gledao Ljupkovu Zvezdu i išao u Bari. Da nisam, život bi mi bio siromašniji.

 

Manite se Terzinih i Čovićevih projekata i uhvatite malo magije dok je Žoc još tu. Nećete zažaliti.

  • +1 1
Link to comment

Да сумирамо, Јусуф Мехмедовски у удбашком мантилу преко Партизановог дреса прескаче шине док га кешајући се на трамвај са подсмехом посматрају београдски младићи похрлили на утакмицу Звезде.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...