Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

49 minutes ago, Heaviside said:

Šta da radim kad me je lizanjem sa Vučićem izdao i srce mi slomio kao Ivan Ivanović kolegi @Mil@n

 

Teško brt, zabole me Džonson za Ivanovića. 

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Teško brt, zabole me Džonson za Ivanovića. 

I mene za ljaksea selektora tako da je sve ok

Link to comment

Nije veći u negativnom kontekstu. Gori je Čović od Žoca, pobogu. Prvi je iskonsko zlo, drugi je samo prostodušni primitivac.

 

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, SNARC said:

Samo da znamo da li se zaista stoji mirno kad se pominje Piksi :)

 

piksi, nedović, jago.... svako ko je zaslužio na pravi i jedini način.

  • Haha 2
Link to comment
26 minutes ago, Lord Stef said:

Sve ok, sve ste u pravu, onda nema ljutis kad dodjemo na KKCZ topik svaki put kad pomenete Zeljka Obradovica, koji je veci od celog vaseg kluba, u negativnom kontekstu. I to ne zato sto zelimo da omalovazimo srpski Prokom Trefl, vec da uzdignemo Zeljka u rang kosarkaskog bozantva.

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)
2 hours ago, levi said:

 

nije nikakvo pljuvanje, nego govori stvari iz svog domena za koji je stručan jbg, a koje se tebi ne sviđaju. govorio je još gore stvari o Zvezdi i o našoj ligi ranije, rekao je da nam je liga krš i da neće da zove nikoga odatle itd. verovatno misli da mu ime i funkcija dozvoljavaju da ne mora da ništa da uvija  nego da može svakome kaže šta misli, ili je prosto seljak i ne ume da priča diplomatski,  ali zbog toga se niko do sad nije uzbuđivao, osim Terze.  uostalom ovime je samo šuknuo Terzi i motivisao Partizan u kritičnom trenutku

 

i na sve to vi pizdite, jer  doživljavate sport kao rat, sve izvan Partizana kao svoje neprijatelje protiv kojih su sva sredstva dozvoljena, da možete da vređate, objavljujete adrese gde žive neprijatelji, radujete se kada dožive povredu itd. za vaš mir i ravnotežu  u glavi i za miran suživot sa okruženjem je bitno da ponekad malo izađete izvan tog vašeg babla u  kome je Partizan institucija i svetinja, da ne izgubite kontakt sa realnim svetom

 

iz čijeg domena je najavljivanje da je prvenstvo gotovo 11 kola pre kraja, pri čemu jedan klub ima 4 boda prednosti? recimo da bi to bilo iz domena nekoga ko se bavi kriminalom, nedozvoljenim uticajima ili ko se nalazi u društvu takvih, pa mu je poznato da će konačni rezultat biti u skladu sa nekim prethodnim dogovorom. pri tome imaj u vidu da si ovo ti rekao, a ne ja. ja samo koristim elementarnu logiku. mada ćeš verovatno opet da okreneš na mene, kao što si i celu ovu priču okrenuo na davanje neželjenih google psiho-saveta gleda stanja svesti navijača Partizana. kao da sam ja, ili da smo mi, kriv/krivi što vaša legenda lupeta kao Maksim po diviziji, priča neverovatne gluposti, vređa i daje ektremno neprimerene ocene u vezi nečega što nije njegov posao. ili možda radi honorarno za neku kladionicu, pa predviđa ishode.

 

iz čijeg domena je vređanje klubova, kolega trenera, igrača. iz domena selektora? teško.

 

tako da se ovde ne radi dal se meni nešto sviđa ili ne, već se objektivno radi o skandaloznoj izjavi, koja može da prođe bez ikakve reakcije samo u naprednoj Srbiji ili nekoj drugoj kvazidržavi. u istoj kategoriji je i tvoja reakcije na ovakvu izjavu, pošto si neverovatnom (zlo)upotrebom pameti uspeo sve da svališ na zle navijače Partizana, koji su u ratu protiv čitavog sveta.

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

kapiram, nestašica je gifova, pošto si gotovo svaki koji je dostupan na internetu obajvio na ovom forumu

 

pitaj levog doktora za neki google med-savet, kako da se uhvatiš u koštac sa ovim problemom

  • +1 1
Link to comment

humanista sam, trudim se da vam olakšam funkcionalno razumevanje napisanog

 

naročito kada se osećate posranim od strane velikana sa pasi poljane

 

ali ako možete i bez toga, meni lakše

Link to comment

Grobljani su ovoliko povređeni Piksetovom izjavom samo zato što je tačna, i zato što je izgovorio 6ono što i oni znaju, ali neće/ ne smeju glasno da izgovore.

Kako se sve okrene, a nije mnogo prošlo od kad je Pikse bio njihov junak za vreme onog krindž-fajta sa Terzom.

  • -1 1
Link to comment

A nije brate, baš ih je džiberski ponizio. Što je najgore, ja cenim da je pre hteo Terzu da bocne, ali je em seljačina em je bio cirke i onda je ponizio ceo srpski fudbal, Partizan najviše. Kao, Terza papane, vidi koji invalidi su cele sezone ispred tebe na tabeli. Klošar.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

A nije brate, baš ih je džiberski ponizio. Što je najgore, ja cenim da je pre hteo Terzu da bocne, ali je em seljačina em je bio cirke i onda je ponizio ceo srpski fudbal, Partizan najviše. Kao, Terza papane, vidi koji invalidi su cele sezone ispred tebe na tabeli. Klošar.

 

najvažnije da ništa nije slagao

 

sve ostalo ide u navijačku kofu, uključujući i reakcije uvređene gospode

 

koju ne vređa kako im igra tim za koji navijaju

 

 

Link to comment

@Ted Osh ti da mu poklonis malo paznje..crce covek na nase oci ovde. 

 

Jbt, u jednom momentu sam pomislio da vodi zanimljiv zivot..

Link to comment
14 minutes ago, Eleniko said:

 

najvažnije da ništa nije slagao

 

sve ostalo ide u navijačku kofu, uključujući i reakcije uvređene gospode

 

koju ne vređa kako im igra tim za koji navijaju

 

 

Nije slagao, to je tačno, zato ih i boli toliko i rekao bih da Ted preteruje, ali jbg, ne bi smeo tako da priča.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...