Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Situacija je svima znana, bezbroj puta opisana i opevana. Nekakve posebne reči ili klasičan uvod u topik, to nije moguće. Očigledno se nalazimo u nečemu što se može opisati kao loša beskonačnost. Otvaram ovaj topik pošto su svi prethodni vezani za vremenski ograničen period. Koji, kao takav, u nekom trenutku mora da istekne, a taj trenutak je sada, što se tiče poslednjeg topika. I ovaj će biti vremenski ograničen i u nekom trenutku će isteći, ali taj trenutak mi sada ne možemo da definišemo drugačije, osim opisno, dakle do oslobođenja. Pa ukoliko se ono dogodi u skorije vreme lako ćemo preimnovati ovo u klasičan naziv. Za sada sam, poštujući tradiciju, isekao još jedno slovo, tako da nam preostaju četiri.

 

U nastavku, odnosno sledećem postu, vam svima nudim i jednu razbibrigu, zapravo jedno malo uvodno poglavlje fikcije koju sam napisao. Gde su heroji i antiheroji gospoda, a biće i dame, sa ovog topika. Što se ovog foruma tiče mi smo ono što je ostalo od fkp u ovom trenutku. Pa možemo malo i da se zajebavamo i da održimo vatricu.

 

Ajd nek nam je svima sa srećom.

  • +1 3
Link to comment

Kapiram da ćemo sezonu provesti dodajući jedno po jedno poglavlje na Tedov uvod. Garantovano bolja zabava u odnosu na ono što će se dešavati u i oko FKP.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
On 11.6.2023. at 10:04, MocaVukotic said:

Potresen sam cinjenicom da me nema u  tedovoj prici, ali dobro, ako ce to da pomogne onda ok

 

+1

 

nema veze, kad osvojimo titulu bice im krivo sto su nas ovako propustili

 

 

Link to comment
  • aram pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...