Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Just now, Ratamahatta said:

Onaj gif kad su nam smucari™ ubacili zgoditak za 2-2 je jedan od boljih kutkova interneta 
 

 

Smucari..Svicarci ?

 

Meni prva asocijacija na smucare su Slovenci..

 

To je ono kad Pikseta..na korak od smrti pada na klupi ?

 

 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, napadaj said:

Podrška severu kad je odnos prema ovoj nakoksanoj splačini u pitanju. :fantom:

 

evo ti

 

 

  • +1 3
Link to comment
Posted (edited)

pa jes bio na korak od smrti, kad su njegovi puleni izgledali "nemerljivo slabo" u odnosu na fudbalske gigante iz Švicarske

Edited by Ted
Link to comment
6 minutes ago, Ratamahatta said:

Onaj gif kad su nam smucari™ ubacili zgoditak za 2-2 je jedan od boljih kutkova interneta 

U ovom veku svi osim Antare su do sada uspevali da ucine da se smejem kad nas protivnici pune 


giphy.gif?cid=2154d3d7vzwfalflhmqi11csej

 

:shock4:

  • Haha 4
Link to comment

Nesto od ovoga stavljam kao avatar tijekom prvenstva..nisam do sada nikada menjao ali sad je pravi momenat. 

 

Jal avatar jal da da ga metnem u potpis ako uprava dozvoli.

Link to comment

Fun fact: Zvezda nema za klasu jaci roster, jaca je za nekih 20%, i ta jacina se ogleda u duzoj klupi, jer tamo gde Zvezdi sedi mozda najbolji orac domacih livada deceniju unazad, Partizan ima neko mrsavo dete

U prvih 11:

Bolji golman
Jedva nesto malo bolja odbrana, i jedni i drugi su u toj liniji apsolutni kriminal
Bolji vezni red (Bukarija ne racunam u napad, gledam ga kao krilo)
Gori spic

Mene ne cudi kako Partizan ima toliko bodova, vec me cudi kako je Zvezda uspela da prospe toliko

Pogledajte mu oci :laugh: Pretvara se u Cigu Djordjevica, iskusni poznavaoci ce znati ko je to



 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment

Vuče na neki bogohulni miks Cige i Slaja.

 

image.png.1e32e9d7f66366ae0786bfa7f4c4976f.png  mqdefault.jpg.5493e1b4be11dc05d27ce3e9700a1759.jpg

 

Edited by VoodooDerina
Link to comment

Nismo imali srece, svi su se povredili pred EP, shvatio sam da od prolaza nema nista, ali nisam mogao da vodim Troboka umesto Sergeja, sta bi narod rekao jebigakurac

  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, Lord Stef said:

vec da uzdignemo Zeljka u rang kosarkaskog bozantva.

 

Nije los kao trener, ali kao igrac je bio malo bolji od Pota. Cacanski Vule Avdalovic :fantom:

Link to comment

Piksijev oreol klase (naravno ne igračke koja se ne dovodi u pitanje) se kruni što više vremena provodi u Srbiji. Dok je bio po Japanu i Kini to se nije videlo, ovde je prilično bolno očigledno. Sad da li je to uticaj okruženja ili je oduvek bio takav ko će ga znati. Šteta što ga nije pitao neko da da ocenu razlike kvaliteta tima Srbije i Bugarske.

 

A ova slika sa 2-2 pa mislim da ni ljudi koji su kući gledali nisu ovako izgledali na 2-2. Čim ga je kamera uhvatila, bilo je jasno kako će da se završi.

Link to comment
7 hours ago, MiddleClass said:

 

Nije los kao trener, ali kao igrac je bio malo bolji od Pota. Cacanski Vule Avdalovic :fantom:

 

Pa i Piksi nije bio los kao igrac, ali kao trener je malo bolji od Zarka Lazetica. Niski Dragoljub Bekvalac :fantom:

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...