Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Na sledeće ovakvo gostovanje otići sa traktorom i izvesti ga na zagrevanje.. ovo je sramota na šta liči teren

 

Druga sramota je šta mi igramo 

  • Tužno 1
Link to comment
11 minutes ago, Profesionalac said:

Na sledeće ovakvo gostovanje otići sa traktorom i izvesti ga na zagrevanje.. ovo je sramota na šta liči teren

 

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Dobar bod, domaci su bili dosta blizi pobedi. Povlacim sve lepo sto sam reko za goha... najgori je

Link to comment

o bože ne dajete mi da se izolujem od srbije

 

 

 

ne volim što fkp neće uzeti titulu jer vučić neće dati da isti tim uzme i basket i nogomet

 

a basket mi je veći sevap nego ovo drugo

 

Link to comment

najpre da pozdarvim ekipu koja je danas pohodila Lučane, @kud u maglu Simoviću, @arheolog1981, @SNARC, a tu je bila i moja malenkost.

 

društvo je bilo sjajno, a kako drugačije i može biti sa pravim Grobarima. rezultat nije bio sjajan, a i igra je bila daleko od sjajne. teren je standardno i očekivano bio krš. ali nije to osnovni problem, pre par dana je bio dobar teren, naš, pa smo izgubili.

 

osnovni problem jeste što smo se izduvali posle derbija, pali, nema Saldanje da izmisli nešto, nekoliko igrača je rovito, sve skupa daleko od idealnog. proveli smo pola utakmice u njihovih 16 metara, a da nismo krštenu šansu stvorili., odbrana je na momente bila jeziva, a van toga raštimana i loša. svaki drugi njihv dolazak do 16 ili prekid je gol šansa. nedopustivo. u pozitivnom smislu bih ovde izdvojio Antića, preorao je (figurativno a i bukvlano) svoju stranu, nekoliko puta imao sjajne i pravovremen intervencije.

 

sve u svemu pauza dolazi u pravo vreme, da se malo zalečimo i zaustavimo rasprodaju bodova.

 

apsurd čitave situacije jeste što kao drugi nemamo garantovane grupe. imali bi kao treći. ali svakako borba do kraja i da se ide u kvalifikacije za LŠ.

 

 

  • +1 7
  • Wub 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Svaka čast ekipi sa foruma! Alal vera! Šteta što put nije nagrađen, al sve što je Ted rekao je, kako i jeste.

  • +1 1
Link to comment

ja rekoh momcima.....ako budemo išli redovno, ubošćemo i pobedu :D

 

u svakom slučaju, tuga se lakše razbije u kafani, pa je poseta Dragiši bila pun pogodak :discuss_gathering:

  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
13 hours ago, Ted said:

najpre da pozdarvim ekipu koja je danas pohodila Lučane, @kud u maglu Simoviću, @arheolog1981, @SNARC, a tu je bila i moja malenkost.

 

društvo je bilo sjajno, a kako drugačije i može biti sa pravim Grobarima. rezultat nije bio sjajan, a i igra je bila daleko od sjajne. teren je standardno i očekivano bio krš. ali nije to osnovni problem, pre par dana je bio dobar teren, naš, pa smo izgubili.

 

osnovni problem jeste što smo se izduvali posle derbija, pali, nema Saldanje da izmisli nešto, nekoliko igrača je rovito, sve skupa daleko od idealnog. proveli smo pola utakmice u njihovih 16 metara, a da nismo krštenu šansu stvorili., odbrana je na momente bila jeziva, a van toga raštimana i loša. svaki drugi njihv dolazak do 16 ili prekid je gol šansa. nedopustivo. u pozitivnom smislu bih ovde izdvojio Antića, preorao je (figurativno a i bukvlano) svoju stranu, nekoliko puta imao sjajne i pravovremen intervencije.

 

sve u svemu pauza dolazi u pravo vreme, da se malo zalečimo i zaustavimo rasprodaju bodova.

 

apsurd čitave situacije jeste što kao drugi nemamo garantovane grupe. imali bi kao treći. ali svakako borba do kraja i da se ide u kvalifikacije za LŠ.

 

 

Zar start u kvalifikacijama za CL ne garantuje grupu u Ligi Konferencije?

Link to comment
18 hours ago, Eleniko said:

o bože ne dajete mi da se izolujem od srbije

 

 

 

ne volim što fkp neće uzeti titulu jer vučić neće dati da isti tim uzme i basket i nogomet

 

a basket mi je veći sevap nego ovo drugo

 

Pustio bi ti nas, al nećemo mi tebe :covid19:

Link to comment
Posted (edited)
Quote

„Ne znam kako je uopšte Partizan bio do marta meseca na prvom mestu, jer je ogromna razlika u igračkom kadru. Nemerljiv roster. Zvezda će da bude prva, Partizan drugi. To je gotovo. Biće interesantno za četvrtu poziciju. Raduje me što se digao Kragujevac. Treća pozicija zagarantovano za Bačku Topolu. Za četvrtu će da bude interesantno. Imamo Čukarički, Vojvodina se digla... Ovo gore je rešeno, o tome nemojte da mislite“

 

vidi ovo govno od selektora. sve i da je tolika razlika, a nije......to selektor ne sme da govori tako. osim naravno ako nije naprednjačko govedo. na žalost, izgleda da jeste. iako mi je bio simpa većim delom mandata i podržavao sam ga.

 

zašto, govedo jedno, ne govori tako kada reprezentacija igra sa jačim od sebe. nego je da pun kuraži. svečano me zabole kurac za njegovu reprezentaciju i EP.

 

nadam se da naši momci slušaju, čuju i razumeju ove govnarije. veći motiv od ovoga ne treba, da se zapne do maksimuma. niko im neće zemeriti ni drugo ni treće mesto, možemo da zamerimo samo ako se predaju i padnu.

 

Padaj silo i nepravdo!!!!!

Edited by Ted
  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment

Malo smo tanki da zapnemo..mozemo da igramo "Na gol vise" i tu bismo lako mogli da prodjemo kao i gospodin iznad u vecini utakmica reprezentacije.

 

Pikseta je naprednjacki govnar..nasao je sebi hranljivu podlogu, uselio se tu, tu smrdi i laprda i miran je jos neko vreme.

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)

druže moj, ovo samo govori koliko klub nema nikakav autoritet, pa svako govedo kome to padne na pamet može da priča šta hoće, bez ikakve reakcije.

 

da postoji uprava i predsednik koga je briga za Partizan, ovaj selektor bi dobio po labrnji koliko odmah. najmanje to. a moglo bi da raspravlja i o njegovom ostanku. mada, da je tako, verovatno ni on ne bi lajao. zna na kome može da šilji kurac, a gde treba biti miran.

 

što se mene tiče, ja da sam predsednik fkp ovaj ne bi video igrača Partizana dokle god je na klupi. a apelovao bih i na naše koji igraju u inostranstvu da se ne odazivaju govedu. pa nek sastavlja od onih koji su "merljivi". naravno, bilo šta od ovoga je iluzorno u ovom trenutku. da dođe neko i izbriše klub iz javnog registra, ova govna se ne bi bunila nit bi ga ponovo upisivali. 

Edited by Ted
  • +1 3
  • Haha 1
  • -1 2
  • Tužno 2
Link to comment

samo zato što je selektor i jedan od najvećih igrača u istoriji misli da ima pravo da priča stvari koje se ne sviđaju random navijaču Partizana, strašno

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...