Jump to content
IGNORED

Mnogo smo jadni od Voje Z do mjetala


Nikodije

Recommended Posts

A od poslovično "mog" Kejva, omiljeni albumi su mi From her to eternity i Henry's Dream, i na prvom pesme Saint Huck i Cabin Fever. Kapiram da to nije ista publika kao ona koja voli Into my arms....

Link to comment

Kad smo kod Mejnarda, prije nekoliko dana:

 

maynard.thumb.jpg.705975aa80d15d2211bb993d09987db1.jpg


 

Quote

 

Tool singer Maynard James Keenan performed in drag at the Welcome to Rockville festival Sunday night (May 21st) in Daytona Beach, Florida, in essence challenging a recent bill signed into law by Governor Ron DeSantis just a few days ago.

 

This past Wednesday (May 17th), DeSantis signed a series of bills targeted against drag shows and transgender rights. One bill in particular prevents minors from attending drag shows. Since Welcome to Rockville is an all-ages festival, Keenan was, essentially, in violation of the new law.

 

 

Nema mnogo frontmena iz A lige koji su spremni na ovako nešto, da nije samo kostimiranje radi većeg šouprograma.

 

 

Edited by autsajder
Link to comment
5 hours ago, Plajvi said:


Korn - Issues izuva dan danas, neki dan sam se podsetio :wub: Bolji nego kad je izasao, volecu da pustim i kad budem sredovecni privilegovani beli muskarac. Ima neki evergreen vibe, Kjur s mudima, neka lepa depresija ne znam. 

SOAD i Deftouns su klasa dan danas, Kuruz nume vec 20 godina. Slipnot nikad nisam volo ni muziku a pogotovo maske i tako to. Od Stoun Saura volem 2 pesme, od Slipnota 1 intro i 1 refren. Al' Korn kako je ugazio na Exitu onomad, vredelo je ziveti :D
 


Meni je sve do Issues bilo dobro, posle toga ništa. Al’ omiljeni mi je bio FTL. Deftones volim i dan danas, verovatno jer sam kod njih oduvek autentično volela samo muziku nije me zanimalo ništa o njima privatno. Od Slipknota isto imam možda nekoliko pesmama koje ne dovodim u pitanje (Before I Forget, npr.) oni su više bili vajb nego bilo šta drugo, izbacili su novi album prošle godine i meni ono za teranje u prevremenu ako ne i invalidsku penziju. Imam i od Limp Bizkit i Linkin Parka pesama koje su mi drage, obično se oni navode kao grobari muzike ali meni su LB i LO bili THE party bendovi, pravili su catchy “stadionske pesme” i onda kako da ih ne znaš napamet, zabavni su bili i šta ćeš više.

 

5 hours ago, Plajvi said:


Ali kad se setim svega ostalog... Lim Biskvit, Il Ninjo, P.O.D., Sojl, Ofspring, Papa Rouc, Gadsmek, Distrbd, Madvejn... jbt izgledali su mi zidovi isto kao sinu Toni Soprana :laugh: 
 

 

Ja sam kao derište volela NIN, M. Menson, Jack Off Jill, Scarling, Coal Chamber :laugh: Kittie (prva dva albuma)  RATM…; Mars Volta i Isis i dalje volim ali ista priča kao i za Tool, nemam strpljenja za to više, novi album Tool-a nisam ni preslušala; The Dillinger Escape Plan apsolutno obožavam i sad  :blush: jedno vreme su mi bili super i Converge, Norma Jean, Mastodon, LOG, Gojira… meni je na zidu stajao džinovski (ali baš džinovski) poster gde su bili Kurt i Kortni i beba Frencis, u stanju polu-raspada, vrv na svim drogama koje postoje (sa izuzetkom bebe, nadajmo se), tata mi je bio u fazonu “dobro, ovo da se skine, sledeći put kad dođem neću da vidim ove jadnike” al to je samo povod da krene priča na kojim koncertima je on sve bio i kako je on voleo Stonse, Kridense, Cepelin, Flitvud Mek, i kako su to sve gospoda za “ove luzere danas koji samo nešto arlauču”.

 

E sad, kad sam skontala da ja starim - kad sam prvi put čula Asking Alexandria. Napalm. 

 

 

5 hours ago, Plajvi said:


Je l' ima neko da je slusao i volo Creed? Jos nisam uzivo sreo primerak, ja ponekad gilti plezrujem :ph34r:

 

E tu imam dva gilti pležra: With Arms Wide Open i My Sacrifice. Pevač je glibava kretenčina pa se nisam previše upoznavala sa ostatkom opusa ali ove dve pesme su strava. Scott Stappu u životu želim samo neprijatnosti.

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment
7 hours ago, Zli Gli said:

Klinci kod nas su nikad gluplji i nikad vece pickice i foliranti pa nam je takva i muzika. Habibi bebo balkan mafija utoke kurve kokain ferari lambo, zapalicemo grad ide gas pusi ga murijo sisaj ga kurvo smrcem lobe jebem ne vadim... I onda valjda kad to otpevaju, idu kuci na mleko i plazmu zajedno sa sve 13godisnjom publikom. I bice jos gore, nema nam spasa. 

 

Najbolji period je bio kad su svetskom scenom dominirali Madona i Majkl Djekson, tad su i mnogi oko njih bili ok. 

I kada su u sportu bili Majkl Dzordan, Maradona i Tajson.

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Iako osecam griznju savest jer je brdo bendova koje sam slusao kao klinac preteca tog numetala moram priznati da je numetal najgore korporacijsko smece smisljeno ikada u istoriji korporacijske muzike.

Link to comment

ju ju koliko metalaca na forumu, nisam imao pojma :wub:

  

7 hours ago, Plajvi said:

Korn - Issues izuva dan danas, neki dan sam se podsetio :wub: Bolji nego kad je izasao, volecu da pustim i kad budem sredovecni privilegovani beli muskarac. Ima neki evergreen vibe, Kjur s mudima, neka lepa depresija ne znam. 

SOAD i Deftouns su klasa dan danas, Kuruz nume vec 20 godina. Slipnot nikad nisam volo ni muziku a pogotovo maske i tako to. Od Stoun Saura volem 2 pesme, od Slipnota 1 intro i 1 refren. Al' Korn kako je ugazio na Exitu onomad, vredelo je ziveti :D

Ali kad se setim svega ostalog... Lim Biskvit, Il Ninjo, P.O.D., Sojl, Ofspring, Papa Rouc, Gadsmek, Distrbd, Madvejn... jbt izgledali su mi zidovi isto kao sinu Toni Soprana :laugh: 

Je l' ima neko da je slusao i volo Creed? Jos nisam uzivo sreo primerak, ja ponekad gilti plezrujem :ph34r:

 


U pravu si za 46 sa 2 i onu djecu, ne mogu original vise da slusam posle toga. Za ostalo idi u cosak i stidi se :tongue: 

 

Uh, uh, Creed ne, ali...Alter Bridge (što je tehnički Creed sa drugim pevačem) je kiiidalica :heart: jedan mi od omiljenih hard-rock bendova, mnogo su dobri uživo. Dalje od toga imaš i Tremonti solo bend (što je gitarista AB/Creeda jelte), i njegova muzika je pako dobra, malo je više heavy metal (preporuka za album A Dying Machine). I treća varijacija - ima supergrupa "Art of Anarchy", dva albuma imaju, na jednom peva pokojni Skot Vejlend, na drugom Creed Stap, meni oba odlična, Stapov možda za trunku bolji. 

Tako da, Creed definitivno ne, ali sve oko Creeda da :D slažem se u oceni da je Stap gnjilo.

 

Korn sam voleo do onog albuma sa Skrilexom, posle toga su previše zastranili. Disturbed je klasa na prva 3 albuma, posle malo usporili, mada i dalje pratim pomno šta rade. Dermejn ima jedan solo album, zove se "Device", odličan je, u tom trenutku Disturbed bolji od pravog Disturbeda, plus mu gostuju neki gotivni likovi.

Offspring je moj guilty pleasure, gledao sam ih par puta uživo pod stare dane, smešni su i debeli i mnogo zabavni, no novi albumi su teško đubre.

 

SOAD je klasa, nikada ih nisam uhvatio uživo (trebalo je 2020. ali korola), čini mi se i jedan od retkih bendova koji je (možda ne svojom voljom) stao sa jakim albumima i kad treba, umesto da izbacuje gomilu recikliranog đubreta.

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, goofs said:

 

Offspring je moj guilty pleasure,

 

Uh kad se setim, kupio slučajno Smash album kod Audio Živane (tamo negde '94. svideo mi se omot :thumbup:),i  moja momentalna transformacija u mladog pankera. Ih, mladosti

 

Spoiler

 

 

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
Link to comment

Pratim i podizem za NOFX. Nista nisam razumeo ko klinac, samo smo skakali i vrteli glavama ko blesavi :hihi:

 

 

Edited by Shan Jan
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...