Jump to content
IGNORED

Mnogo smo jadni od Voje Z do mjetala


Nikodije

Recommended Posts

Ovam mapa mi remeti percepciju o žabarima, nema šansi da je baš ovako.

 

A i očekivano kad metalcima daš topik evo na udrite sad oni se ućute a duša im puštati muziku na svakom drugom topiku to su sve oni što iznesu zvučnike na terasu pa opanje do daske.

 

 

 

 

Link to comment

a ovi ko nisu teatralni :D

 

ja inače sve te pravce razlikujem više vizeulno, helankaši sa opranim kosicama, klasik razdrljenogrudaši, teži tvrdostoličari a penkeri su oni lojima se stalno piša (ono kad zavrnu ionako kratke rukave, nabiju nos u mikrofon i onda tresu jednom nogom)

 

 

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Plajvi said:

Zvucis kao da ti je Cipi oteo nevestu :D

 

Jebiga ne znam ko je Cipi.

Zvuči ko ono Rule jači nego Nuki.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

E bukvalno. Od italijanskih bendova znam samo Lacunu Coil zato što je pevačica najlepša žena u svijet, muzika nažalost živo sranje. Ali vidi Kristinu Skabiu! :wub:

IMG_0485.jpeg.b9da9bfd427d4db2e31e07b205848089.jpeg

 

IMG_0484.thumb.jpeg.15274b996b3d451ec93b31675a245449.jpeg

 

IMG_0483.thumb.jpeg.ba848ad27b411270badeb26cde3dd7ce.jpeg

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, Patty Lee said:

... muzika nažalost živo sranje. ...

 

kojesta, enormno talentovan bend sa jasnom vizijom pa kome se svidja svidja

 

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, Zli Gli said:

Klinci kod nas su nikad gluplji i nikad vece pickice i foliranti pa nam je takva i muzika. Habibi bebo balkan mafija utoke kurve kokain ferari lambo, zapalicemo grad ide gas pusi ga murijo sisaj ga kurvo smrcem lobe jebem ne vadim... I onda valjda kad to otpevaju, idu kuci na mleko i plazmu zajedno sa sve 13godisnjom publikom. I bice jos gore, nema nam spasa. 

 

Najbolji period je bio kad su svetskom scenom dominirali Madona i Majkl Djekson, tad su i mnogi oko njih bili ok. 

kako ko buraz, seksi iz crnog ceraka bio u cz-u zbog dilanja vutre.

 

btw, bio sam na koncertu hiljsona mandele u zappi - pokidao! 

Link to comment

@Krošek Fenomenalno da si okačio Stately Lover jer to mi je bukvalno jedina njihova stvar koju (kao) volim. :D Ne vredi, meni se kod gotika sviđa samo kako vizuelno izgleda sve, al muzika njet. Prosto, not for me, ovima sam još i dala šansu jer mi je Skabia pre-di-vna. 

Edited by Patty Lee
Link to comment

Ja baš volem Lacunu, izvalio sam ih na soundtrack disku za Resident Evil 2 film (inače, odličan soundtrack. za preporuku). Ne znam ni odakle mi, verovatno sam ga usputno pokupio ispred SKCa nekom prilikom.

 

Gothic mi je gotivan kao žanr, ali sam tu dosta izbirljiv, pogotovo sa bendovima sa ženskim vokalima, baš je tanka linija između muzike koja me radi i nečega što prosto zvuči kao metal sa narikačama.

 

Kad smo već kod soundtracka i detinjske ljubavi prema Nu metalu :D Queen of the Damned je obavezna lektira.

  • +1 1
Link to comment

Daaaaaaaa, to je producirao Džonatan Dejvis iz Korna! Imala sam taj CD, ne original ofc, meni je naj soundtrack doduše bio Lost Highway, što je Reznor radio, tu sam prvi put čula Ramštajn i odlepila :lolol: Bilo je super pesama tu, bio je Bouvi, Mensonova obrada I Put a Spell on You, Apple of Sodom…

 

Edit: Jaaaaaaaaaaao, mnogo sam volela ovaj OST :wub:


 

Edit 2: Samo me ignorišite, sad sam se pogubila, kakav blast from the past!

 


Edit 3: Ignor do daljnjeg…

 

 

Edited by Patty Lee
Autokorekt mi se napominjao svega po spisku
  • +1 2
  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

kako ko buraz, seksi iz crnog ceraka bio u cz-u zbog dilanja vutre.

 

Kod mene u kladionici znalo da bude po njih 10ak odjednom koji su lezali od 4 do 10 godina a sve klosari koji su padali za travu i ostale droge, obijanje trafike i slicne jadne debilizme tipa skidanje katalizatora s kola

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...