Jump to content
IGNORED

Mnogo smo jadni od Voje Z do mjetala


Nikodije

Recommended Posts

Voja Z u rangu Adasevicevog Aca B, smejem se pola sata :D

 

Na zalost sam morao da se upoznam sa radovima Breskvice, Voje Z, Crnog Ceraka i tako tih umetnika jer ih moji osmaci listom slusaju. Nedostaje mi vreme kad su slusali Seku i Jecu

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

 

I ja i još moram da slušam i čitam tumačenja stihova :nobles: i još da uvažavam mišljenja i trudim se da ne kenjam van neophodnog, znači beneficirani radni staž + prevremena penzija. 

  • +1 3
  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment

dobro da se ne lazemo, kapiram da je i nasa muzika bila vecini suluda, ono jebiga slusao sam discardz i ministri u prvom srednje, al ovo sad je trend koji nije samo za klince i muziku im vezan nego mislim da je generalno kultura u zescem kurcu i da je ugl sve posledica pojave novih platformi i stancovanja sadrzaja koji kao prvi i najbitniji input ima ciljnu grupu.

 

tako da, ko ima decu, nek im slobodno kaze da im je muzika bulja.

  • +1 4
Link to comment

genrealno su ovo poludebilne generacije koje tesko da sta interesuje. Uz polupano skolstvo i u mnogim slucajevima neobrazovane i odsutne roditelje,dobijas masu gde nema mnogo pametnih da povuku napred.

  • +1 1
Link to comment

Jbg, svi imamo neki suludi gilty plasure, ali poneta je da to nije nikad bio mainstream...

 

Koliko puta si to tvoje, što god da je™, čuo na nekoj žurci?

Link to comment

Ne znu deca kad je izasao Tool - 10k days na limewireu i dc++ pa se skidao albun 5 sati da te ceka taman kad se vratis iz ckole :fantom:

Tanja Savic s kratkom kosom >>>>>>>>>>>>>>>> Tanja Savic milfaca 

Edited by Plajvi
  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

a ne mislim da je bilo koja generacija poludebilna, to svi za ovu sledecu kazu, a da je tako dosad bilo, ne bi bilo napretka u drustvu vec samo regresije.

ovima sad je prosto koncentracija na nuli zbog sumanute kolicine sadrzaja koji ih bombarduje, i onda jebiga, prihvate ono sto je u trendu il sto ih najvise gruva, ili prosto ono sto su ostali dosad prihvatili.

 

pa jebote ja prvi koji sam kao kurca nekakvog u zivotu i video i iskusio i doziveo, svako malo pa se uhvatim da pocnem u 9 da gledam recimo smesne klipove sa mackama i psima, i puf, vec je pola 4 ujutru, a kao imam vec neki izgradjeni ukuss za kojesta i znam kad jer cemu vreme.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

a ne mislim da je bilo koja generacija poludebilna, to svi za ovu sledecu kazu, a da je tako dosad bilo, ne bi bilo napretka u drustvu vec samo regresije.

ovima sad je prosto koncentracija na nuli zbog sumanute kolicine sadrzaja koji ih bombarduje, i onda jebiga, prihvate ono sto je u trendu il sto ih najvise gruva, ili prosto ono sto su ostali dosad prihvatili.

 

pa jebote ja prvi koji sam kao kurca nekakvog u zivotu i video i iskusio i doziveo, svako malo pa se uhvatim da pocnem u 9 da gledam recimo smesne klipove sa mackama i psima, i puf, vec je pola 4 ujutru, a kao imam vec neki izgradjeni ukuss za kojesta i znam kad jer cemu vreme.

pa ni nema napretka u nasem drustvu. spadamo u 15% bogatijeg sveta zato sto smo u Evropi, to je cinjenica. Ali srpska privreda je tehnoloski na nivou Zimbabvea,nema ni pisaca ni silikara ni filmova evropskog renomea. Sve se svodi na muljanje i zalosno je sto klinci i sami to vide kao model uspeha u drustvu.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...