Jump to content
IGNORED

Mnogo smo jadni od Voje Z do mjetala


Nikodije

Recommended Posts

Voja Z u rangu Adasevicevog Aca B, smejem se pola sata :D

 

Na zalost sam morao da se upoznam sa radovima Breskvice, Voje Z, Crnog Ceraka i tako tih umetnika jer ih moji osmaci listom slusaju. Nedostaje mi vreme kad su slusali Seku i Jecu

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

 

I ja i još moram da slušam i čitam tumačenja stihova :nobles: i još da uvažavam mišljenja i trudim se da ne kenjam van neophodnog, znači beneficirani radni staž + prevremena penzija. 

  • +1 3
  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment

dobro da se ne lazemo, kapiram da je i nasa muzika bila vecini suluda, ono jebiga slusao sam discardz i ministri u prvom srednje, al ovo sad je trend koji nije samo za klince i muziku im vezan nego mislim da je generalno kultura u zescem kurcu i da je ugl sve posledica pojave novih platformi i stancovanja sadrzaja koji kao prvi i najbitniji input ima ciljnu grupu.

 

tako da, ko ima decu, nek im slobodno kaze da im je muzika bulja.

  • +1 4
Link to comment

genrealno su ovo poludebilne generacije koje tesko da sta interesuje. Uz polupano skolstvo i u mnogim slucajevima neobrazovane i odsutne roditelje,dobijas masu gde nema mnogo pametnih da povuku napred.

  • +1 1
Link to comment

Jbg, svi imamo neki suludi gilty plasure, ali poneta je da to nije nikad bio mainstream...

 

Koliko puta si to tvoje, što god da je™, čuo na nekoj žurci?

Link to comment

Ne znu deca kad je izasao Tool - 10k days na limewireu i dc++ pa se skidao albun 5 sati da te ceka taman kad se vratis iz ckole :fantom:

Tanja Savic s kratkom kosom >>>>>>>>>>>>>>>> Tanja Savic milfaca 

Edited by Plajvi
  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

a ne mislim da je bilo koja generacija poludebilna, to svi za ovu sledecu kazu, a da je tako dosad bilo, ne bi bilo napretka u drustvu vec samo regresije.

ovima sad je prosto koncentracija na nuli zbog sumanute kolicine sadrzaja koji ih bombarduje, i onda jebiga, prihvate ono sto je u trendu il sto ih najvise gruva, ili prosto ono sto su ostali dosad prihvatili.

 

pa jebote ja prvi koji sam kao kurca nekakvog u zivotu i video i iskusio i doziveo, svako malo pa se uhvatim da pocnem u 9 da gledam recimo smesne klipove sa mackama i psima, i puf, vec je pola 4 ujutru, a kao imam vec neki izgradjeni ukuss za kojesta i znam kad jer cemu vreme.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

a ne mislim da je bilo koja generacija poludebilna, to svi za ovu sledecu kazu, a da je tako dosad bilo, ne bi bilo napretka u drustvu vec samo regresije.

ovima sad je prosto koncentracija na nuli zbog sumanute kolicine sadrzaja koji ih bombarduje, i onda jebiga, prihvate ono sto je u trendu il sto ih najvise gruva, ili prosto ono sto su ostali dosad prihvatili.

 

pa jebote ja prvi koji sam kao kurca nekakvog u zivotu i video i iskusio i doziveo, svako malo pa se uhvatim da pocnem u 9 da gledam recimo smesne klipove sa mackama i psima, i puf, vec je pola 4 ujutru, a kao imam vec neki izgradjeni ukuss za kojesta i znam kad jer cemu vreme.

pa ni nema napretka u nasem drustvu. spadamo u 15% bogatijeg sveta zato sto smo u Evropi, to je cinjenica. Ali srpska privreda je tehnoloski na nivou Zimbabvea,nema ni pisaca ni silikara ni filmova evropskog renomea. Sve se svodi na muljanje i zalosno je sto klinci i sami to vide kao model uspeha u drustvu.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...