Jump to content
IGNORED

Mnogo smo jadni od Voje Z do mjetala


Nikodije

Recommended Posts

30 minutes ago, Filozof manijak said:

Ja sam slušo Tool i Butthoe Surferse s 14 #samokaem

Današnji klinci mogu da slušaju Gizzarde

#samokaem

 

 

#okboomer

 

I love you, sir 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Onaj ko ima vremena i interesovanja u svakom periodu moze da nadje tonu dobre muzike, mejnstrim je mejnstrim, cas prihvatljiv, cas sranje, zavisno od ukusa.

  • +1 6
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

 

 

Skidao spot Satyricon - Fuel for Hatred of 42mb 9 sati, ipkucao skoro celu SezamPro karticu od 10 sati na to. :fantom:

 

Skidao Tool live in Pomona neki .avi bootleg ~200 mb 30 sati preko noći jer bilo "jeftinije". 

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Ja sam slušo Tool i Butthoe Surferse s 14 #samokaem

Današnji klinci mogu da slušaju Gizzarde

#samokaem

Ja sam imala jednu fazu kad sam slušala Korn i Slipknot, sad me je baš mnogo sramota. Za Tool me nije sramota, hehe. I kupovala sam ladno Metal Hammer, neke nenormalne pare sam davala na to, bolje da sam se drogirala.
Team Voja Z., btw, nikad team Tiny Peach.

  • Wub 2
Link to comment
18 minutes ago, Lancia said:

Onaj ko ima vremena i interesovanja u svakom periodu moze da nadje tonu dobre muzike, mejnstrim je mejnstrim, cas prihvatljiv, cas sranje, zavisno od ukusa.

 

Bukvalno. Pop*zdim kada krenu ljudi sa tim "nema dobre muzike danas".

Link to comment

Ali ranije je bila na izvolte, upalis TV dobra mjuza/filmovi, pustis radio dobra mjuza, sada treba da pregledam/preslusam tonu smeca da bi nasao nesto dobro.

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, brusli said:

Ali ranije je bila na izvolte, upalis TV dobra mjuza/filmovi, pustis radio dobra mjuza, sada treba da pregledam/preslusam tonu smeca da bi nasao nesto dobro.

 

Eh, pa nije bas tako, ne znam koje si godiste, ranije i na radiju cekas da dodju Vibracije, Parada albuma, Tajanstveni voz...nije bas isla muzika non-stop po ukusu, o filmovima da ne pricam, bila tri kanala, kasnije dosao ART itd itd.

  • +1 1
Link to comment

Da, ali nije bilo toliko smeca :)

Sve to smece sto cujes/gledas ostavlja posledice negde u podsvesti.

 

Druga stvar, sto se tada proizvodila mnogo kvalitetnija muzika/filmovi (mainstream i u proseku).

 

Link to comment
45 minutes ago, Patty Lee said:

Ja sam imala jednu fazu kad sam slušala Korn i Slipknot, sad me je baš mnogo sramota. Za Tool me nije sramota, hehe. I kupovala sam ladno Metal Hammer, neke nenormalne pare sam davala na to, bolje da sam se drogirala.
Team Voja Z., btw, nikad team Tiny Peach.

Zašto te je sramota? Mislim, što bi te bilo čega bilo sramota što si slušala. 

 

Mene možeš mučiti Toolom ili džezom. To ako neko želi da me natera da priznam i što nisam uradila, može svako priznanje da dobije putem dvočasovnog izlaganja navedenima. U stvari, Tool je slušljiv ako ga peva bilo ko drugi osim Tulovog pevača.

  • +1 2
Link to comment

Mene nikad nije sramota sto nesto slusam, a imam verovatno najmanje sofisticiran ukus ovde i slusam stvarno svasta.

Imam cak i pesmu od Karleuse koja mi je kul :ph34r:

 

Tool je cool, prvo sam mislila da je sranje i smaranje, ali nije, ima neka cudna lepota i u glasu Mejnardovom i u uvodima onim, iako nije moj fazon muzike, ja vise volim veseliju muziku 

 

E

 

I da Voja Z >>> Tiny Peach, meni su i njihove zajednicke pesme njesra sve bile, jedino je valja ona sa Tanjom Savic kad kukaju ona i peachy u reftenu zbogtebepatiiim, dragizadodirtvojjanosim paaaniiir.

I koma je ona sa nesudjenim padinskim zetom Vukom Mobom zbog one produkcijske greske sa budNem :lolol:

Edited by Midgeta
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...