Jump to content
IGNORED

Mnogo smo jadni od Voje Z do mjetala


Nikodije

Recommended Posts

53 minutes ago, Svemir Zeka said:

Zašto te je sramota? Mislim, što bi te bilo čega bilo sramota što si slušala. 

Više zato što su pegla likovi i pozeri, nego zbog muzike. Al’ ja to jasno vidim sad, tad su mi bili kul; skoro sam na YT naletela na Korn After School Special i htela sam da se onesvestim od krindža, ono, ti ljudi su nepismeni, za početak. A meni je ono bilo duhovito?! I izgledaju kao debili. Al’ kad imaš 13 godina nemaš pojma ni o čemu. Tool ja sad ne mogu da slušam, valjda nemam strpljenja, ne znam… ima mi više logike da slušam Nuccija.

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, Midgeta said:

 

I da Voja Z >>> Tiny Peach, meni su i njihove zajednicke pesme njesra sve bile, jedino je valja ona sa Tanjom Savic kad kukaju ona i peachy u reftenu zbogtebepatiiim, dragizadodirtvojjanosim paaaniiir.

I koma je ona sa nesudjenim padinskim zetom Vukom Mobom zbog one produkcijske greske sa budNem :lolol:

Meni ustvari nije jasno mešanje stilova, ona zavija i zapomaže kao da je suvi narodnjak u pitanju a muzika je sve samo ne to. Zato ja nikad nisam skontala Elitne Odrede npr., nisam bila do kraja sigurna je l su oni ljudi ozbiljni ili je neka parodija u pitanju :laugh: Isto i ona druga klinka što je sad užasno popularna, Zera. Muzika je uvek neki ultra moderni pop a stil pevanja ojkača. Ovo bi bio moj get off mu lawn momenat.

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, Patty Lee said:

Meni ustvari nije jasno mešanje stilova, ona zavija i zapomaže kao da je suvi narodnjak u pitanju a muzika je sve samo ne to. Zato ja nikad nisam skontala Elitne Odrede npr., nisam bila do kraja sigurna je l su oni ljudi ozbiljni ili je neka parodija u pitanju :laugh: Isto i ona druga klinka što je sad užasno popularna, Zera. Muzika je uvek neki ultra moderni pop a stil pevanja ojkača. Ovo bi bio moj get off mu lawn momenat.

 

E ni meni nikad Elitni Odredi nisu bili jasni, neslusljivo do bola, a i Relja mi nije bio jasan kao pojava nikad i sto je tolika lozana bila na njega.

Od svega njhovog valja jedino Peta brzina i to je to, posle toga su mogli obojica zauvek da nestanu, ovaj i jeste, pametan covek.

 

Pa da, melodija je ful moderan pop, a one zavijaju zestoko, jedino ono Breskva i Henny Sava i Dunav, imaju trubace i ceo fazon pa kao ajde.

I Nucci brat nas i Sanja Wofl lol imaju onaj blam uradak Djerdan isto muzika i aranzman moderni, a ona zavija o djerdanu, pakao.

Spot je do jaja kad on visi kao u klaonici doduse

Edited by Midgeta
  • Hvala 1
Link to comment

Sad ce, ako nam ne nalupa tumb down nista nismo uradile.

 

E i Henny onom sranju pojela aspirin, popila martni, Grmi Mili, Nuci Biiibiiii kad zakurbla triler, a muzika nidje veze sa tim :isuse:

Link to comment
6 hours ago, Patty Lee said:

Ja sam imala jednu fazu kad sam slušala Korn i Slipknot, sad me je baš mnogo sramota. Za Tool me nije sramota, hehe. I kupovala sam ladno Metal Hammer, neke nenormalne pare sam davala na to, bolje da sam se drogirala.
Team Voja Z., btw, nikad team Tiny Peach.


Korn - Issues izuva dan danas, neki dan sam se podsetio :wub: Bolji nego kad je izasao, volecu da pustim i kad budem sredovecni privilegovani beli muskarac. Ima neki evergreen vibe, Kjur s mudima, neka lepa depresija ne znam. 

SOAD i Deftouns su klasa dan danas, Kuruz nume vec 20 godina. Slipnot nikad nisam volo ni muziku a pogotovo maske i tako to. Od Stoun Saura volem 2 pesme, od Slipnota 1 intro i 1 refren. Al' Korn kako je ugazio na Exitu onomad, vredelo je ziveti :D

Ali kad se setim svega ostalog... Lim Biskvit, Il Ninjo, P.O.D., Sojl, Ofspring, Papa Rouc, Gadsmek, Distrbd, Madvejn... jbt izgledali su mi zidovi isto kao sinu Toni Soprana :laugh: 

Je l' ima neko da je slusao i volo Creed? Jos nisam uzivo sreo primerak, ja ponekad gilti plezrujem :ph34r:

 

5 hours ago, Svemir Zeka said:

Tool je slušljiv ako ga peva bilo ko drugi osim Tulovog pevača.


U pravu si za 46 sa 2 i onu djecu, ne mogu original vise da slusam posle toga. Za ostalo idi u cosak i stidi se :tongue: 

Edited by Plajvi
  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

a najjace da to vazi ekskluzicno za klince kod nas

 

Ma ne ali nama su nasi debilcici najvazniji, sta nas briga za evropske i svetske

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Midgeta said:

 

 

Tool je cool, prvo sam mislila da je sranje i smaranje, ali nije, ima neka cudna lepota i u glasu Mejnardovom i u uvodima onim, iako nije moj fazon muzike, ja vise volim veseliju muziku 

 

 

 

 

 

Muzika je u redu tulova, al kad mu čujem glas...ne znam, na mene nekako utiče, postanem anksiozna. 

2 hours ago, Plajvi said:

 


U pravu si za 46 sa 2 i onu djecu, ne mogu original vise da slusam posle toga. Za ostalo idi u cosak i stidi se :tongue: 

Jesi vido kako deca pevaju Sober? Konačno pesma postaje takva da je pevam i ja :lolol:

A što bre da se stidim...ne kažem ja da je tu nešto nekvalitetno, nego jednostavno lično mene neke muzike ozrače tako da mi izazivaju neki angst. Kao što rekoh gore, ovde čak nije muzuka, to je negde u mom rejonu, nego glas, nekako je....monoton. Dočim su mi drugima neslušljuve stvari odmor za uši. Bukvalno dranje prilikom pevanja.... Dead Kennedys, FNM, Ramštajn.....i to mi leči nerve, nalegne mi lepo na hemiju. Mislim da tu ima nešto organski, ozbiljno.

A recimo kao klinki su mi bili neslušljivi neki koji su mi sad za bonacu, npr Killing Joke, The Chameleons, New order. Dobro, poslednji jesu bili uvek slušljivi. Neki instrumentali recimo...

 

 

Čekala sam da me neko opauči za džez, iskreno :D

kao što rekoh, nije stvar u proceni vrednosti, nego u ličnom senzibilitetu - ne mogu nikako. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

 

Muzika je u redu tulova, al kad mu čujem glas...ne znam, na mene nekako utiče, postanem anksiozna. 

Jesi vido kako deca pevaju Sober? Konačno pesma postaje takva da je pevam i ja :lolol:

A što bre da se stidim...ne kažem ja da je tu nešto nekvalitetno, nego jednostavno lično mene neke muzike ozrače tako da mi izazivaju neki angst. Kao što rekoh gore, ovde čak nije muzuka, to je negde u mom rejonu, nego glas, nekako je....monoton. Dočim su mi drugima neslušljuve stvari odmor za uši. Bukvalno dranje prilikom pevanja.... Dead Kennedys, FNM, Ramštajn.....i to mi leči nerve, nalegne mi lepo na hemiju. Mislim da tu ima nešto organski, ozbiljno.

A recimo kao klinki su mi bili neslušljivi neki koji su mi sad za bonacu, npr Killing Joke, The Chameleons, New order. Dobro, poslednji jesu bili uvek slušljivi. Neki instrumentali recimo...

 

 

Čekala sam da me neko opauči za džez, iskreno :D

kao što rekoh, nije stvar u proceni vrednosti, nego u ličnom senzibilitetu - ne mogu nikako. 


:laugh: Figure of speech, no te prokupes. BTW, pocuj APC i Puscifer, to su jos dva benda s razlicito odlicnom glazbom i losim vokalom

A to za senzibilitet isto i kod mene ide zgodinama, tamo negde oko 23 je pocelo da mi ide na kurac sve sto sam volo do tad, pa sam Panteru zameno Porcupine Treeom i tako to :violina: Muzika za paljenje skupstine je pocela da me nervira, a pocela da mi godi introspekcija

FNM je ljubav, niko nikad nije niti ce ikada napraviti tako jestiv paprikas, probali su mnogi ali 'fala lepo

Ocekujem da cu u narednim decenijama preci na Ivanu Jordan i Karpenterse

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

FNM je ljubav, i vokal i sve...da ne nabrajam sad :naughty:

 

Ne, def mi neke boje glasa leže, pa tako:

 

 

:lolol:

 

Šalim se, odnosno ne šalim se, ima kad razmislim i body language, nekako mi taj Mejnard kao da moli i uvija se, dočim Paton skakuće kano žabica. Drugačija je to enerži...

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...