Jump to content
IGNORED

Mnogo smo jadni od Voje Z do mjetala


Nikodije

Recommended Posts

i da, nije prozivka, mozda i putujes ali ne zagledas, nemam pojma.

ugl pojave o kojima pises su globalne, kakav kurac evropski renome filmova, dal si realan druye, netfliks je sada bencmark.

 

 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

moras baki vise da putujes pa ces videti da nije bas sve nuzno srpsko kao pojava

putovao sam ja i ziveo u 4 zemlje(EU/Amerika). Tako da sam ipak video da ima i bolje,mada nigde nije idealno.

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

i da, nije prozivka, mozda i putujes ali ne zagledas, nemam pojma.

ugl pojave o kojima pises su globalne, kakav kurac evropski renome filmova, dal si realan druye, netfliks je sada bencmark.

 

 

s time se slazem,opet one serije tima Mocvara i silicno su tesko sranje.
Ja mislim i na to kako se ljudi posmatraju u gradskom prevozu,u Bgu mozes da vidis takve izlive budalasti i primitivizma.

Link to comment
2 minutes ago, Miki_belavista said:

s time se slazem,opet one serije tima Mocvara i silicno su tesko sranje.
Ja mislim i na to kako se ljudi posmatraju u gradskom prevozu,u Bgu mozes da vidis takve izlive budalasti i primitivizma.

jeste to sve, al opet na severu nemacke vidis bukv isto to samo nose jos po flajku piva i musko i zensko i glavna faca je onaj koji se najvise dere.

 

razlika je u sistemu, negde krese krila kad se predje nekakva granica dozvoljenog, kod nas jbg uglavnom ne.

 

i kapiram sta pises, al veruj mi da ti se vrlo verovatno samo tako zabolo a da su klinci nikad vise vecinski istog mentalnog sklopa svugde u svetu (kazem svet, mislim donekle normalan svet, tj tamo de ima interneta).

evo pre par meseci sam bio na koncertu klinaca koji su svi ispod 20 god, dete jednog naseg ex forumasa svira u tom bendu, em je svirka bila fantasticna, em smo posle zablejali sa djecom i drugarima im i nisam mogao ni da predpostavim koliko su kulturni, pametni i naslusani, generalno obrazovani bas bas.

 

tako da jbg, vise srece nekstajm,

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

jeste to sve, al opet na severu nemacke vidis bukv isto to samo nose jos po flajku piva i musko i zensko i glavna faca je onaj koji se najvise dere.

 

razlika je u sistemu, negde krese krila kad se predje nekakva granica dozvoljenog, kod nas jbg uglavnom ne.

 

i kapiram sta pises, al veruj mi da ti se vrlo verovatno samo tako zabolo a da su klinci nikad vise vecinski istog mentalnog sklopa svugde u svetu (kazem svet, mislim donekle normalan svet, tj tamo de ima interneta).

evo pre par meseci sam bio na koncertu klinaca koji su svi ispod 20 god, dete jednog naseg ex forumasa svira u tom bendu, em je svirka bila fantasticna, em smo posle zablejali sa djecom i drugarima im i nisam mogao ni da predpostavim koliko su kulturni, pametni i naslusani, generalno obrazovani bas bas.

 

tako da jbg, vise srece nekstajm,

nigde nije idealno pricao sa drugarem iz Stutgarta,zalio mi se na sefa koji je teska svinja. Ja vise isticem to neko nezadovoljstvo ljudi koji ispoljavaju svako na svoj nacin.

Link to comment
32 minutes ago, Plajvi said:

Ne znu deca kad je izasao Tool - 10k days na limewireu i dc++ pa se skidao albun 5 sati da te ceka taman kad se vratis iz ckole :fantom:

Tanja Savic s kratkom kosom >>>>>>>>>>>>>>>> Tanja Savic milfaca 

 

 

Skidao spot Satyricon - Fuel for Hatred of 42mb 9 sati, ipkucao skoro celu SezamPro karticu od 10 sati na to. :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, ragasto said:

Što se tiče klinaca koji se bave muzikom i ako moram da ih uporedim sa prethodnim generqcijama, bolji su nego ikad. Napisaću više kasnije

Donekle je i do dostupnosti opreme, ali da, slažem se sa tobom. Klinci i slušaju bolju muziku zbog njene dostupnosti putem interneta. Mainstream nikad gori al to je do mainstream medija, ne do muzicara i klinaca.

  • +1 3
Link to comment

Da, generalno imaju mnogo više svih mogućih resursa i oni koji su bistriji to koriste na pravi način. Poredim ono što je malo neuporedivo,znam, napisaću više kad budem bii pri kompu. TLDR, klinci su super

Link to comment
13 minutes ago, ragasto said:

Da, generalno imaju mnogo više svih mogućih resursa i oni koji su bistriji to koriste na pravi način. Poredim ono što je malo neuporedivo,znam, napisaću više kad budem bii pri kompu. TLDR, klinci su super

super,ima i takvih.

  • +1 1
Link to comment

Ajd da ne budemo politicki korektni i fucking woke.

Evo ja kazem da je muzika/filmovi pre moje generacije bila odlicna, 60-ih je bilo sjajne muzike i filmova, takodje 70-ih.

Onda 80-ih vrhunac, bar po meni, to je moja generacija slusala :)

Onda ovi posle 90-ih, takodje ima dobrih stvari.

E 2000-ih krece pad, da bi 2020-ih dobili jednu lepu pravu ku*cinu od muzike/filmova, i tako ce se nastaviti.

 

Edited by brusli
  • +1 2
Link to comment

Najbolja mjuza je bila devedesetih, onako  neobjektivno mišljenje

 

Tad je bio i peak civilizacije, po agentu Smithu.

Potpisujem.

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...