Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

Quote

Kod kuće je, slavi slavu- rekao je komšija.

SLAVI SLAVU?!?!

 

Edit: svi su sad sklonili vest, na sajtu Republike je stajalo da je smrt potvrdila rođaka porodice, sad ispada da je komšija bolje obavešten. :unsure:

 

 

Edited by Patty Lee
Link to comment

To da slavi slavu poprilicno zvuci kao ono "Mozda sada spava" za Mladica..koje je izrekao njegov komsija. 

 

Taj je zavrsio svoje..sve i svuda.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

Taj je zavrsio svoje..sve i svuda.

misliš na oca?

 

ako je tačna info da je nekakav nacelnik vojnog arhiva, pukovnik, neće tom dlaka s glave faliti


 

kao što mu ne fali do sada, ne vidim razlog zbog čega ne bi bio priveden kao otac kecmanovića npr

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

misliš na oca?

 

ako je tačna info da je nekakav nacelnik vojnog arhiva, pukovnik, neće tom dlaka s glave faliti


 

kao što mu ne fali do sada, ne vidim razlog zbog čega ne bi bio priveden kao otac kecmanovića npr

 

I ne treba..neka nastavi da zivi medj ljudima kojima je zivote pogasio..i neka samo tera sto duze sa saznanjem kakvog je skota napravio, podigao i vaspitao. 

 

Ja mu zelim dug zivot.

 

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, Mos said:

Slavi slavu? Koji jebeni kurac više od ovih vesti. 

 

Pa u nekim krajevima slava se regularno slavi i u godini kad clan uze familije premine. U ovom slucaju svi su zivi i (uslovno) zdravi, samo je jedan ukucanin opravdano odsutan, tako da nema opravdanja za prekid tradicije.

Edited by dillinger
Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

misliš na oca?

 

ako je tačna info da je nekakav nacelnik vojnog arhiva, pukovnik, neće tom dlaka s glave faliti


 

kao što mu ne fali do sada, ne vidim razlog zbog čega ne bi bio priveden kao otac kecmanovića npr

što da bude priveden, izrazgovarali su se kad je ispregovarao sinovljevu predaju…,(ako već konfabuliramo, meni ovo ima više smisla od taksiste)

 

nijedan link ni o čemu ne radi.

nema šanse da je sadista mrtav od srca. takvi žive zauvek.

Edited by pt 2.0
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa ne možeš ak47 da držiš u kući, za to se apsi

znam da ništa sem vazdušne puške i pištolja ne sme da se drži u kući po zakonu.

isto tako znam da svako privilegovano govno i svaki kriminalac podržan od vlasti komotno živi mimo svih zakona.

 

potpuno namerno je prećutano sve o pukovniku blažiću od strane Vučića.

pravi se slika da je Uroš Blažić neka samonikla fašistička biljka. neće biti.

 

u dva dana dobili smo masovnog ubicu iz druge i iz prve srbije. blago nama.

  • +1 7
Link to comment
20 minutes ago, pt 2.0 said:

(ako već konfabuliramo, meni ovo ima više smisla od taksiste)

 

Kad je već konfabulacija, kad bi se baš razvijalo klupko, cijenim da bi stanoviti pripadnik MUP-a u civilu odredjene noći obavlj'o pos'o taksiste.

Link to comment
1 minute ago, Godfrey said:

Ma da, štiti se neki pukovničić iz sela kod Mladenovca

Koga zabole za njega, ulazite u babl opet

Odlično da imamo tebe van babla.

 

Reci mi njegovo ime i prezime, gde radi i da li je umro. Sa sve linkovima.

 

Jer, sve ove podatke za dr Vladimira Kecmanovića (ali i ex ženu dr Miljanu Kecmanović) imamo. Plus znamo gde stanuje.

Link to comment

ako je u slucaju K.K. jasna odgovornost roditelja jer radi se o 14-godisnjaku i tati, amaterskom militaristi, u slucaju ovog punoletnog polumajmuna iz Mladenovca ja zaista ne vidim kako je to njegov otac, koji ga je po svemu sudeci izbacio iz svoje kuce kriv, osim naravno ako mu nije na neki nacin pomagao ili dobavljao oruzje.

  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...