Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

5 hours ago, Poludziber said:

Veliku si gadost napisao druze medeni, bas veliku.

Можеш ли да дефинишеш шта тачно? Ако умеш. Хајде по трећи пут. Нисам написао да је Запад нихилистички, ни да је Запад труо, ни да је Запад зао, ни да се гнушам Запада. Баш ништа од тога. Нешто сасвим друго сам написао, али треба читати написано, лакше је подметати ненаписано.  

Link to comment

......  ево Слободна Европа (који је западни медиј или није?) масовна убиства у америчким школама назива епидемијом, а криминолози истичу да је главни идејни покретач нихилистички поглед на свет ("бес према свему" и "очај окренут према свету") :

 

https://www.slobodnaevropa.org/a/amerika-%C5%A1kole-pucnjave-oru%C5%BEje/31869951.html

 

Inspirisani od prošlih napadača neki od aktera traže slavu. Međutim, najviše napadača u školama vođeni su uopštenim bijesom prema svemu oko sebe. Njihov put ka nasilju uključuje samoprezir i očaj koji je okrenut prema svijetu, kako su za magazin The Conversation napisali kriminolozi koji rade na bazi podataka o školskim pucnjavama.

 

Edited by Duhovnost, ljubav i med
Link to comment
1 hour ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Можеш ли да дефинишеш шта тачно? Ако умеш. Хајде по трећи пут. Нисам написао да је Запад нихилистички, ни да је Запад труо, ни да је Запад зао, ни да се гнушам Запада. Баш ништа од тога. Нешто сасвим друго сам написао, али треба читати написано, лакше је подметати ненаписано.  

Nemam sta da ti definisem nakon onog idiotskog posta. Preporucujem ti da se ostavis duhovnosti i ljubavi i da se koncentrises na med.

  • +1 2
  • Hvala 3
Link to comment
1 hour ago, harper said:

Nerealno je kolike gluposti su nase javne licnosti sposobne da izgovore.

 

Aj što govore, nego što se u to masovno veruje. Ovih dana sam pročitao gomilu komentara na portalima tipa "eto vam demokratija", "eto vam prava dece" "hteli ste u EU" i slično

Edited by Time Crisis
  • +1 3
Link to comment
48 minutes ago, JohnnyD said:

 

 

Potpisujem sve, od reci do reci, jedina teorija koju sam cuo i koja ima smisla

 

Izvini, ovde nema nikakve teorije. Čovek je izneo samo sve podatke iz medija i bukvalno presipao iz šupljeg u prazno. Hoću svojih 20 minuta života nazad.

  • +1 2
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment

A, pa sad će da izmili sve živo u medijima. Vlast ima vremena do ponedeljka da minira protest i da utvrdi priču o naci teroristi. Možemo računati na plaćene zbunjivače, na korisne idiote, i na sve žive.

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, garmonbozia said:

 

Izvini, ovde nema nikakve teorije. Čovek je izneo samo sve podatke iz medija i bukvalno presipao iz šupljeg u prazno. Hoću svojih 20 minuta života nazad.

Prvi put sam u ovom klipu cuo citavu hronologiju u odnosu na medije i Vucicevo izlaganje o "teroristi" - i zasto je bas stao pored dvorista gde je bio piknik (drustvo decka od Kristine Panic je pravilo piknik), pa tek onda se vratio na inicijalno mesto gde je bio policajac i Kristina Panic. Prvi put sam u ovom izlaganju cuo i hronologiju, i teoriju po kojoj je bio ljubomoran na Kristinu i njenog decka, te verovatno u zavadi sa policajcem Milanom Panicem. Ako si ti to negde drugde cuo, ja nisam i izvinjavam se.

Edited by JohnnyD
Link to comment
2 minutes ago, JohnnyD said:

Prvi put sam u ovom klipu cuo citavu hronologiju u odnosu na medije i Vucicevo izlaganje o "teroristi" - i zasto je bas stao pored dvorista gde je bio piknik (drustvo decka od Kristine Panic je pravilo piknik), pa tek onda se vratio na inicijalno mesto gde je bio policajac i Kristina Panic. Prvi put sam u ovom izlaganju cuo i hronologiju, i teoriju po kojoj je bio ljubomoran na Kristinu i njenog decka, te verovatno u zavadi sa policajcem Milanom Panicem. Ako si ti to negde drugde cuo, ja nisam i izvinjavam se.

To su samo njegova nagađanja. Rekao je "možda se posvađao sa pandurom. Možda je hteo kao Kristijan da ima devojku/ženu koja se zove Kristina. Možda je bio zaljubljen u Kristinu. Možda je bio ljubomoran na njenog dečka".

 

Možda da prestanemo sa nagađanjima za jeftine klikove na YT.

Link to comment
4 minutes ago, garmonbozia said:

To su samo njegova nagađanja. Rekao je "možda se posvađao sa pandurom. Možda je hteo kao Kristijan da ima devojku/ženu koja se zove Kristina. Možda je bio zaljubljen u Kristinu. Možda je bio ljubomoran na njenog dečka".

 

Možda da prestanemo sa nagađanjima za jeftine klikove na YT.

Procitaj jos jednom moj post - to je teorija, ne cinjenice. Teorije su dozvoljene, zar ne? Pogotovu sto je ova prva koja povezuje zrtve sa piknika, i onim iz skolskog dvorista, medjusobno i sa ubicom.

Link to comment
54 minutes ago, Poludziber said:

Nemam sta da ti definisem nakon onog idiotskog posta. Preporucujem ti da se ostavis duhovnosti i ljubavi i da se koncentrises na med.

Е па не може тако. Ако ја напишем да је радикални нихилистички покрет (који подразумева и индивидуални тероризам) настао у Русији и да је из руских традиција и да је то, условно речено, руска вредност, хоћеш ли исто овако прочитати са неразумевањем? А то је историјска истина, јесте настао у Русији. Идентично је кад напишем да је нихилистички мотивисан тероризам у деце настао у САД, то је просто историјски тако, свиђало се то теби или не. 

Link to comment
17 minutes ago, ragasto said:

Pa još video klip sa smorenim SAJevcima i šmajserom...

 

Stvarno, šta je ovo, liči na MP40, ko zna koliko je staro...

 

3450288_q5_ff.jpg

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...