Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

Koliko sam shvatila iz ranije nekih priča, taj otac je bio skot koji je peglao razna sinovljeva sranja a i oružje je valjda njegovo ?

E sad, taj srčani. Možda je ipak imao zrno normalnosti pa ovo ipak nije mogao da preživi.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Pukla bruka pa puklo i srce. Ali da ne serem, ima tu svega sigurno.

A da nije ono:

 

"Druže Tito, pogibe Krcun"

 

"U majku mu, zar je već 3 i 15..."

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, steins said:

Interesantna stvar - kad ubacite u gugl ime i vojska srbije ne dobija se apsolutno ništa

 

Neko je na Tviteru danas tvrdio ili preneo tvrdnju s druge društvene mreže da je kontraobaveštajac. Ne nalazim sad tu objavu.

Link to comment
9 hours ago, Zli Gli said:

 

Ima u Mitrovici neki mali Pejakovic, zovu ga Zemunac, '96, decko debil poremeceni, uvek ima noz. Dolazio mi u kladionicu pre dok sam radio ali nisam imao problema, postavio sam se u startu da ne moze da se razmahne a i receno mi je da ima istoriju secenja ljudi nozem i nekog ujaka strica iz Novog Sada koji je neka CIA BIA KGB pa ga niko ne dira, samo eto kod mene nije divljao a kod mladjeg kolege je imao ispade ali sam ziveo blizu pa sam dolazio i onda je bio miran. Elem, nakon 10+ seckanja zadnjih godina je pre jedno mesec dana posekao jednog suvlasnika kladionica Oktagon (znaju se, totalna glupost bila u kaficu jer je debilko dosao pijan), inace sina lokalnog bogatasa, i tu je izgleda zavrsio karijeru konacno. Em su ga malo prebili u tom lokalu, em posle i interventna kad je bezao, em ce ovaj da ga tuzi valjda za pokusaj ubistva i kazu da ce najebati ozbiljno ovaj put jer ovaj ima lovu da mu se usere u zivot. 

 

Otprilike, dok ne naprave neko bas zesce sranje, sve moze da se ispegla i to ce tako ostati i posle ovih ubistava. Jednostavno ima jako mnogo debila medju narodom, i klinaca i punoletnih, i nista bitno se nece promeniti. 

 

Ovo me podseti na onu davnu vest kad su zestoki momci sa vruceg asfalta divljali celu noc po BG kafanama dok nisu naleteli na nekog zajebanijeg od njih. Epilog - dvojica ubijena, ostali ranjeni. 

 

https://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:311596-Batajnica-Bahatost-platili-glavom

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

A da nije ono:

 

"Druže Tito, pogibe Krcun"

 

"U majku mu, zar je već 3 i 15..."

Heh, znam za Sava Kovačević verziju. Šta znam, srčka mi deluje samoniklo.

Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

Pukla bruka pa puklo i srce. Ali da ne serem, ima tu svega sigurno.

A bolela bi patka nekog ludaka za bruku.

Meni je baš potpuno verovatno da je čoveka zveknula srčka. Možeš da budeš skot veliki, ali da shvatiš da si napravio monstruma, pa to je baš za srčku.

 

Nisam previše čitala, više dijagonalno, ali meni porodica sa Vračara deluje da je ono baš neka mnogo zajebanija patologija, ne verujem da će radiologa, "dušu od čoveka" da strefi bilo šta.

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Čist bias s tvoje strane.

Vrlo verovatno.

Samo neki osećaj.

 

ed

Uvek se malo smrznem kad je porodica sve kao super, a onda ovako nešto na kraju.

Edited by dùda
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...