Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

Sad se pojavljuju vesti o nekoj pucnjavi u Mladenovcu i da ima sedam ranjenih. Nadam se da nije istina posto objavljuju sumnjivi mediji.

Link to comment

Ne znam gde ovo, Doom tema zatvorena:

 

U pucnjavi koja se dogodila kod Mladenovca ranjeno je nekoliko ljudi, među kojima su i deca. 

Prema prvim informacijama, policija i Hitna pomoć se nalaze na terenu, a radi se o više lica ranjenih vatrenim oružjem i u toku je reanimacija, saznaje Euronews Srbija.

Za napadačem se traga.

Link to comment

Dobio sam nezvaničan info i o pucnjavi u Grockoj...prvo sam pomislio da je ovo trigerovalo ko zna šta sve, ali izgleda da su u pitanju mafijaški obračuni.

Link to comment

Prema nezvaničnim informacijama ima i povređene dece. Mediji pišu i da je navodno pucano iz automatkse puške iz automobila u pokretu i da se sve odigralo u selu Dubona.

Mediji dodaju i da je policajac teško ranjen.

Kako Pink nezvanično saznaje, muškarac iz vozila u pokretu, iz kalašnjikova puca ne birajući žrtve. Prema nepotvrđenim informacijama među ranjenima ima i dece.

Na mestu incidenta su i pripadnici policije, a raspisana je poternica za mladićem U. M. 21 godina. On je pobegao u "mercedesu" nakon što je ispalio hice.

Nijedna od ovih informacija za sada nije zvanično potvrđena

  • Tužno 3
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

Sad ćemo da otvorimo Doom ponovo. Ima li kraja ovome…

Danas je lik na Gundulićevom vencu pucao sa terase na ženu koja je šetala psa... 

Link to comment
1 minute ago, arheolog1981 said:

Danas je lik na Gundulićevom vencu pucao sa terase na ženu koja je šetala psa... 

Wtf?¿

  • +1 1
Link to comment

Moj drug najbolji je iz Mld, kaze da je medju pogodjenim drug od sestre mladje njegove i culi su da je kriticno :cry:

Edited by Midgeta
  • Tužno 11
Link to comment

"Kako prenose mediji, napadač je i dalje naoružan i puca po Mladenovcu. On je pobegao ka Begaljičkom brdu i policija mu je za petam"

 

 

Link to comment

Automatska puška iz kola, pa jbt ovo ne treba džaba ni hapsiti. Ej bre stroža kontrola oružja a nama kalaši dostupni po Srbiji i to ne verujem ništa specijalno teško dostupni 

Link to comment
9 minutes ago, arheolog1981 said:

Danas je lik na Gundulićevom vencu pucao sa terase na ženu koja je šetala psa... 


I to mu, kako čujem, nije prvi put.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...