Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ubistvo učenika OŠ “Vladislav Ribnikar”, 3.5.2023.

Featured Replies

Marko Kricak je isao u Ribnikar!

  • Replies 6.4k
  • Views 535.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Mi ostadosmo danas bez dvoje dece. Ne nase, al smo uz ovu odrastali. I jos dvoje je dozivotno istraumirano. Ceo dan i pola noci sa ovim roditeljima, ukratko - jezivo. Informacije ne dopiru do mozga. N

  • ubibobi
    ubibobi

    Jutros me je nazvao jedan moj bliski klijent i saradnik i izjavio da mu je u masakru poginula ćerkica od 11 godina. Nas dvojica smo se videli to jutro upravo u vreme kada se sve to događalo i tada mi

  • Šanse nema da postignem da iščitam ceo topik pa ću verovatno ponoviti nešto što je već rečeno. Od juče pratim vesti, forum, mreže, toliko informacija stiže brzino svetlosti da smo prosto nenavikn

Posted Images

1 minute ago, gsb said:

Marko Kricak je isao u Ribnikar!

Ide mu i ćerka i maltretirali su je zbog njega, zbog čega je kmečao na nekom suđenju pre par godina.

Što bi se neko ljutio, ja sam išla u SvSavu sa sve mafijaškom i SPS-ovskom decom u ono vreme, što zapravo o meni ništa ne govori

Edited by Svemir Zeka

6 hours ago, bejzbolka said:

Uvrediće nam se @kralj D

On je išao u Ribnikar.

8 hours ago, bejzbolka said:

Pričao sam ranije da sam u gimnaziji imao nekoliko njih iz Ribnikara u odeljenju. Nesporno su svi bili dobro obrazovani za svoj uzrast, ali mi nisu legli kao društvo. Imali su neki stav da su nobles, malo jesu gledali sa visine

Pa vidi koji nick je za sebe izabrao 😃

(šala, ofc)

Edited by Pixisis

Valjda što sam ribnikarski vukovac pa me debelo maše te vaše otrovne strelice vezane za običnu raju. fantom

A izvalio sam i zašto me Zeka ne podnosi. Nama su pretili izbacivanjem iz škole i Svetim Savom kao nemačkom generalima ruskim frontom.

1 hour ago, kralj said:

zašto me Zeka ne podnosi

Sad ga baš pretera rolleyes

Moj Sveti Sava je gimnazija, nije OŠ

20 hours ago, Tihajeza said:

Ne samo da se uči, nego neka odeljenja (uključujući nesrećno odeljenje koje je stradalo) imaju nastavu na francuskom, zato je puni naziv škole OOŠ (Ogledna osnovna škola).
Mislim da prosek porodica dece koja idu u Ribnikar ne odgovara proseku ostatka grada. Da, u školu idu deca svih slojeva, ali od ljudi koja žive u kraju i koji su starosedeoci tog dela Vračara, ali starosedeoci su manjina. Podatak da je u septembru posle ubistva u školu upisano 2 odeljenja prvaka, a godinu dana ranije 5, sve vam govori.

Ja znam neke ljude koji sa Zvezdare vode decu u Ribnikar. Zatim sa dna Sarajevske, skoro Autokomanda. Jer bolja škola. E ti roditelji nisu prosek, obično su dosta obrazovaniji, pa im i izbor škole više znači.

čuo sam i objašnjenje zbog čega deca iz drugih krajeva grada idu u ribnikar. da roditelji rade tu negde pa im je zgodno da decu dovoze u školu nego da idu do najbliže škole pa nazad. jer, malu decu valja dovesti do škole a kasnije, pa navikli su tu, da se ne menja škola.

dvoje mojih komšija iz zgrade su vodili decu, jedan u "kralj petar", drugi u "ribnikar" umesto u "isidoru". čisto zbog zamišljenog nivoa. ova moja unuka je sada u razredu sa 15 đaka, super joj je druženje, svi su u komšiluku.

samo "isidora" će preći na viši nivo kada je presele iza lokomotive u BnV.

12 minutes ago, đorđe geprat said:

čuo sam i objašnjenje zbog čega deca iz drugih krajeva grada idu u ribnikar. da roditelji rade tu negde pa im je zgodno da decu dovoze u školu nego da idu do najbliže škole pa nazad. j

""

Meni uopšte nije jasno, ovo je totalni oftopik, to voženje dece u školu i prema gradu ujutru, da imam vozni park i umem da vozim, ne bih ti išla ujutru u centar grad autom, nema tih para

Deca se vode dve godine max i posle sama idu, ili s društvom

Ptiče za malu decu

Meni je to vożenje dece u školu WTF...

Rade čak i po blokovima.

Čak je došlo i do "zahladjenja" u odnosima sa jednim komšijom kada sam u razgovoru rekao da ne razumem logiku iza toga...

U naše vreme mi bi pizdeli da roditelji uopšte pridju školi na kraju smene...

Al jbga...

12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Meni je to vożenje dece u školu WTF...

I meni, od sada šaljem jedanaestogodišnjaka da ide sam peške kroz šumu 5 kilometara do škole. Posebna radost će mu biti kad se zimi bude vraćao iz druge smene.

57 minutes ago, JozoMujica said:

I meni, od sada šaljem jedanaestogodišnjaka da ide sam peške kroz šumu 5 kilometara do škole. Posebna radost će mu biti kad se zimi bude vraćao iz druge smene.

Frank priča o voženju u školu kada pre te škole imaš jedno 6 bližih, do kojih se stiže peške ili eventualno do 2 stanice prevozom.
Savski blokovi koje Frank pominje imaju škole u sred predvidnog parka do koga dete od 5 godina, ako živi u bloku, može da dođe samo, i peške.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.