23 hours ago23 hr 1 minute ago, gsb said:Marko Kricak je isao u Ribnikar!Ide mu i ćerka i maltretirali su je zbog njega, zbog čega je kmečao na nekom suđenju pre par godina.
18 hours ago18 hr Što bi se neko ljutio, ja sam išla u SvSavu sa sve mafijaškom i SPS-ovskom decom u ono vreme, što zapravo o meni ništa ne govori Edited 18 hours ago18 hr by Svemir Zeka
18 hours ago18 hr 6 hours ago, bejzbolka said:Uvrediće nam se @kralj On je išao u Ribnikar.8 hours ago, bejzbolka said:Pričao sam ranije da sam u gimnaziji imao nekoliko njih iz Ribnikara u odeljenju. Nesporno su svi bili dobro obrazovani za svoj uzrast, ali mi nisu legli kao društvo. Imali su neki stav da su nobles, malo jesu gledali sa visinePa vidi koji nick je za sebe izabrao 😃(šala, ofc) Edited 18 hours ago18 hr by Pixisis
17 hours ago17 hr Valjda što sam ribnikarski vukovac pa me debelo maše te vaše otrovne strelice vezane za običnu raju. A izvalio sam i zašto me Zeka ne podnosi. Nama su pretili izbacivanjem iz škole i Svetim Savom kao nemačkom generalima ruskim frontom.
15 hours ago15 hr 1 hour ago, kralj said:zašto me Zeka ne podnosiSad ga baš pretera Moj Sveti Sava je gimnazija, nije OŠ
6 hours ago6 hr 20 hours ago, Tihajeza said:Ne samo da se uči, nego neka odeljenja (uključujući nesrećno odeljenje koje je stradalo) imaju nastavu na francuskom, zato je puni naziv škole OOŠ (Ogledna osnovna škola).Mislim da prosek porodica dece koja idu u Ribnikar ne odgovara proseku ostatka grada. Da, u školu idu deca svih slojeva, ali od ljudi koja žive u kraju i koji su starosedeoci tog dela Vračara, ali starosedeoci su manjina. Podatak da je u septembru posle ubistva u školu upisano 2 odeljenja prvaka, a godinu dana ranije 5, sve vam govori.Ja znam neke ljude koji sa Zvezdare vode decu u Ribnikar. Zatim sa dna Sarajevske, skoro Autokomanda. Jer bolja škola. E ti roditelji nisu prosek, obično su dosta obrazovaniji, pa im i izbor škole više znači.čuo sam i objašnjenje zbog čega deca iz drugih krajeva grada idu u ribnikar. da roditelji rade tu negde pa im je zgodno da decu dovoze u školu nego da idu do najbliže škole pa nazad. jer, malu decu valja dovesti do škole a kasnije, pa navikli su tu, da se ne menja škola. dvoje mojih komšija iz zgrade su vodili decu, jedan u "kralj petar", drugi u "ribnikar" umesto u "isidoru". čisto zbog zamišljenog nivoa. ova moja unuka je sada u razredu sa 15 đaka, super joj je druženje, svi su u komšiluku.samo "isidora" će preći na viši nivo kada je presele iza lokomotive u BnV.
5 hours ago5 hr 12 minutes ago, đorđe geprat said:čuo sam i objašnjenje zbog čega deca iz drugih krajeva grada idu u ribnikar. da roditelji rade tu negde pa im je zgodno da decu dovoze u školu nego da idu do najbliže škole pa nazad. j""Meni uopšte nije jasno, ovo je totalni oftopik, to voženje dece u školu i prema gradu ujutru, da imam vozni park i umem da vozim, ne bih ti išla ujutru u centar grad autom, nema tih paraDeca se vode dve godine max i posle sama idu, ili s društvom
2 hours ago2 hr Meni je to vożenje dece u školu WTF... Rade čak i po blokovima.Čak je došlo i do "zahladjenja" u odnosima sa jednim komšijom kada sam u razgovoru rekao da ne razumem logiku iza toga...U naše vreme mi bi pizdeli da roditelji uopšte pridju školi na kraju smene...Al jbga...
2 hours ago2 hr 12 minutes ago, Frank Pembleton said:Meni je to vożenje dece u školu WTF...I meni, od sada šaljem jedanaestogodišnjaka da ide sam peške kroz šumu 5 kilometara do škole. Posebna radost će mu biti kad se zimi bude vraćao iz druge smene.
1 hour ago1 hr 57 minutes ago, JozoMujica said:I meni, od sada šaljem jedanaestogodišnjaka da ide sam peške kroz šumu 5 kilometara do škole. Posebna radost će mu biti kad se zimi bude vraćao iz druge smene.Frank priča o voženju u školu kada pre te škole imaš jedno 6 bližih, do kojih se stiže peške ili eventualno do 2 stanice prevozom. Savski blokovi koje Frank pominje imaju škole u sred predvidnog parka do koga dete od 5 godina, ako živi u bloku, može da dođe samo, i peške.
Create an account or sign in to comment