Jump to content
IGNORED

Klimatski aktivisti


Venom

Recommended Posts

Kod mene inače drugu godinu zaredom zatvaraju reku za pecanje. Nema vode.

 

Potrošena na pravljenje supe za muzeje, nastavljaju više da štete nego koriste.

Link to comment

Razumem da su društvenoekološkoprirodnjačko odgovorni klima aktivisti uzeli npr govna ili si cedili žuč ili ceđ od između neokupanih jaja pa prosipali po slikama ili automobilima, ali supu jok.

Edited by desboj
Link to comment
On 6. 7. 2023. at 20:57, borris_ said:

Karta koju je objavio Reporterre, tkz novine koje se kao bore za klimu 

 

Nepotrebni projekti:

- Nuklearke sto se i ocekivalo

- Vjetrenjace ¿que¿ 😯

- Solarne elektrane ????????

- Geotermalne elektrane 

- Elektrane na biomasu

- Metanizacija

 

LooooL

 

Povratak u srednji vijek

 

Pitam da li bi bili i protiv termoelektrane 🤔 Pisto su im njemacki zeleni su im idole (i meceni), bojim se odgovora 🙄

20230706_204633.jpg

Jel moze direktan link umesto screenshot.a? Fala

Link to comment
52 minutes ago, borris_ said:

Tvit nije bas tacan, kasnije su rekli da je dosla biciklom iz hotela (ali pracena kolima) a ne da je izasla iz kola i uzela biciklo 100m prije.

 

Nema veze, ti si svoj deo u širenju lažnih vesti uradio.

  • +1 1
Link to comment

meni je potpuno perverzno da razgovaramo o klimatskim aktivistima, sa svim njihovim manama, dok klima polako, ali sigurno, prelazi tačku bez povratka

 

 

  • +1 6
  • Tužno 1
Link to comment

Jel možemo mi kao vrsta da uradimo nešto povodom globalnog zagrevanja a bez da nam se drastično ne promeni stil života? Ne promeni, reda veličine da nam se prosečan životni vek ne prepolovi? Ili da nas ne ugine 4 milijarde na primer?

Link to comment

Znači ništa. Onda lepo da se ukinu CO2 kvote,  vraćamo se na 1.6 sdi od 10k evra nov. I mleko iz povratne staklene flajke. I nek krave prde. Kakve CO2 trgovine i tetrapaci i plastike htedoh reći kurci. 

Link to comment

Toliko se stvari može uraditi, a najdalje do čega se dobacilo je vozikanje biciklima na samitima i co2 kvote za plebs. Evo ja kao debil iz glave mogu nabrojati 50 konkretnih akcija šta se sve može uraditi ali nemam milijarde da to implementiram niti poluge moći da to ostvarim. Najbolje da oni ne znaju sve to, i još mnogo više. U suštini sve sama prodaja magle, ne znam samo kojim ciljem i agendom.

Link to comment
1 hour ago, desboj said:

Jel možemo mi kao vrsta da uradimo nešto povodom globalnog zagrevanja a bez da nam se drastično ne promeni stil života? Ne promeni, reda veličine da nam se prosečan životni vek ne prepolovi? Ili da nas ne ugine 4 milijarde na primer?

 

7sz4n6.jpg.dbae59ed33b338e7718726e2e5350ea2.jpg

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...