Jump to content
IGNORED

Klimatski aktivisti


Venom

Recommended Posts

Upravo to. Napisao sam na drugom topiku o novinama koje su dale ime prezime i adresu policajca koji je ubio Nahel-a. Policajac koji je u pritvoru je ozenjen i ima dvoje djece. 

Link to comment

Karta koju je objavio Reporterre, tkz novine koje se kao bore za klimu 

 

Nepotrebni projekti:

- Nuklearke sto se i ocekivalo

- Vjetrenjace ¿que¿ 😯

- Solarne elektrane ????????

- Geotermalne elektrane 

- Elektrane na biomasu

- Metanizacija

 

LooooL

 

Povratak u srednji vijek

 

Pitam da li bi bili i protiv termoelektrane 🤔 Pisto su im njemacki zeleni su im idole (i meceni), bojim se odgovora 🙄

20230706_204633.jpg

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, borris_ said:

 

 

Pitam da li bi bili i protiv termoelektrane 🤔 Pisto su im njemacki zeleni su im idole (i meceni), bojim se odgovora 🙄

 

 

Nemačka vlada usvojila gašenje svih termoelektrana do 2030, ranije od prvobitnog cilja 2038

 

Ne znam kako te ne mrzi da i dalje samo prenosiš dezinformacije. Dok si se na onom drugom topicu zahvaljivao kad sam ispravljao netačne stvari koje si prenosio, trebalo je da razmisliš kako si došao do toga da barataš podacima koji su potpuno netačni. Umesto toga zavukao si se još dublje u rupu dezinformacija, jedino što si prestao da se zahvaljuješ za ispravke.

 

 

Link to comment
On 5.7.2023. at 18:02, borris_ said:

U francuskoj se ovi prodaju kao klimatski aktivisti, zbog toga ovo ide ovdje:

 

 

 

Ovo je stari snimak ali popizdim svaki put kad ga vidim.

Vratili su čoveku psa na kraju, ovo govedo sa belim kačketom je popilo prijavu, a, šlag na tortu, navodno je i to što je čovek Rom bio razlog što su oteli kuče (i odmah oglasili za prodaju za 175€). 

IMG_0691.thumb.jpeg.cbbdd49587c314c7c1daa7e27ff7d3a5.jpeg

  • +1 1
  • Wub 4
  • Hvala 3
Link to comment
18 minutes ago, Venom said:

 

Nemačka vlada usvojila gašenje svih termoelektrana do 2030, ranije od prvobitnog cilja 2038

 

Ne znam kako te ne mrzi da i dalje samo prenosiš dezinformacije. Dok si se na onom drugom topicu zahvaljivao kad sam ispravljao netačne stvari koje si prenosio, trebalo je da razmisliš kako si došao do toga da barataš podacima koji su potpuno netačni. Umesto toga zavukao si se još dublje u rupu dezinformacija, jedino što si prestao da se zahvaljuješ za ispravke.

 

 

LOL pa ti si lengenda

Kako rade centrale na plin?

 

Vjerovatno si mislio da sam napisao ugalj ali eto nisam pisao sam o termoelektranama sto podrazumjeva i centrale na plin. 

 

Ali u ocima zelenih to je cista energija 😂

 

 

Link to comment

 Dakle snimak star sedam godina o gluposti koju je uradila grupa aktivista za prava životinja se postuje na temu o klimatskim promenama i tenzijama koje su sve veće u društvu. Zbog čega tačno?

 

Ovo je još jače od onog kad je Borris priču o egzekuciji Francuza arapskog porekla od strane policije pretvorio u priču o porodičnoj situaciji tamnopute dece u njegovom komšiluku.

Edited by Venom
Link to comment
3 minutes ago, borris_ said:

LOL pa ti si lengenda

Kako rade centrale na plin?

 

Vjerovatno si mislio da sam napisao ugalj ali eto nisam pisao sam o termoelektranama sto podrazumjeva i centrale na plin. 

 

Ali u ocima zelenih to je cista energija 😂

 

 

 

U istom tom planu je da obnovljivi izvori budu minimum 80%. Daj informiši se jednom pre nego što kreneš da polivaš, ali možda ne u Le Breitbartu ili na šta si već pretplaćen.

Link to comment

Znaci maloprije si brzoplero slagao ali eto ti mozes da lazes.

Moze ona da ima kapacitet od 80%, kad su upotrebljenost max 30% za sada (neka bude i 50%). Kada je tu anticiklon u 19h radice termoelektrane samo tako. 

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Venom said:

 Dakle snimak star sedam godina o gluposti koju je uradila grupa aktivista za prava životinja se postuje na temu o klimatskim promenama i tenzijama koje su sve veće u društvu. Zbog čega tačno?

 

Ovo je još jače od onog kad je Borris priču o egzekuciji Francuza arapskog porekla od strane policije pretvorio u priču o porodičnoj situaciji tamnopute dece u njegovom komšiluku.

Uh odahnuo si, snimak star 7 godina. 

Link to comment
5 minutes ago, borris_ said:

Znaci maloprije si brzoplero slagao ali eto ti mozes da lazes.

Moze ona da ima kapacitet od 80%, kad su upotrebljenost max 30% za sada (neka bude i 50%). Kada je tu anticiklon u 19h radice termoelektrane samo tako. 

 

 

 

Ne kapacitet nego proizvodnja, koja je sad već na preko 50%. Transfer blama. 

 

4 minutes ago, borris_ said:

Uh odahnuo si, snimak star 7 godina. 

 

Transfer blama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...