Jump to content
IGNORED

Klimatski aktivisti


Venom

Recommended Posts

Šta znam, možda da probaju da se lepe za asfalt i blokiraju put onima koji donose odluke, umesto random Džoovima? Hajde da se ne lažemo, u pitanju je čista narcisoidnost. Najveće mice i moji favoriti su oni što su se zalepili u auto-salonu, pa se potom žalili što su im isključili grejanje tokom noći, nakon što su ih jednostavno ostavili tamo posle radnog vremena :laugh:

  • Haha 1
Link to comment

Ima jedan takav u svajcarskoj, vidjeli ga u avionu kako leti za meksiko da putuje malo po latinskoj americi. 

Pravadao se da nije uspio naci neki drugi prevoz do meksika. Nije prvi put sa aktivistima, vole da putuju u udaljene zemlje.

 

Sto se tice aviona, ja se slazem sa predlogom Jancovici-a da svako ima kvotu broja putovanja u svom zivotnom vijeku. On bi to skresao na 4 leta ukupno (malo ekstremno ali ideja je ok). 

Link to comment
8 minutes ago, Venom said:

Ovako nešto?

 

E to je ljepo, to volim (Voja B. iz "Tito i ja" glasom). Mada, ipak bih radije da blokiraju nekog premijera, predsednika, odbornika...

Link to comment
11 hours ago, zorglub said:

 

E to je ljepo, to volim (Voja B. iz "Tito i ja" glasom). Mada, ipak bih radije da blokiraju nekog premijera, predsednika, odbornika...

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
23 hours ago, borris_ said:

U francuskoj se ovi prodaju kao klimatski aktivisti, zbog toga ovo ide ovdje:

Jebote, koji misiji :isuse: posvecen idiokreten treba da budes da od coveka otimas bukvalno jedinog prijatelja...

Na sve to manje obracati paznju na njegovo beskucnistvo jer jebiga, trziste, drustvo, sistem...

Odvratno po kom god hoces osnovu, a ponajpre kao slika stanja svesti klimatskih i ostalih aktivista :isuse: ukljucujuci i zivotinjske dusebriznike...

 

Cekam samo dezurne tumacetm uredjenosti drzava u kojima se zna red, a zakon mora da se postuje... :fantom: 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, borris_ said:

lijevice

 

To danas vise ne postoji.

 

A fakat da je ovaj nesrecnik bogat da ga ne bi niko drkao da mu oduzme psa, ni tzv. "levica" ni tzv. "desnica". Sto ti govori sve sto treba da znas o danasnjoj i "levici" i "desnici" i svemu izmedju.

  • +1 3
Link to comment

Da je bogat, ne bi bio na ulici :fantom:

 

Lijepe ruke po muzejima (to je i najbezbolnije), unistavaju eksperimentalne sadnice (koje koriste manje vode) jer su se bio zemljoradnici zalili na te sadnice, lijepe ruke po putevima (a svako malo odu na Bali, juznu ameriku jer im je dupe gladno puta), napadaju mesare itd itd. To su ti aktivisti koji nas "brane"

Link to comment
On 4. 7. 2023. at 23:30, borris_ said:

Sto se tice aviona, ja se slazem sa predlogom Jancovici-a da svako ima kvotu broja putovanja u svom zivotnom vijeku.

Au, pa to je tako kineskitm...

 

Na stranu to sto si osvedoceni zeleznicarski lobi... :D 

Link to comment
54 minutes ago, Radoye said:

A fakat da je ovaj nesrecnik bogat da ga ne bi niko drkao da mu oduzme psa, ni tzv. "levica" ni tzv. "desnica". Sto ti govori sve sto treba da znas o danasnjoj i "levici" i "desnici" i svemu izmedju.

Ma na sve sto se da videti, najnajuzasnije su bezizrazajne face egzekutora, lica bez trunke emocija koja, hoces-neces bukvalno asociraju na SS hladnu i racionalnu spremnost da se vrsi samo svoja duznost...

Nema to veze ni sa levicom ni sa desnicom: radi se o elementarnoj ljudskosti...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...