Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

samo bih da istaknem neverovatno uradjene scene u kojima su vazna stanja i raspolozenja likova, ovakva suptilna rezija nije vidjena u serijama ovog tipa.

 

 

Edited by 3opge
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Poludziber said:

 

Pa glup ti je komentar na random epizodu odgledanu bez konteksta. Kao da odgledas 5 minuta Kuma kad krene pucnjava na Don Korleonea  i pustis komentar da je film neko sranje gde se mafijasi upucavaju medjusobno. 

Nisam rekao da je sranje.

 

Moj komentar je o random epizodi.

 

O seriji, a narocito drugoj sezoni, ne znam puno i ne mogu da komentarisem, zato i pitam ovde.

Link to comment
2 hours ago, 3opge said:

Dva slatkisa

 

Meni su one jedan od retkih losih castinga. Razumem da nisu hteli neke high quality upper class bicarke i da su hteli lokalne cure ali ovde dve su vizuelno promasaj...

 

Ja sam ocekivao kad je Albie otisao prvi put u krevet da ce se ispostaviti da je ova Lucia shemale... Ima nekako bas grube crte lica...

 

Ja sam klub Isabella, pa onda Daphne.

  • Haha 2
Link to comment

što bi bilo lepo da u trećoj (ili kojoj god budućoj) sezoni, majk vajt pozove kolegu džek bleka za jedan škola roka vs wl reunion/medley. 

 

inače, veliki sam fan obri plaze još od parks&rec. tv muž je bio genijalan u giri/haji i flowers. Flowers su mi takav dragulj, ne sećam se da li je na serijama neko hvalio. 

Link to comment
1 hour ago, oyashirazu said:

što bi bilo lepo da u trećoj (ili kojoj god budućoj) sezoni, majk vajt pozove kolegu džek bleka za jedan škola roka vs wl reunion/medley. 

 

inače, veliki sam fan obri plaze još od parks&rec. tv muž je bio genijalan u giri/haji i flowers. Flowers su mi takav dragulj, ne sećam se da li je na serijama neko hvalio. 


ako je puno voles onda obavezno pogledaj i ovaj film:

https://www.imdb.com/title/tt15255876/

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, bags said:

 

Meni su one jedan od retkih losih castinga. Razumem da nisu hteli neke high quality upper class bicarke i da su hteli lokalne cure ali ovde dve su vizuelno promasaj...

 

:ohmy: :huh: :unsure:

 

Obe imaju sjajnu harizmu i interakciju. Takve su hteli, a ne lokalne cure /prioritetno/. Lučia je očigledno profi sudeći po ceni od 2, 3k za veče, ali karakter i šarm joj daju moć manipulacije, što je naplatila 50k. Obe su odlične cice. 

 

Edit: @Mos Meni je takva bila prva sezona. Prva polovina mi je bila nekako mlaka, ali je onda sve kliknulo, i krenulo je da vozi kako treba, i savršeno je raspleteno sve. Druga sezona mi je top noč od početka. 

 

 

 

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

Edit: @Mos Meni je takva bila prva sezona. Prva polovina mi je bila nekako mlaka, ali je onda sve kliknulo, i krenulo je da vozi kako treba, i savršeno je raspleteno sve. Druga sezona mi je top noč od početka. 

 

Hteo sam ja da mi se svidi od starta, samo mi je bilo ono...problemi bogatih na letovanju u deluxu hotelu - malo teže da se poistovetim :D Od trenutka kad odu iz hotela kreće sjajnoća, a kraj je odličan 5. :) Unuk, Portia, Lucia i Greg pravi prikaz mladih™ danas bez generacijske panike. Ima ih i sposobnih i tunjavih i lakovernih i zajebanih :D 

 

edit: dodao Grega

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

 

Hteo sam ja da mi se svidi od starta, samo mi je bilo ono...problemi bogatih na letovanju u deluxu hotelu - malo teže da se poistovetim :D 

 

Jbg, serija se delom i time bavi koliko pare ne znače ništa, svi su nesigurni, nesrećni, ankciozni, porodice disfunkcionalne i lažne (setimo se S01 i porodice Mosbaher).

 

Edit: nisam zadovoljan kako se rasplela priča parova. Očekivao sam da Etan dobije potvrdu da se Harper pojebala sa Kamerunom, da ih sve napuši i ode. Harper je kukala na ove od prvog dana da su lažni, ali se posle 5 dana pretvorila u njih. 


Sa druge strane, maestralno su odrađene scene sa njima, White uglavnom nabacuje hintove i nekonkretne situacije, tako da ne znamo šta se zapravo desilo u sobi, šta se desilo na ostrvu, mada je vrlo verovatno da je bilo koitusa u oba slučaja. Fantastičan je dijalog (više monolog) u kome Meghann saznaje od Etana za ovo dvoje, kao i njena facijalna i verbalna reakcija na sve to. Moćna scena.

 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...