Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

4 minutes ago, Mel said:

 

Identichno mislim o ovome. Prekinuli su ga solidno, i vrv onemogucili i bilo koju sledecu ulogu tamo mozda i for ever.

 

 

da, inace su se po Holivudu tukli ko ce pre da kastira Bikonju

 

Link to comment
27 minutes ago, Mel said:

 

Identichno mislim o ovome. Prekinuli su ga solidno, i vrv onemogucili i bilo koju sledecu ulogu tamo mozda i for ever.

 

 

Steta a onaki glumatc

 

Meni je uopste ideja da kao javna licnost (Bikovic, Nole, vatever) promovisem neciju politiku besmislena ako sama ta licnost ne racuna na konsekvence. Tipa pad sa terasa ili ispijanje caja od plutonijuma u slucaju kritike Rusije ili kanselovanja u slucaju kritike zapada.

 

Brate, jedes taj hleb, pikas tu zapadnu lopticu po zapadnim pravilima - ne kukaj kada te ne puste u sred pandemije u zemlju jer postuju pravila. Isto i za Bikovica - srao, kenjao, smatrao - OK svaka cast ali ne guraj se onda u produkcije trulog kapitala i moralne izopacenosti koja je daleko od svetlosti manastira i vere jedine.

 

mali off - danas vidim izlazi neki tip iz neporpisno parkiranog automobila koji ja ne bih zaradio posteno u tri zivota, prelazi ulicu i prekrsti se brzo na zvuk zvona (zar se sada krste i na zvuk jebote, ja mislio da moras opticki da lociras crkvu)... takvih je danas po Srbiji ko kusih pasa, takva je moda medj mafijom i ovde im je dobro, bas kao sto je meni lose. Gledam kako je pobozan a nista jadan ne razume od onoga sto je Hrist govorio pre nego sto je prikucan za drvo.

 

Hocu reci, nije cudno da se posten covek obraduje kada neki licemer zglajzne, makar i iz sasvim pogresnjih razloga.

 

Evo jedan GLUMAC kojeg stranci nisu kanselovali :wub:

 

 

filmi-2-Bekimi.png

Edited by Caligula
  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, Caligula said:

 

Steta a onaki glumatc

 

Meni je uopste ideja da kao javna licnost (Bikovic, Nole, vatever) promovisem neciju politiku besmislena ako sama ta licnost ne racuna na konsekvence. Tipa pad sa terasa ili ispijanje caja od plutonijuma u slucaju kritike Rusije ili kanselovanja u slucaju kritike zapada.

 

Brate, jedes taj hleb, pikas tu zapadnu lopticu po zapadnim pravilima - ne kukaj kada te ne puste u sred pandemije u zemlju jer postuju pravila. Isto i za Bikovica - srao, kenjao, smatrao - OK svaka cast ali ne guraj se onda u produkcije trulog kapitala i moralne izopacenosti koja je daleko od svetlosti manastira i vere jedine.

 

 

Ne kukaj ako te nahrane polonijumom ili kenseluju, znao si u shta se upushtash? are you sure?

Ili ipak samo ne kenjaj ako te kenseluju, kenjaj ako te nahrane polonijumom?

 

  • +1 1
Link to comment

ma slomila™ me u prvoj sezoni tanja, bukvalno sam ubrzavao kad naidje scena sa njom.. kad sam vido da je i u drugoj sezoni, reko zajebi..:fantom:

Link to comment
1 hour ago, Mel said:

 

Ne kukaj ako te nahrane polonijumom ili kenseluju, znao si u shta se upushtash? are you sure?

Ili ipak samo ne kenjaj ako te kenseluju, kenjaj ako te nahrane polonijumom?

 

 

OK kapiram poentu - slazem se, kukaj. Pogresio sam principijelno - svako ima pravo da kuka.

 

Nego eto zivimo u nesavrsenom svetu i to je tako.

Link to comment
3 hours ago, Shaq said:

ma slomila™ me u prvoj sezoni tanja, bukvalno sam ubrzavao kad naidje scena sa njom.. kad sam vido da je i u drugoj sezoni, reko zajebi..:fantom:

ja sam bila skeptichna (i dalje sam, imam tisucu primedbi na tu seriju, ali one su vishe opshte primedbe na postkovidovsku kinematografiju uopshte, lotos, trokut tuge end so on. staklen luk!). nije da mi je promenilo zivot, ali sam se do kraja dobro provela.

 

no me beskrajno raduje shto tanji jeste promenilo zivot, danas si vechna epozodistkinja stara pola veka, sutra si planetarna nagradjivana zvezda, pa ti vidi shta cesh :lolol:

 

a kod njega malo obrnuto.

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

srecom je u odsustvu, nisu mogli da ga okliznu na bananu

Bolje da pazi gde pije caj, zna i u Londonu da bude radioaktivan ako se sluzi ruskim disidentima.

Link to comment
Just now, Shan Jan said:

Bolje da pazi gde pije caj, zna i u Londonu da bude radioaktivan ako se sluzi ruskim disidentima.

 

pa da

a ima i vozaca sa 19 prekrsaja koji vole blizak kontakt sa pjesnicima

srecom doduse ovaj nije pjesnik

 

btw tanja je super :)

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, 3opge said:

 

da, inace su se po Holivudu tukli ko ce pre da kastira Bikonju

 

cudni su magloviti putevi holivuda. mnogi su se izgubili na tim stazama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...