Jump to content
IGNORED

The White Lotus


Mil@n

Recommended Posts

Jeste zanimljivo kako tim "slobodarskim" likovima vrlo često smetaju slobodarske ideje(pa makar bile samo teorija).

  • +1 3
Link to comment
24 minutes ago, Shan Jan said:

Nemojte tako, ne bavi se Bikovic samo rodnim odnosima vec i klasnim, zar se ne secate njegove cuvene izjave:

 

 

je li realno ovo :covid19:

 

 

  • Haha 5
Link to comment

Uff... Bikovic je gift keep on giving, moram da nadjem celu emisiju. Evo odlomak samo za one zabludele koji misle da kisa pada jer se kao tamo skuplja neka vlaga:

 

 

Edited by Shan Jan
  • Haha 3
Link to comment
33 minutes ago, Shan Jan said:

Nemojte tako, ne bavi se Bikovic samo rodnim odnosima vec i klasnim, zar se ne secate njegove cuvene izjave:

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAA

Link to comment
8 minutes ago, morgana said:

 

je li realno ovo :covid19:

 

 

 

Mislim da je kao mlađi pričao da se čuva za brak. S jedne strane to je mogao da bude sjajan trol, ali s druge strane nemam utisak da je on neko ko je sposoban da tako troluje.

  • +1 4
Link to comment

Najgori su ti tipovi. Tako ni Vucic nije kap alkohola liznuo u zivotu.

 

Inace, skoro sam procitao da Bikovic kaze da nece dugo jer zivi taj zivot. A u ovom klipu gore kaze da su Nemanjici pred kraj zivota isli u manastir da se spreme za sledeci zivot.

 

Pa bih mu savetovao da mu je vreme da ode, taman da ga ne vidimo i ne cujemo, a on da bude spreman.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, copkillah said:

 

Mislim da je kao mlađi pričao da se čuva za brak. S jedne strane to je mogao da bude sjajan trol, ali s druge strane nemam utisak da je on neko ko je sposoban da tako troluje.

 

jel ima neki bannon da ga je inspirisao, ovakvi glupaci obicno ne iznjedre originalna rjesenja :D

 

a da, putin i onaj njegov sokrat za sirotinju

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

 

 

1 hour ago, Caligula said:

 

Evo ja Bikovica znam samo i jedino po desnim stavovima koje trtlja gde god stigne. I tako godinama - znam da je glumac, da je popularan, da ima neki studio za animaciju - ali to sam saznao tek posle njegovih stavova koji su nedvomisleno desni, tradicionalni, proruski i uopste poticu iz iste kujne kao i svo zlo koje se trenutno valja po Srbiji.

 

Ziku Todorovica znam po glumi, Glogovca znam po glumi, nasu staru gardu glumaca iskljucivo po glumi - ali ovog picopevca pamtim iskljucivo po svetosavskim novokomponovanim izjavama koje vredjaju inteligenciju.

 

Jesam li se iznenadio sto je stavljen u Putinovu fijoku? Jok more, ali bih se fraprao kada bih cuo da on zapravo bastni zapadne vrednosti.

 

haha ne znamza to ali pogledala sam malo ovg linka gore gde genijalno zakljuchuje kako nema dokaza za veru jer to onda ne bi bila vera.

Ma ok,ja ga nisam chula na temu Ukrajine ali ja fakat ga nisam chula ni na koju temu a neshto vidim da se necu ni upushtati.

Mislim da je njegov najveci problem ipak ta teshka droga na koju se navukao, a takodje mislim da nije lepo da se na njega dize hajka kao na neku veshticu, ali jeste tako kako je u smislu onog shtoje Kaligula prichao o tome, i svakako jeste bolje da ti prosto otkazu ugovor pogotovo ako nije jedini od koga zivish, jel, nego da idesh u zatvor za demonstriranje ili za iskazan stav.

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Shan Jan said:

Uff... Bikovic je gift keep on giving, moram da nadjem celu emisiju. Evo odlomak samo za one zabludele koji misle da kisa pada jer se kao tamo skuplja neka vlaga:

 

 

 jbt, koji nedostatak osnovnog obrazovanja

  • +1 3
Link to comment
18 hours ago, svashtabezneshto said:

neće bikovićevoj karijeri faliti ništa ni u srbiji ni u rusiji (a možda ga čeka neki drugi holivud) (zabavno je da izrael šalje ne eurosong ruskinju koja je nastupala na krimu i da ukrajina baš i nema želju da je vrati kući, bar ona zvanična, ukrajinaca besnih su pune mreže). btw, biković će navodno dati ceo honorar koji je dobio u wl u neki fond za mlade talente tako da eto neka talentovana deca će možda imati neke koristi od njegovog gubljenja posla

moguće  bollywood ? taman je za njih 

 

bikovićev rođeni brat je valjda neki pop ?  to bi dosta objasnilo, ili tek ne bi, nisam pametna :wacko:

Link to comment

Mrtva trka izmedju verskog i komunistickog fanatizma, znam da sam sad nahebao ovde, ali neka..nisam ni slusao ni citao sta Bikovic serenda, nevezano za njega sad:fantom:

Edited by Misko
  • -1 2
Link to comment
26 minutes ago, dùda said:

moguće  bollywood ? taman je za njih 

 

bikovićev rođeni brat je valjda neki pop ?  to bi dosta objasnilo, ili tek ne bi, nisam pametna :wacko:

Bio je i Glogovcev otac, i jeste i Glogovac vukao udesno, ali, itekako je znao sta prica o mnogim stvarima, i imao je znannja i obrazovanja, i svakis voj, ovakav ili onakav, ispravan ili pogresan, stav je umeo da obrazlozi ..Da li mu je svaki stav bio za moje kriterijume na mestu? Ne, naravno, i sa njim sam imao debela neslaganja, ali, kakve sve stavove imaju neki nasi glumci, bilo ovi liberalniji, bilo konzevativniji, svejedno, Glogovac je enko s akim sma mogao makar oko 60% stvari da se slozim..a ovaj gledam sada klip, oovo nije ni imanje stava,makar i najpogresnijeg, ovo je cisto bulazanjenje, kazem ja, tezak antikomunista:D

Edited by Misko
Link to comment
13 minutes ago, Misko said:

ovo je cisto bulazanjenje, kazem ja, tezak antikomunista:D

 

Bio je neki citat ponavljan ovde, za ta glumachka izlaganja, samo ne umem da nadjem.

Ali da ti sazmem, glumci i mishljenje na temu su nebo i zemlja, bolje brojati travke i zrna peska na plazi nego slushati bilo kog glumca na bilo koju temu. To je onako ukratko, originalni citat je bio znatno zanimljiviji.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Mel said:

 

Bio je neki citat ponavljan ovde, za ta glumachka izlaganja, samo ne umem da nadjem.

Ali da ti sazmem, glumci i mishljenje na temu su nebo i zemlja, bolje brojati travke i zrna peska na plazi nego slushati bilo kog glumca na bilo koju temu. To je onako ukratko, originalni citat je bio znatno zanimljiviji.

Ono jeste..ima neki stari intervju Zvonka Lepetica pokojnog, parafraziram: zasto ja da govorim misljenja na teme za koje nisam kompetentna, i koje nisu deo mog posla?

edit: evo ga, na kraju to kaze..

http://www.yugopapir.com/2014/12/zvonko-lepetic-glumac-koji-prica-lepo-i.html

Edited by Misko
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...